Kas tai VEAN TATTOO? - Vean Lithuania
DUK

APIE VEAN TATTOO

„VEAN TATTOO“ – tai pats stambiausias pasaulyje tatuiravimo studijų tinklasBrendas įkurtas 2011 metais ir nuo tada aktyviai vystosi ir plečia mastą.

Tinklo specializacija pakankamai plati, jos pagrindinės kryptys tatuiravimo ir auskarų vėrimo industrija. Мes principingai aukštai iškėlėme šios sferos standartų lygį.

Šiandien dirba 150 studijos.

„VEAN TATTOO“ – tai ne franšizė. Мes – viena didelė šeima ir Jūs galite tapti mūsų partneriu. Apie partnerystės sąlygas Jūs galite smulkiau sužinoti tinklalapyje: https://vean-tattoo.lt/partneryste. Jeigu Jus domina bendradarbiavimas – pildykite formą ir mes susisieksime.

Mokymas VEAN akademijoje siūlo naujokams ir patyrusiems specialistams kursus, kurių dėka kiekvienas gali tapti tatuiravimo, auskarų vėrimo ar permanentinio makiažo meistru.

Mes parengėme unikalią mokymo programą visoms industrijos šakoms. Ji apima teorinius ir praktinius užsiėmimus su modeliais, meistriškumo klases.

70% kompanijos VEAN TATTOO tinklo studijų meistrų baigė mūsų Akademiją ir tapo aukštos kvalifikacijos specialistais.

Ką apima mokymo programa:

 • Galimybė pasirinkti profilinius kursus;
 • Tatuiravimo pagrindai, tatuiravimo technikų mokymas (linijinė, brūkšninė, taškinė, spalvota), supažindinimas su saugumo ir higienos taisyklėmis, instrumentų ir įrangos paruošimu;
 • Dizaino parengimas, tobulo eskizo su visais niuansais ir proporcijomis sukūrimas;
 • Darbas su oda, jos ypatumai įvairiose kūno vietose ir įvairių odos tipų tatuiravimo ypatybės;
 • Darbų galerijos sukūrimo, klientų patraukimo, verslo valdymo, rinkodaros, socialinių tinklų vystymo pagrindai;
 • Galimybė pasirinkti kuratorių;
 • Asmeninis užsiėmimų grafikas;
 • Asmeninis vadybininkas viso per visą mokymo laiką padės spręsti iškilusius klausimus;
 • Aprūpinimas panaudojamomis medžiagomis;
 • Galimybė lankyti studiją ir stebėti meistro darbą ne vien mokymo dienomis;
 • Pagalba parenkant įrangą;
 • Iki 15% nuolaida mūsų parduotuvėje;
 • - 50% nuolaida mūsų studentams už darbo vietos nuomą;
 • Premijinis kursas turi vedančiųjų tinklo meistrų pamokų ir rekomendacijų vaizdinę biblioteką;
 • Galimybė tapti mūsų partneriu ir atidaryti savo studiją.

Užbaigus mokymą egzaminuojamos teorinės ir praktinės žinios. Gavusiems didžiausią vertinimo balų sumą garantuojamas įdarbinimas vienoje VEAN studijų.

VEAN TATTOO savo tinklo masto didinimo pasaulyje tikslu suinteresuota įdarbinti akademijos absolventus mūsų studijose. O VEAN personalo atrankos agentūra gali parekomenduoti Jus vienai iš 400 studijų-partnerių.Galimybė tapti Nacionalinės ir Europinės tatuiravimo, permanentinio makiažo ir auskarų vėrimo meistrų asociacijų nariu.Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Tarptautinio pavyzdžio VEAN diplomas liudija profesinį mokymą tatuiravimo ir tatuiruočių šalinimo, permanentinio makiažo ir auskarų vėrimo sferoje ir vertinamas 140 šalių.

Šį diplomą ir jo priedą pripažino Europinė Meistrų Asociacija.

Diplomas akredituotas Čekijoje, tai patvirtina jo atitikimą europiniams standartams ir šios sferos reikalavimams.Jis įgalina meistrus dirbti Europos Sąjungos šalyse tatuiravimo ir auskarų vėrimo industrijoje. Be to, gali būti svarbiu dokumentu gauti licenciją ar sertifikatą kitose šalyse, kuriose keliami reikalavimai dėl meistro išsilavinimo ir profesinių įgūdžių.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

VEAN TATTOO pradeda plačią klientų lojalumo programą! Jūs dabar galite tapti Išskirtiniu klientu (VIP-u) ir gauti malonias premijas.Išskirtiniai klientai turės tam tikrų pranašumų.

