Tatuiruotės šalinimas Panevėžyje - Vean Lithuania
m. Panevėžys
Vasario 16-Osios g. 26
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Panevėžys Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Victoria Zakutnia

Įvertinimas: 5 (25)
avatar
Panevėžys

Rita Rekasiene

Įvertinimas: 5 (20)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.
SUSISIEKTI SU MUMIS

Tatuiruotės šalinimas Panevėžyje

Kai kurios tatuiruotės laikui bėgant praranda aiškius kontūrus ir tampa neryškiomis, nesuprantamomis odos dėmėmis.

Tokiu atveju tatuiruočių šalinimas Panevėžyje yra veiksmingas būdas atsikratyti buvusios tatuiruotės, tapusios kosmetiniu defektu.

Dar viena priežastis, dėl kurios verta kreiptis į „VeAn“ ir pašalinti tatuiruotę – prastas darbo atlikimas. Taip atsitinka, kai tatuiruotę atlieka neprofesionalas. Rezultatas - juokas ir nuostaba, o ne džiaugsmas ir susižavėjimas. Prastos kokybės tatuiruotės atrodo taip blogai, kad vienintelis būdas atgauti pasitikėjimą savimi yra tatuiruočių šalinimas Panevėžyje. „VeAn“ studijoje procedūra atliekama naudojant aparatinį metodą. Mūsų klientams garantuojamas maksimalus saugumas.

Tatuiruotės šalinimas Panevėžyje

Procedūros ypatumai

Prieš darydamas tatuiruotę meistras turi įspėti klientą, kad piešinys lieka ant odos visam gyvenimui.

Žmogaus kūnas su amžiumi keičiasi, oda praranda savo tankį ir elastingumą, tampa minkšta ir suglebusi, o tai turi įtakos tatuiruotės išvaizdai. Jei atliekant tatuiruotę naudojami prastos kokybės pigmentai, tatuiruotė greitai praranda savo spindesį, išblunka ir tampa neįspūdinga. Šiuo atveju suprantamas žmogaus noras atsikratyti abejotinos tatuiruotės. Kitos priežastys, kodėl verta šalinti tatuiruotes Panevėžyje:

  • Dėl aprangos kodo darbe.
  • Dėl didelio svorio priaugimo ar netekimo tatuiruotė deformavosi ir nebeatrodo taip, kaip atrodė iš pradžių.
  • Tatuiruotė prarado aktualumą dėl mados, požiūrių ar principų keitimo.Neretai žmonės nori atsikratyti tatuiruotės, nes jų artimieji nepritaria tokiems pomėgiams. Kai kuriais atvejais sena tatuiruotė yra koreguojama. Ant viršaus uždedamas naujas dizainas, kuris visiškai uždengia ankstesnio darbo trūkumus ir klaidas. Jei norite visiškai atsikratyti tatuiruotės, „VeAn“ siūlo tatuiruočių šalinimą lazeriu Panevėžyje.

Procedūros metu oda veikiama lazerio spinduliu, kuris suardo pigmentą. Tada mikrodalelės išsiskiria kartu su limfa. Technologija pagrįsta fototermolizės principu, t. y. selektyviu pigmento sunaikinimu nepažeidžiant odos. „VeAn“ studijoje Panevėžyje tatuiruočių šalinimą atlieka patyrę specialistai, užtikrinantys aukštą kokybę ir saugumą klientams. Tam, kad pilnai pašalinti tatuiruotę iš odos, reikia keletą procedūrų. Po kiekvieno seanso tatuiruotė tampa blankesnė, kol visiškai išnyksta. Procedūrų skaičius priklauso nuo tokių faktorių:

  • Pigmento spalva ir sudėtis;
  • Tatuiruotės dydis;
  • Kokiama „gylije“ yra pigmentas;
  • Tatuiruotės amžius.Konsultacijos metu meistras apžiūri tatuiruotę ir gali tiksliau apsakičiuoti kiek laiko užims pilnas tatuiruotės šalinimas.

Tatuiruotės šalinimas Panevėžyje
Tatuiruotės šalinimas Panevėžyje

Kontraindikacijos

Procedūra turi kontraindikacijų. Tai nėštumas, odos ir kraujagyslių ligos bei psichikos sutrikimai.

Meistrai gali atsisakyti aptarnauti neblaivius asmenis.

Sesijos metu gali atsirasti skausmas ir diskomfortas. Jei netoleruojate skausmo, naudojame vietinio nuskausminimo preparatus. Po seanso specialista pataria, kaip prižiūrėti vietą. Tinkama priežiūra skatina greitą audinių gijimą ir sumažina komplikacijų riziką.

Tatuiruotės šalinimas Panevėžyje

Tatuiruotės šalinimas Panevėžyje: kaina

Tatuiruočių šalinimo kaina priklauso nuo seansų skaičiaus.

Apytikslę kainą sužinosite per pirminę konsultaciją. Tam, kad gauti daugiau informacijos, ateikite į „VeAn“ studiją ir mūsų meistrai atsakys į visus klausimus. Taip p at galima gauti konsultaciją paskambinę telefonu.

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.