Permanentinio makiažo šalinimas Panevėžyje - Vean Lithuania
m. Panevėžys
Vasario 16-Osios g. 26
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Panevėžys Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Victoria Zakutnia

Įvertinimas: 5 (25)
avatar
Panevėžys

Rita Rekasiene

Įvertinimas: 5 (20)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.
SUSISIEKTI SU MUMIS

Permanentinio makiažo šalinimas Panevėžyje

Permanentinis makiažas - tai populiari įprasto makiažo alternatyva.

Ši paslauga labai paklausi tarp moterų dėl patogumo ir laiko taupymo - nereikia kasdien dažytis akių, antakių ir lūpų. Permanentinis makiažas yra ekonomiškas sprendimas. Jums nereikia leisti pinigų makiažo priemonėms. Taip pat permanentinio makiažo ilgaamžiškumas yra svarbus privalumas, kurį įvertins kiekviena moteris, nes jis nebijo drėgmės ar atsitiktinio prisilietimo rankomis. Jo negalima ištepti ar nuplauti.

Permanentinis makiažas paprastai išlieka 3-5 metus. Tačiau mados tendencijos keičiasi daug greičiau. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl merginos kreipiasi dėl permanentinio makiažo šalinimo Panevėžyje - kadaise pasirinkto įvaizdžio aktualumo praradimas. Keičiasi antakių, akių ir lūpų formų mados. Norėdamos atrodyti šiuolaikiškai, merginos turi atsikratyti permanentinio makiažo. Kita dažna priežastis - ta, kad permanentinis makiažas dažnai daromas netinkamai ir neprofesionaliai, todėl veidas atrodo nenatūraliai ir negražiai. „VeAn“ studijoje procedūra atliekama naudojant aparatinį metodą.

Permanentinio makiažo šalinimas Panevėžyje

Procedūros ypatumai

Permanentinio makiažo šalinimas Panevėžyje „VeAn“ studijoje atliekamas lazeriu.

Mūsų meistrai naudoją šiuolaikinę įrangą, kuri užtikrina procedūros veiksmingumą ir saugumą. Griežtas higienos ir sanitarijos standartų laikymasis yra pagrindinis mūsų darbo principas.

Permanentinio makiažo šalinimas Panevėžyje
Permanentinio makiažo šalinimas Panevėžyje

Procedūros tvarka

Lazerio spindulio poveikis sunaikina pigmentą. Pigmento dalelės iš odos audinio pašalinamos kartu su limfos srautu.

Permanentinio makiažo šalinimo Panevėžyje principas pagrįstas fototermolizės technologija. Lazerio spinduliai selektyviai veikia pigmentinę medžiagą, nepaveikdami ir nepažeisdami gyvų audinių. Visiškam permanentinio makiažo pašalinimui reikia kelių seansų - paprastai nuo trijų iki penkių. Visada galite susitarti dėl patogaus susitikimo su meistru.

Klientams, kurių jautrumas padidėjęs ir kurių skausmo slenkstis yra žemas, taikoma vietinė nejautra. Tai gerokai sumažina diskomfortą seanso metu. Po seanso klientui patariama, kaip prižiūrėti vietą. Tinkama priežiūra sumažina komplikacijų tikimybę ir skatina greitesnį audinių gijimą.

Permanentinio makiažo šalinimas Panevėžyje

Priežastys kreiptis į „VeAn“

„VeAn“ tinklas aktyviai veikia daugelyje Europos miestų.

Jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikiame paslaugas grožio industrijoje. Pas mus dirba patyrę meistrai, kurie praėjo profesionalius mokymus ir nuolat tobulina savo įgūdžius. Naudojame pažangias technologijas, kurios užtikrina didelį efektyvumą ir saugumą mūsų klientams.

Neprofesionalaus permanentinio makiažo pašalinimo Panevėžyje pasekmės yra tokios komplikacijos kaip infekcija, patinimas, terminis nudegimas, hematoma. Ilgainiui galima atsirasti hiperpigmentacija, t. y. odos srities patamsėjimas. Kreipdamiesi į specialistą, išvengsite tokių nemalonumų. Norėdami sužinoti daugiau apie kainas ir procedūros atlikimą, atvykite į „VeAn“ studiją. Taip pat, visada galite gauti nemokamą konsultaciją telefonu.

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.