Pagridiniai pasiūlymai Išskirtiniams klientams:

Pirmenybinis aptarnavimas:

- Išskirtiniai klientai gaus aukšto lygio aptarnavimą ir greitą atsakymą į savo klausimus;

- skubus užrašymas pas laisvą meistrą;

- išsilaisvinus meistrui Išskirtiniai klientai turės pirmenybę užsirašyti.

Daugiau galimybių: Išskirtiniai klientai gaus išskirtinius produktus ir paslaugas. Pavyzdžiui, nemokamą 7 dienų užgydymo procedūrą ar teisę savo nuožiūra pasirinkti suvenyrą.

Kiekvienam klientui, gavusiam Išskirtinio kliento statusą, jo sąskaita papildoma 1000 VEAN TATTO COIN-ų (vidinė virtuali valiuta).

Kas tai VEAN TATTO COIN ir kaip tai veikia:

 1. Klientui pranešus parekomendavusio VEAN TATTOO asmens numerį – abi sąskaitos papildomos po 100 koinų.
 2. Sukauptus koinus galima panaudoti užgydymo procedūrai arba gauti 50% paslaugos vertės nuolaidą.
 3. Кoinus galima panaudoti gauti seanso vertės nuolaidą.

Siekiant gauti geidžiamą Išskirtinio kliento statusą būtina apmokėti 1750$ vertės paslaugas.

Dalyvaukite lojalumo programoje ir sekite kitus mūsų pasiūlymus!

APIE SVEIKATĄ

Netiktys gali būti kaip medicininio, taip ir kosmetinio pobūdžio.

Мedicininės netiktys apima:

 • kraujo ligas, ypač krešumo sumažėjimas;
 • vėžines ir ūmias uždegimines ligas;
 • vėžines ir ūmias uždegimines ligas;
 • žymaus imuniteto sumažėjimo ligas;
 • sunkias virusines ligas (hepatitas, žmogaus imunodeficito virusas).
 • chroniškas ligas (pirminė (nuo insulino priklausoma ) cukraligė arba sunki antrojo tipo (nuo insulino nepriklausomos) cukraligės eiga, širdies kraujagyslių ligos, hipertonija);
 • tam tikrų bloginančių užgijimą gydomųjų preparatų panaudojimą;
 • alerginę reakciją, naudojant procedūroje dažus ar kitas medžiagas.

Кosmetinės netiktys apima:

 • odos ligas (egzema, žvynelinė (psoriazė);
 • asmeninį polinkį sudaryti keloidinius randus;
 • nėštumą ar maitinimą krūtimi.

Prieš procedūrą būtina aptarti su specialistu-praktiku visas galimas rizikas ir netiktis. Prieš procedūrą svarbu pranešti jūsų meistrui apie turimas medicinines problemas ar nėštumą.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Yra keletas ligų ir būklių, kai tatuiravimas nerekomenduojamas, nes galimos komplikacijos ar sveikatos problemų pasunkinimas. Tai atskiros būklės:

 1. Infekcinės ligos (ŽIV, hepatitai B ir C, sifilis). Šiuo atveju yra rizika tatuiravimo instrumentu užkrėsti odą, todėl gydytojai nerekomenduoja daryti tatuiravimą.
 2. Аlerginės reakcijos į tatuiravimo dažus. Kai kurie žmonės gali turėti alerginę reakciją į tam tikrus naudojamus tatuiravime dažus. Tai gali būti odos dirginimas, peršulys ir kitos problemos.
 3. Chroniškos odos ligos – egzema, žvynelinė (psoriazė) ir dermatitas. Šios ligos gali paūmėti pо tatuiravimo ir sukelti skausmingą odos reakciją.
 4. Atskiri odos vėžio pasireiškimai. Žmonėms su melanoma ar kitomis odos vėžio atmainomis daryti tatuiravimą nerekomenduojama, nes tai gali sukelti vėžinių lastelių plitimą į kitas kūno dalis.
 5. Nėštumas ar maitinimas krūtimi. Tokiu laikotarpiu moterys turi būti ypač atsargios, nes tatuiruočių dažai per kraują gali pakenkti vaiko sveikatai.

