Užimtumas tatuiruočių meistrams VEAN: atraskite karjeros galimybes - Vean Lithuania
Užimtumas VEAN

Surinkę 80 iš 100 taškų, garantuotai tapsite mūsų komandos dalimi.

Daugiau nei 30% studentų, kurie viršijo slenkstinį balą, jau įsiliejo į mūsų kolektyvą.

VEAN TATTOO darbo privalumai

Užimtumas VEAN: darbas pradedantiesiems ir patyrusiems meistrams

VEAN salonų tinklas yra didžiausias pasaulyje, siūlantis geriausias sąlygas darbo įsitraukimui ir meistrų profesiniam vystymuisi:

  • Teikiame darbuotojams įrangą ir eksploatacines medžiagas, reikalingas aukščiausio lygio paslaugoms teikti. Tatuiruočių meistras pats įsigyja tik tatuiruotės mašinėlę ir maitinimo bloką.

  • Įrangos ir eksploatacinių medžiagų pirkimas vykdomas remiantis meistro poreikiais ir pageidavimais.

  • Užtikriname rinkodaros palaikymą – reklamuojame mūsų meistrų paslaugas specializuotose interneto platformose ir savo oficialiose svetainėse. Visiems tatuiruočių meistrams numatytas atskiras profilis pasauliniame meistrų kataloge TattooLog.

  • Iš dalies apmokame 50-70% mokymų ir festivalių dalyvavimo išlaidų.

  • Daugiau nei 30% mūsų mokinių, įveikusių pradinį balą, atrado savo pašaukimą VEAN studijose visame pasaulyje.

  • Dar 20% talentingų absolventų tęsė savo karjeros kelią mūsų partnerių kompanijoje Art Ink.
Užimtumas tatuiruočių meistras
Užimtumas tatuiruočių meistras
Užimtumas tatuiruočių meistras

VEAN meistrų profesinis augimas

Mes siekiame padidinti mūsų meistrų kvalifikaciją, kuriant sąlygas kūrybiniam augimui ir vystymuisi.

Tobulinkite savo meną ir pasiekite aukštus tikslus profesijoje naudodamiesi įvairiais projektais – mokykitės iš tinklo geriausių tatuiruočių meistrų, gaukite prieigą prie pažangiausių technologijų ir įrankių. Jau šiandien planuojame mokyti meistriškumo kursus ir kitus renginius, kur tatuiruočių meistrai galės bendrauti, įgyti naujų žinių ir įgūdžių, parodyti asmeninius pasiekimus ir įgyti profesinę patirtį. Sekite informaciją mūsų svetainėje ir socialiniuose tinkluose, kad nep praleistumėte pranešimų.

Pasirinkite patogų darbo grafiką ir darbo režimą – administratorius užsirašo klientus sutartu laiku su meistru. Tatuiruočių meistras turi teisę pati nustatyti kainoraštį, laikydamasis salono kainodaros politikos. Procentas nustatomas individualiai. Norėdami priimti apgalvotą sprendimą, pagalvokite apie privalumus, kuriuos gaunate dirbdami iškiliai, prestižiškai salone. Žmonės yra patenkinti mūsų paslaugomis ir pasitiki mūsų meistrais. VEAN pavadinimas kalba pats už save. Jis pats savaime pritraukia naujus klientus. Mūsų tatuiruočių meistrams užtikrinta nuolatinė darbo apkrova. Garantuojame pajamų didėjimą nuo antro darbo mėnesio. Papildomas motyvas dirbti VEAN – lojalūs vadovai, su kuriais galima aptarti bet kokius klausimus ir reguliuoti darbo santykius.

Užimtumas tatuiruočių meistras
Užimtumas tatuiruočių meistras

Savos gamybos ir partnerystė su
pasauliniais prekybos prekės ženklais

VEAN kompanija – tai platus tatuiruočių salonų ir parduotuvių tinklas, kuriame galima įsigyti priemonių priežiūrai po pirsingo ir tatuiruočių, kitų prekių ir aksesuarų, reikalingų asmeniniam naudojimui ir darbui.

Bendradarbiaujame su pirmaujančiais pasaulio prekės ženklais, kurie gamina produktus tatuiruočių pramonei. Gaminame prekes tatuiruočių sričiai Ukrainoje ir Lenkijoje. Visa gaminto produkcija atitinka Europos kokybės standartus, ką patvirtina tarptautiniai sertifikatai. Kita svarbi privalumas – galimybė įsigyti mašinėles, įrangą ir eksploatacines medžiagas su didelėmis nuolaidomis.

Užimtumas tatuiruočių meistras
Užimtumas tatuiruočių meistras
Užimtumas tatuiruočių meistras

VEAN salonų tinklo ypatybės

Mūsų meistrams garantuojami privalumai – patogios darbo sąlygos, profesinis vystymasis ir nuolatinis klientų srautas.

VEAN salonų ypatybės:

  • Vietos miestų centriniuose rajonuose su dideliu pralaidumu.
  • Nuolatinė rinkodaros palaikymas – reklama internete ir gatvės informacinėse priemonėse.
  • Estetiškai suprojektuotas, vartotojams patogus korporatyvinis svetainė, kurią kasdien lanko 5000 žmonių.Padėsime suformuoti teisingą požiūrį į darbą, išmokysime, kaip pagerinti lankytojų aptarnavimą ir padidinti paslaugų paklausą. Vykdant rekomendacijas, galėsite nuolat didinti kainą už sesiją, pritraukti naujus klientus ir tobulėti kaip asmenybė. Darbas VEAN salonų tinkle – tikra galimybė pagerinti materialinę padėtį, padidinti socialinį statusą, tapti gerbiamu asmeniu. Mes suinteresuoti, kad jūsų pajamos nuolat augtų, nes nuo to priklauso mūsų verslas. Mes suteiksime viską, kas būtina, ir sukursime sąlygas sėkmingam karjeros augimui. Iš jūsų reikalaujama noro dirbti, kūrybiškai vystytis ir išmokti naujų profesijos horizontų. Raskite savo vietą mūsų draugiškoje, kūrybiškoje komandoje ir gerinkite savo gyvenimo kokybę. Norėdami žengti pirmą žingsnį link svajonės – palikite paraišką mūsų svetainėje, kuri bus būtinai peržiūrėta artimiausiu metu.

Užimtumas tatuiruočių meistras
Užimtumas tatuiruočių meistras

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.