Kainos | Tatuiruotė, permanentinis makiažas, auskarų vėrimas, mokymas, šalinimas - Vean Lithuania
Kainos
Pastaba:
1 Kaina pareina nuo piešinio dydžio ir sudėtingumo, taip pat nuo meistro kvalifikacijos ir miesto, kur norite padaryti tatuiruotę

Minimali tatuiruotės kaina nuo 50-70 EUR
Tatuiruotė iš pradedančiojo tatuiruotės meistro (aukščiausio lygio tatuiruotės meistro priežiūroje) nuo 25-35 EUR
Pastaba:
1 Kainos nurodytos be auskarų.
2 Auskarai priklausomai nuo pasirinktos medžiagos kainuoja virš 10 eurų.
3 Jei norite gauti daugiau informacijos apie kainas pasirinktame mieste kreipkitės internetu.

Lezgelis 20 EUR
Kremzlės 20 EUR
Industrial 30 EUR
Tragus, Antitragus 25 EUR
Rook 25 EUR
Daith 25 EUR
Snug 25 EUR
Forward Helix 25 EUR
Helix 20 EUR
Conch 20 EUR
Flat 20 EUR
Lūpos 30 EUR
Antakiai 30 EUR
Nosis 30 EUR
Spenelis 35 EUR
Du speneliai 70 EUR
Mikrodermalas 50 EUR
Bamba 30 EUR
Pastaba:
1 Моkymo kainoje įskaičiuota visų panaudojamų vienkartinių medžiagų bei modelių paieškos, konsultacijų vertė. Taip pat konsultacijų ir pagalbos parenkant ir įsigyjant įrangą ir panaudojamas medžiagas tolesniam darbui vertė.
2 Po mokymo užbaigimo išduosime europinio pavyzdžio diplomą, kuris registruojamas informacinėje meistrų bazėje. Galimas tolesnis įdarbinimas.
3 Kainos priklauso nuo jumis pasirinkto miesto. Detalizuotą informaciją pateiks mūsų konsultantas internetu aba telefonu +37066654177
4 Be palūkanų mokėjimo atidėjimas visoms mokymo programoms - terminu nuo 3 iki 6 mėnesių

Tatuiravimo kursai (8, 10, 16 užsiėmimų) nuo 1300 - iki 2000 EUR
Permanentinio makiažo kursai (10 - 12 užsiėmimų) nuo 700 - iki 1100 EUR
Auskarų vėrimo kursai (6, 10, 12 užsiėmimų) nuo 700 - iki 1100 EUR
Pastaba:
1 Detalizuotą informaciją pateiks mūsų konsultantas internetu aba telefonu +37066654177

Dovanų kuponas Nominalas nesvarbus
Nuolaidinis sertifikatas Nuo 40 EUR ir padengia ne daugiau 50% kainos
Sertifikatas "Porinės tatuiruotės" 200 EUR
Sertifikatas "Mini tatuiruotė" 70 EUR
Sertifikatas "Akloji tatuiruotė" Nuo 50 EUR iki 300 EUR
VIP auksinis sertifikatas Nuo 2000 EUR (5 seansai) iki 4000 EUR (10 seansų)
Sertifikatas auskarų vėrimui 30 EUR
Pastaba:
1 Kaina gi priklauso nuo pasirinkto jumis miesto. Smulkesnę informaciją pateiks konsultantas interneto tinklalapyje ar telefonu +37066654177
2 Visiems VeAn studentams suteikiama pastovi 50% nuompinigių nuolaida.

Kaina per dieną Nuo 30 EUR
Kaina per mėnesį Nuo 500 EUR
Eksploatacinių medžiagų kaina Nuo 15 EUR
Pastaba:
1 Pastaba: Su šiom priemonėm mes garantuojame kokybišką priežiūrą ir gerą tatuiruotės bei auskarų vėrimo gijimą

*Priemonės kaina gali skirtis nuo nurodytos kainos kataloge iki 15%

Tatuiruočių kainos

Yra daug veiksnių, kurie daro įtaką tatuiruotės kainai ir pagrindinis dalykas yra meistro pasirinkimas. Jei meistras yra kvalifikuotas ir patyręs, jo darbas kainuos brangiau, nes kokybiškas ir meistriškas patyrusio specialisto darbas negali kainuoti pigiai.

Pradedančiųjų meistrų darbo kaina yra žymiai žemesnė, nei patyrusių profesionalų. Tuiruotės vertinimo pagrindai - tatuiruotės dydis, atlikimo sudėtingumas ir darbo kokybė.

SUSISIEKTI SU MUMIS

Meistro pasirinkimas

Sužinoję tatuiruočių kainas daugelis žmonių pagalvos: "Ar brangiai sumokėti profesionalui, ar sutaupyti, užsirašius pas mažiau įgudusį meistrą?"

Svarbu suprasti, kad tatuiruočių meistro pasirinkimas yra rimtas procesas, nes pasirinktas specialistas paliks savo darbą ant jūsų kūno visam gyvenimui.

Pasinaudoti meistro paslaugomis gali paskatinti diplomai, labai malonus aptarnavimas ir prieinamos paslaugų kainos. Tačiau svarbu sužinoti koks meistro patyrimas, kokia darbo kokybė, kokios garantijos?

Būtina iš karto pastebėti, kad ne visi pradedantieji dirba ne kokybiškai, nes tarp jų yra ir puikių meistrų, kurie per trumpą laiką parodo gerus rezultatus ir kokybišką darbą. Kad nesuklystumėte ir būtumėte tikri, paprašykite meistro portfolio ir įsitikinsite jo patirtimi.

Piešinio sudėtingumas

Juo sudėtingesnis piešinys, tuo aukštesnė darbo kaina. Tatuiruotės kainą įtakoja šie veiksniai: paprasto stiliaus nespalvotas piešinys; spalvota tatuiruotė, sudėtingi perėjimai ir apimties sukūrimas.

Pavyzdžiui, realizmas - tai gana sudėtingas stilius, reikalaujantis daug žinių, įgūdžių, laiko ir patirties. Ne kiekvienas meistras tobulai įvaldė šį stilių, todėl rinkdamiesi specialistą turite gerai pagalvoti.

Tatuiruotės dydis

Paveikslo dydis taip pat įtakoja būsimos tatuiruotės kainą. Paprastai sudauginama piešinio ilgį, plotį ir tatuiruotės vieno kvadratinio centimetro įkainį. Ir juo didesnis piešinio plotas, tuo žemesnis šis įkainis.

Tačiau, lemiamas kainos veiksnys yra tatuiruotės sudėtingumas. Piešinys su daugeliu smulkių detalių brangiau vertinamas. Leistina derėtis, bet tikslią kainą galima nustatyti tik galutinai paruošus eskizą.

Naudojamų spalvų paletė ir būsimos tatuiruotės vieta

Galutinę tatuiruotės kainą taip pat įtakoja tatuiruotės vieta ir naudojamų pigmentinių spalvų paletė. Nuskausminančių priemonių panaudojimas nežymiai pabrangina darbą. Sužinoti prelimenarias tatuiruočių kainas "VeAn" studijoje galite aukščiau.

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.