Вet kuriuo atveju prieš tatuiravimą būtina kreiptis į profesionalų tatuiravimo meistrą ir pasikonsultuoti su gydytoju

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Теchniškai tatuiravimas ar auskarų vėrimas mėnesinių metu įmanomas, bet tai gali būti nelabai patogu moterims. Mėnesinių metu oda gali būti jautresnė, o smarkesnė kraujotaka padidina kraujavimo procedūros metu tikimybę.

Taigi, jei galite pasirinkti, geriau atidėti tatuiravimo ar auskarų vėrimo procedūrą. Vienok, jei Jūs nelinkusi laukti, – aptarkite tai su specialistu ir įsitikinkite, kad laikomasi visų saugios procedūros sąlygų. O taip pat svarbu pasirinkti profesionalų meistrą, kuris padės susidoroti su bet kokiomis galimomis komplikacijomis.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Prieš tatuiravimo ar pastovaus makiažo procedūrą būtina įsitikinti, kad jūs neturite alergijos dažams.

Yra keletas būdų tai patikrinti:

Odos bandymas: prieš procedūrą trupučiu dažų padengti mažą odos plotą ir palikti keletą dienų. Jei šioje vietoje atsiras paraudimas, peršulys, pabrinkimas ar kiti alergijos požymiai – dažus negalima naudoti.

Gydytojo-alergologo konsultacija su odos bandymais ir kraujo tyrimais.

Bendri simptomai: jeigu jau turėjote alerginių reakcijų dėl kitų medžiagų (maisto produktai, vaistai ar kosmetika), tai alergijos dėl tatuiravimo ar pastovaus makiažo dažų tikimybė didesnė.

Jei turite abejonių dėl alergijos nuo dažų, būtinai aptarkite tai su jūsų meistru ir kreipkitės į gydytoją-alergologą, - taip išvengsite nepageidautinų paseknių.

Alerginės reakcijos tikimybė - 0,0001%. Bet dažnai alergija pigmentui pasireiškia labai silpnai.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Profesionalių priemonių panaudojimas svarbus greitam ir teisingam užgijimui be komplikacijų, užtikrina apsaugą nuo įvairių alerginių reakcijų, kurios gali pasireikšti savarankiškai prižiūrint namų sąlygose.

VEAN TATTOO studijos naudoja specialias kokybiškas priemones, kurios silpnina uždegimą, paspartina užgijimą ir apsaugo nuo infekcijų. Jos turi užgydančius odą aktyvius antibakterinius ir antiseptinius sandus, vitaminus ir mineralus. Priemonių kokybė ir sauga kruopščiai tikrinama, tai garantuoja jų efektyvumą be šalutinių efektų.

Таigi, profesionalių medžiagų panaudojimas po tatuiravimo ar tatuiruočių šalinimo, auskarų vėrimo, pastovaus makiažo būtinas greitam ir saugiam žaizdų užgijimui, palaikyti odos sveikatą ir grožį.

Tatuiruotės priežiūra yra labai svarbi, kad tatuiruotė užgytų be komplikacijų ir daugelį metų gražiai atrodytų. Štai keletas patarimų kaip prižiūrėti tatuiruotę:

 1. Мeistrai naudoja specialią užgydančią plėvelę. Tokia priežiūra žymiai paprastesnė, nes plėvelę nuima tik po 4-5 dienų, ir Jūs tuoj pat po procedūros galite praustis ir vilgyti odą mažu kiekiu skysto priešbakterinio muilo. Pirmomis dienomis būtina reguliariai naudoti minkštinantį kremą dekspantenolo pagrindu, uždengiant sugeriančiu vystyklu ir pleistru. Procedūra kartojama kasdien 2-3 kartus 3-4 dienas. Apiplauti ir vilgyti tatuiruotę po to nevystant, būtina 2-3 kartus, kol atkris šašas. Po tatuiravimo oda paprastai užgyja per 2-3 savaites. Atminkite, kad pagal pojūčius ir išvaizdą oda gali atrodyti užgijusia, bet pilnai užgijimas trunka iki 6 мėnesių.
 2. Nelieskite tatuiruotę rankomis, nekrapštykite ją. Tai gali sukelti infekciją ar pažeisti piešinį.
 3. Pirmomis 2-3 dienomis netepkite tatuiruotę kremais, losjonais ar aliejais. Palaukite, kol odos žaizdos užgis. Venkite kremų vazelino pagrindu, nes jie išblukina tatuiruotę.

