Tatuiruočių studija Panevėžyje | Tatuiruotės, Permanentinis makiažas, Auskarų vėrimas, Meistrų mokymai. - Vean Lithuania
m. Panevėžys
Vasario 16-Osios g. 26
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
SUSISIEKTI SU MUMIS
Mūsų meistrai
avatar
Panevėžys Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Victoria Zakutnia

Įvertinimas: 5 (25)
avatar
Panevėžys

Rita Rekasiene

Įvertinimas: 5 (20)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.

Tatuiruočių studija Panevėžyje

„VeAn“ - tai tatuiruočių studija Panevėžyje, kurioje galite pasidaryti aktualią tatuiruotę, auskarų vėrimą ar permanentinį makiažą.

Kūno modifikavimas tatuiruotėmis yra dekoratyvinio pobūdžio, todėl darbą turi atlikti nepriekaištingą estetinį skonį turintis meistras. Mūsų specialistai dirba laikydamiesi profesinių standartų, o tai užtikrina klientų saugumą. Naudojame modernią įrangą ir pirmaujančių gamintojų eksploatacines medžiagas, o tai turi teigiamos įtakos rezultatui. Individualus požiūris į kiekvieną klientą skatina saviraišką ir savitumą.

Mūsų meistrų darbai yra unikalus. Mūsų studijoje ant jūsų odos padarytos tatuiruotės taps jūsų kūno puošmena ir trauks akį. Su mūsų pagalba galėsite įgyvendinti savo planus, jei nėra medicininių kontraindikacijų. Nemokamos konsultacijos - galimybė daugiau sužinoti apie tatuiruočių techniką ir rūšis. Jauskitės kaip superžvaigždė, kuriai kūno puošyba yra gyvenimo dalis. Sekite įrašus socialiniuose tinkluose, kad taptumėte akcijų dalyviais ir gautumėte nuolaidas mūsų paslaugoms Panevėžyje.

Tatuiruočių studija Panevėžyje

Priežastys atvykti į mūsų
tatuiruočių studiją Panevėžyje

Tatuiruočių studija Panevėžyje „VeAn“ - tai aukščiausios klasės profesionalai, mylintys savo darbą ir pasiruošę paversti realybe bet kokią jūsų kūno modifikacijos fantaziją.

Mūsų meistrai:

 • Baigė specialius mokymus;
 • Reguliariai dalyvauja profesiniuose mokymuose, seminaruose, konkursuose, tobulina savo kvalifikaciją, studijuoja šiuolaikines technologijas ir seka mados tendencijas tatuiravimo srityje;
 • Patyrę kūno meno kūrėjai, kurie ant jūsų kūno paliks tikrus meno kūrinius.Griežtas higienos normų laikymasis patalpoje ir seanso metu sumažina komplikacijų tikimybę. Patenkinti klientai - tai mūsų darbo pagrindinis principas.

Tatuiruočių studija Panevėžyje
Tatuiruočių studija Panevėžyje

Tatuiruočių studija
Panevėžyje „VeAn“: paslaugos

Mūsų tatuiruočių studija Panevėžyje siūlo visų rūšių kūno modifikavimo būdus.

Pas mus galima pasidaryti:

 • Įvairių stilių ir technikų tatuiruotes;
 • Permanentinį antakių, lūpų, veido kontūrų makiažą;
 • Tatuiruotės spalvos ir ryškumo atkūrimą, senų tatuiruočių uždengimą;
 • Užmaskuoti randus ir įvairius odos defektus tatuiruotės pagalba;
 • Auskarų vėrimą;
 • Tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimą lazeriu.Teikiame mokymus būsimiems specialistams ir padedame įsidarbinti. Išsamios konsultacijos teikiamos telefonu arba asmeniškai tatuiruočių studijoje Panevėžyje.

Tatuiruočių studija Panevėžyje

Tatuiruočių studija Panevėžyje
„VeAn“: nauda mūsų klientams

Jei meistrai siūlo jums tatuiruotę ar auskarų vėrimą namuose, verta pagalvoti apie neprofesionalaus požiūrio pasekmes ir savo saugumą.

Sanitarijos ir higienos taisyklių laikymasis profesionalioje studijoje padės išvengti infekcijos ir kitų nemalonių pasekmių. Mūsų meistrai naudoja moderniausią įrangą ir aukščiausios klasės eksploatacines medžiagas, kad pasiektų aukštų estetinių rezultatų. Mūsų tatuiruočių meninė estetika yra geriausias profesionalumo įrodymas. Taisyklės, kurių laikosi „VeAn“ darbuotojai:

 • Prieš kiekvieną procedūrą ir po jos darbo vietos dezinfekavimas;
 • Reguliarus instrumentų ir įrangos sterilizavimas;
 • Vienkartinių eksploatacinių medžiagų (hermetiškai uždarytų pakuotėse ir atidarytų dalyvaujant klientui) naudojimas;
 • Saugių, aukštos kokybės pigmentų naudojimas.Seanso metu meistras dėvi pirštines ir kaukę. Mūsų specialistai - tai profesionalų komanda. Mūsų meistrai „VeAn“ studijoje dirba neatsitiktinai. Meninis kūno modifikavimas - tai pašaukimas, leidžiantis mūsų klientams praktiškai patirti tatuiravimo meno patrauklumą. Padėsime išsirinkti eskizą iš katalogo, sukursime individualų tatuiruotės dizainą atsižvelgdami į kliento pageidavimus. Norėdami asmeniškai įsitikinti mūsų profesionalumu, atvykite į mūsų tatuiruočių studiją Panevėžyje. Prisijunkite prie tatuiruočių kultūros kartu su pripažintais meistrais!

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.