Tatuiruotės priežiūra prasideda nuo padarymo momento ir trunka keletą savaičių iki visiško odos užgijimo. Kad procesas pasibaigtų be komplikacijų darykite kaip rekomendavo jūsų tatuiravimo meistras.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Žinokite, kad tatuiruotė po mėnesio apsiblaus, o ilgainiui neteks spalvų intensyvumo ir linijų ryškumo. Kad tatuiruotė juo ilgiau išlaikytų pirminį pavidalą, – visų pirma venkite saulės spindulių ir intensyvaus įdegimo. Tam naudokite apsauginį kremą su UV50.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Taip, tatuiravimo procesas gali būti skausmingas, ypač jei yra žema skausmingumo riba ar tatuiruojamos jautrios kūno dalys – šonkauliai, pirštai, kaklas.

Skausmingumas taip pat priklauso nuo asmeninių žmogaus savybių – odos jautrumo, skausmingų stovių (sanarių uždegimas, nuovargis, įtampa (stresas).

Skausmui tatuiravimo procedūros metu sumažinti galima patepti nuskausminančius kremus. Bet prieš panaudojant bet kokius nuskausmintojus būtina tatuiravimo meistro konsultacija.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Bet kokių vaistinių medžiagų panaudojimas nuskausminimui procedūros metu nerekomenduojamas. Prieinami preparatai nėra efektyvūs, o receptūriniai -nėra saugūs.

Jeigu tai būtina, VEAN TATTOO studijose vietiniam nuskausminimui naudojami specializuoti purškalai ir putos.

Prieš seansą būtinai pasikonsultuokite su tatuiravimo meistru. Jis patars priemonę būtent Jūsų odos tipui.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Nauja tatuiruotė – tai šviežia odos žaizda, ir jai užgyti būtinas laikas. Vietose, kur drėgna ir daug bakterijų, yra mechaniška trintis galima išaitrinti ir užkrėsti žaizdą, sulėtinti užgijimą.

Tokias vietas lankyti pirmas dvejas savaites po tatuiravimo nerekomenduojama.

Svarbu atminti ir laikytis savo tatuiravimo meistro rekomendacijų, atsiklausti jį kada saugu pradėti sportuoti ar lankyti vietas, kur galima pažeisti tatuiruotę.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Ant atskirų randų galima daryti tatuiravimą, bet tai priklauso nuo randų tipo ir gilumo. Randai gali būti po traumų, operacijos ar kitų odos pažeidimų.

Tatuiruotę galima daryti su tokiais randais:

 • pooperaciniai chirurginiai randai. Jei pooperacinis randas jau užgijo, nėra intensyviai rausvas, - tatuiravimas įmanomas.
 • atrofinių randų priežastis – nudegimai arba spuogai (aknė). Tai kolageno odoje netekimas, bet tatuiravimas įmanomas.
 • linijiniai randai tai paprasti randai, atsirandantys po pjūvių, įpjovimų ar įdrėskimų. Juos taip pat galima panaudoti tatuiruotėje.

O su tokiais randais procedūros neleistinos:

 • keloidiniai randai – tai jungiamojo audinio išsikerojimas, jie atsiranda po odos traumų ar žaizdos, taip pat po tatuiravimo, auskarų vėrimo, pastovaus makiažo procedūrų.
 • jau esant keloidams rekomenduojama vengti tatuiravimo, auskarų vėrimo, pastovaus makiažo procedūrų;
 • papilomos ir apgamai – tai dariniai, po kuriais yra daug kapiliarų, ir, kuriuos pažeidus gal rastis vėžinės lastelės. Kadangi nevusus, apgamus ir papilomas negalima traumuoti, juos paprastai be uždažymo apiformina tatuiruotės dizaine;
 • šviežius randus, aplink kuriuos oda dar neužgijo, negalima tatuiruoti;
 • padideję (iškilūs) randai gali susidaryti ant odos po sužeidimo ar chirurginio poveikio. Ilgainiui tokie randai gali augti ir keisti formą, todėl jie netatuiruojami;
 • veido randai gali būti labai sudėtingi tatuiravimui, nes veido oda plonesnė ir jautresnė negu kitose kūno dalyse. O ir infekcijos ir kitų komplikacijų tikimybė yra didesnė, negu tatuiruojant kitas kūno dalis.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Granuloma – tai atliekamo granuliacinio audinio susidarymas aplink auskarą, gali atrodyti kaip gumbas ar mazgas ant odos. Tai imuninės sistemos reakcija į svetimkūnį organizme.

Veriant auskarus kūnas papuošalą priima kaip svetimą objektą, kurį privalu pašalinti. Imuninė sistema padeda kovoti su šuo objektu, gamindama aplink auskarą atliekamą audinį.

Granuloma gali atrodyti kaip uždegiminis raudonas gumbas, būti skausminga ir netgi infekuota. Nors tai ir nėra rimta problema, bet gali sukelti nepatogumą ir būtina gydyti.

Kad neatsirastų granulоma, būtina kruopščiai prižiūrėti auskarą, laikytis higienos ir naudoti tik kokybiškus papuošalus, kurie nesukelia alergijos. Jei atliekamas audinys visgi atsirado, svarbu kreiptis į gydytoją dėl atitinkamo gydymo, o ne bandyti pašalinti savarankiškai.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Pistoleto panaudojimas veriant auskarus nerekomenduojamas dėl eilės priežasčių:

Visų pirma, auskarų vėrimo pistoletas, spausdamas audinį, skausmingai jį žeidžia. Skirtingai nuo adatos, pistoletas ne pjauna audinį, o plėšia jį, todėl galimos komplikacijos.

Antrą vertus, pistoletą ne visada įmanoma dezinfekuoti. Po jo panaudojimo gali likti kraujas ir kita organika, galintys tapti infekcijos šaltiniu.

Тrečia, konkrečiam pradūrimui galima pasirinkti įvairių dydžių auskarų vėrimo adatas. O pistolete dažnai visoms procedūroms naudojama viena adata, kas gali būti netinkama atskiroms kūno dalims.

Ir pagaliau, pistoleto pradūra gali sąlygoti žymią kliento įtampą (stresą) ir skausmingus pojūčius, o tai atsilieps ir užgijimui ir pačiam rezultatui.

Todėl auskarų vėrime rekomenduojama naudoti būtent adatas, kurios gerai dezinfekuojamos ir asmeniniai parenkamos kiekvienai procedūrai.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Titanas ir medicininis plienas – tai dvi skirtingos medžiagos su savo privalumais ir trūkūmais.

Pagrindinis skirtumas tarp titano ir medicininio plieno jų cheminėje sudėtyje ir savybėse. Тitanas žymiai lengvesnis ir tvaresnis, biologiškai suderinamas su žmogaus audiniais. Dėl jo ypatumų darbas su titanu reikalauja ypatingų įgūdžių ir technologijų. Bet dėl jo privalumų šis metalas tapo nepakeičiamas veriant auskarus.

Тitano papuošalai tapo populiarūs dėl sekančių priežasčių:

 • Pirma, titanas yra nealerginis. Tai ypač svarbu žmonėms su jautria oda ar alerginėmis reakcijomis kitoms medžiagoms, pavyzdžiui nikeliui;
 • Antra, titano papuošalai labai tvirti ir atsparūs rūdijimui, taigi ilgai tarnaus ir nerūdys. Todėl jie idealiai tinka auskarams.

VEAN TATTOO studijose yra platus įvairių dizainų ir stilių papuošalų asortimentas. Tai patinka žmonėms, norintiems auskarų pagalba išreikšti savo asmeniškumą ir išskirtinumą.

Betgi, siekiant išvengti galimų infekcijų ar komplikacijų, titano papuošalus, kaip ir bet kuriuos kitus papuošalus, būtina kruopščiai prižiūrėti.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Siekiant išvengti uždegimų ir/arba infekcijų rekomenduojame juo skubiai atvykti į saloną, kur jums papuošalą pakeis nauju ir steriliu.

Jei papuošalas iškrito iš savo kanalo — būtina tučtuojau imtis priemonių išvengti komplikacijų:

Nеpanikuokite ir nemėginkite patys įstatyti papuošalą atgal, nes tai gali papildomai traumuoti ir infekuoti.

Kruopščiai išplaukite rankas ir kanalą švelniu muilu ir šiltu vandeniu.

Laikinai užklijuokite kanalo vietą pleistru. Jis izoliuos žaizdą nuo nešvarumų.

Kreipkitės į auskarų vėrimo meistrą dėl konsultacijos ir pagalbos. Мeistras įstatys papuošalą ar pasiūlys pakeisti, parekomenduos kanalo priežiūros būdus.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

APIE PASLAUGĄ

Kaina priklauso nuo keleto veiksnių:

Tatuiravimo kaina priklauso nuo tatuiruotės dydžio, spalvos, stiliaus, eskizo sudėtingumo ir tatuiravimo vietos.

Gi veriant auskarus kaina skiriasi priklausomai nuo būsimo vėrimo vietos. Atskiri vėrimo būdai gali būti labiau sudėtingi, reikalauti daugiau laiko ir profesionalumo, kas įtakos kainą.

Auskarų vėrimo kaina gali priklausyti nuo papuošalų. Papuošalai iš brangesnių metalų (aukso ar platinos) pakels auskarų vėrimo kainą.

Pastovaus makiažo kaina keičiasi priklausomai nuo darymo vietos ir technikos.

Tatuiruotės šalinimo kainos priklauso nuo tatuiruotės dydžio, spalvos ir pačios tatuiruotės padarymo laiko.

Spalvos taip pat įtakoja šalinimo kainą. Labiau ryškių ir sodrių spalvų tatuiruotes sunkiau šalinti, negu juodos spalvos.

Tatuiruotės amžius. Juo seniau padaryta tatuiruotė, tuo sudėtingiau ją pašalinti, nes pigmentai labiau įterpti į odą.

Šalinimo metodai skiriasi, o nuo metodo pareina ir kaina.

Kaina taip pat gali skirtis priklausomai nuo meistro ir studijos vietos.

Su kainoraščiu galite susipažinti tinklalapyje KAINOS arba pačioje studijoje.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Auskarų vėrimas rekomenduojamas nuo 18 metų, nes ligi to kūnas dar ne visiškai suformuotas.

Bet yra išimčių, atskiri pradūrimai leistini ir jaunesniame amžiuje.

Lezgeliai: nuo 12 metų sutikus tėvui ir motinai.

Kiti pradūrimų būdai: nuo 16 metų po meistro konsultacijos ir dalyvaujant bent vienam iš tėvų.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Pradūrimų vienu metu skaičius priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip auskarų vėrimo tipas, bendra sveikatos ir odos būklė, amžius ir pradūrimo vieta. Pavyzdžiui, jei pradūrimai daromi šalimais vienoje ausyje – ne daugiau dvejų. Jei pradūrimai daromi atitolusiose vietose, – ne daugiau trejų (pavyzdžiui, dveji vienoje ausyje ir vienas kitoje).

Daryti vienu metu daugiau nei tris pradūrimus nerekomenduojama.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Pilno šalinimo galimybė priklauso nuo keleto veiksnių – spalvos, ir rašalo įterpimo gylio, ploto, odos tipo ir jos būklės.

Lazerinio šalinimo procedūroje naudojama aukštos energijos šviesa.Tatuiruotės ar pastovaus makiažo dažai skaidomi į smulkiausias daleles, kurias organizmas vėliau gali įsisavinti ir pašalinti. Bet lazeris įveikia ne visų spalvų dažus, žalią, geltoną ir baltą pigmentą ypač sunku šalinti.

Remuverius taip pat naudoja šalinimui. Jie įsiterpia į odą ir skaido rašalo daleles. Ir gali ne tik efektyviai šalinti, bet ir nudeginti, sukelti randus bei kitas odos problemas.

Todėl, jei nusprenžiate šalinti tatuiruotę ar pastovų makiažą, svarbu kreiptis į šios šakos profesionalus.

VEAN TATTOO naudoja unikalią lazerio ir remuverio kaitaliojimo technologiją, kuri įgalina pilnai šalinti pigmentą.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Meistro pasirinkimas yra labai svarbus ir atsakingas, siekiant užtikrinti saugią ir kokybišką procedūrą. Štai keletas patarimų kaip pasirinkti gerą specialistą:

 • Susipažimkite su darbų galerija. Tai padės įvertinti meistro patyrimą ir profesionalumą, stilių ir darbo kokybę;
 • Panaudokite jau padarusių tatuiruotę ar pastovų makiažą draugų ir pažįstamų rekomendacijas. Jie gali pasidalinti savo įspūdžiais ir papasakoti apie procedūrą;
 • Siekdami įvertinti meistro reputaciją ir jo darbą peržiūrėkite klientų atsiliepimus svetainėje;
 • Kreipkitės į studiją ir aptarkite visas procedūros detales, įskaitant medžiagų parinkimą, sterilizavimo ir dezinfekavimo procedūras, kitus svarbius momentus.

Tatuiravimo ar pastovaus makiažo meistro pasirinkimas – tai rimtas dalykas, ir jūs privalote skirti jam didžiausią dėmesį. Naudodami šiuos patarimus, atrasite savo meistrą, kuris padės jums gauti norimą rezultatą.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Asmens tapatybę nustatantį dokumentą registracijai ir sutarties sudarymui.

Drabužių pakaitą, jei procedūros metu bus sutepta.

Kiekvienoje VEAN studijoje yra visa reikalinga kliento patogumui: arbata, vanduo, ledinukai, apklotai, pagalvės, žurnalai ir eskizų katalogai.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Svarbu parinkti patogius ir tinkamus drabužius, kurie jus nevaržys ir leis lengvai pasiekti tatuiravimo zoną.

Apsirenkite taip, kad meistras lengvai pasiektų tatuiravimo vietą, Pavyzdžiui, jеi tatuiruotė bus ant peties, pasirinkite laisvus marškinėlius su plačiomis rankovėmis, kad tatuiruotojas lengvai pasiektų šią vietą.

Venkite rūbų, kurie trukdys meistro darbą, pavyzdžiui, aptemptų kelnių ir sijonų. Jūs taip pat galite dėvėti trumpes ar tampres, kad būtų lengva dirbti ant kojų ar blauzdų.

Nepatariame rūbus, paliekančius žymes ir dirginančius jūsų odą.

Pasirinkite lengvai skalbiamus rūbus ar kuriuos negaila sutepti.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Pirmiausia rekomenduojame susipažinti su reglamentu.

Jūs galite užsirašyti keliais būdais:

 1. Svetainėje, nuspaudę mygtuką „Užsirašyti į seansą“ arba per socialinius tinklus, pranešines;
 2. Telefonu;
 3. Pačioje studijoje.

Ką gi parašyti?

Pasistenkite juo smulkiau aprašyti savo pageidavimus dėl norimos tatuiruotės, nurodykite padėtį ant kūno, apytikrį dydį centimetrais.

Ar galima siūsti piešinių rinkinius? Taip, nuotraukos ir eskizai padės jums parinkti dirbantį šiuo stiliumi tatuiravimo meistrą. Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Taip, yra tam tikros eskizų ir dizainų kategorijos, kurias studija gali atsisakyti daryti. Šiuos apribojimus sąlygoja įvairūs veiksniai: etika, įstatymai, profesiniai standartai ar asmeninės tatuiruotojų nuostatos. Atskiros tatuiruotės laikomos nepriimtinomis medicinos ar juridinės atsakomybės požiūriu. Pavyzdžiui, tos, kurios daromos tam tikrose kūno vietose, gali būti draudžiamos įstatymų ar reikalauti specialių leidimų joms daryti.

Мeistrai taip pat gali atsisakyti dаryti tatuiruotes su nepriimtinais piešiniais, kaip nacių simbolika, brutalumo, rasizmo elementais, mistinius, šėtoniškus ženklus, religinius motyvus, ar pažeidžiančius autorines teises vaizdus.

Кitų menininkų dizainų kopijavimas yra neetiškas ir neteisingas, be to tatuiruotojai teikia pirmenybę nuosaviems projektams ir idėjoms, specialial parengtiems konkrečiam klientui.

Jei tatuiruotojas kliento prašymu sutinka padaryti kito autoriaus dizainą, – svarbu įsitikinti, kad klientas turi visus būtinus leidimus panaudoti šį dizainą. Таip pat meistras gali pasiūlyti padaryti atskirus pakeitimus dizaine, tam, kad padaryti jį išskirtiniu ir pritaikytu konkrečiam klientui ir jo pirmenybėms.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Мes kuriame savitus eskizus pagal kliento reikalavimus. Mūsų tatuiravimo meistrai parengs suasmenintą dizainą pagal visus Jūsų pageidavimus ir pirmenybes.

Kliento užduotis – smulkiai apibūdinti reikalavimus tatuiruotei, jų tarpe:

 • Tematiką ir vykdymo stilių (jei įmanoma pateikite piešinių rinkinius);
 • Vietą, kurioje turi būti tatuiruotė;
 • Dydis (būtina nurodyti centimetrais);

Мes pateiksime keletą eskizo variantų, kad jūs galėtumėte parinkti tinkamiausią.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Eskizai pateikiami betarpiškai seanso dieną.

Saugodami autorines teises mes nesiunčiame mūsų eskizų internetu: daugelis tatuiruotojų laiko savo dizainus intelektualine nuosavybe ir, siekdami užkirsti kopijavimą ir eskizų panaudojimą be leidimo, nenori platinti juos per socialinius tinklus ir pranešines.

Мes praktikuojame eskizo paruošimą suderintai tatuiravimo dienai.

Jei būtina, dizainą galima pakeisti. Таtuiruotojas atsižvelgs į visus jūsų atitinkamus pakeitimus ir pageidavimus, kad eskizas pilnai atitiktų iškeltus reikalavimus.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Perdengimas gali būti sudėtigu procesu, reikalaujančiu profesionalaus priėjimo. Tikslesnes rekomendacijas gausite aplankę studiją. Konsultacijos metu patyręs tatuiravimo meistras įvertins jūsų seną tatuiruotę ir pasiūlys efektyviausius perdengimo variantus. Kartais prieš perdengimą būtinas šalinimas lazeriu ar remuveriu.

Bet, jei dėl kažkokių priežasčių Jūs negalite ateiti į studiją – atsiūskite mums norimos pašalinti tatuiruotės nuotraukas su jos dydžio ir padėties ant kūno aprašymu.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

 • Alkoholio, aspirino ar kitų preparatų pavartojimas gali padidinti kraujavimo procedūros metu ir blogo užgijimo riziką. Jei geriate vaistus gydymo tikslu, būtinai įspėkite apie tai meistrą;
 • Deginimas ar ilgalaikis saulės spindulių poveikis pažeidžia odą ir padidina infekavimo procedūros metu riziką;
 • Savistoviai šalinti plaukus būsimos procedūros vietoje;
 • Naudoti aromatizuotas ar agresyvias odos priežiūros priemones.

Kad sumažinti rizikas ir užtikrinti saugią procedūrą svarbu vykdyti savo meistro instrukcijas ir laikytis jo patarimų.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Tatuiravimo seansas įprastai prasideda konsultacija su tatuiruotoju ir eskizo detalių aptarimu. Gautos informacijos pagrindu daromi pakeitimai arba priimamas jau paruoštas dizainas.

Po to tatuiruotojas paruoš ir dezinfekuos būsimos tatuiruotės darymo vietą.

Sekantis etapas – išdėstymas ant kūno. Meistras per kalkę (kopijavimo plėvelę) perneš piešinį ant odos. Priklausomai nuo tatuiruotės dydžio, jos sudėtingumo pasiruošimas ir pernešimas trunka nuo 10 iki 60 minučių. Tatuiravimo seansas trunka kelias valandas, o kai dizainas sudėtingas ir yra odos ypatumų – gali prireikti kelių seansų.

Pasibaigus tatuiravimo procesui meistras uždės apsauginę plėvelę ir painstruktuos kaip prižiūrėti tatuiruotę keletą savaičių. Tai padės užgyti odai ir išsaugoti tatuiruotės ryškumą.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

Seanso trukmė priklauso nuo tatuiruotės dydžio ir dizaino sudėtingumo, kaip ir kiekvieno kliento asmeninių ypatybių.

Vidutiniškai padaryti mažą tatuiruotę pakanka pusvalandžio, vidutinėms – 2 – 4 valandos, o didelėms – nuo dvejų iki ketverių valandų. Dienos seanso trukmė – iki dvylikos valandų, bet retas turi tokią ištvermę.

Svarbu atminti, kad tatuiruotė – tai pastovus piešinys ant kūno, todėl kokybiškas rezultatas reikalauja pakankamai laiko.

Smulkesnę informaciją gausite pas studijos administratorių ar svetainės konsultantą.

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.