VEAN TATTOO 24/7 pagalba – visada pasiekiama jūsų klausimams - Vean Lithuania
24/7 Pagalba
Visada pasiekiami

VEAN TATTOO kompanijoje suprantame, koks svarbus yra patikimas palaikymas kiekviename jūsų mokymosi etape. Būtent todėl mes pradedame teikti 24/7 pagalbos paslaugą, kurioje galite užduoti bet kokį jus dominantį klausimą.

Mūsų tikslas – padaryti mokymosi procesą kiek įmanoma patogesnį ir informatyvesnį kiekvienam studentui.

  • Užpildykite formą mūsų svetainėje, nurodydami savo klausimą ir kontaktinę informaciją. Mūsų specialistas susisieks su jumis kuo greičiau.
  • Norėdami gauti greitą atsakymą, apsilankykite mūsų pagalbos pokalbių kanale. Mūsų konsultantai yra prisijungę prie interneto 24/7 ir pasiruošę padėti jums su bet kokiu klausimu.Mes siekiame ne tik pasiūlyti geriausias paslaugas tatuiruočių srityje, bet ir sukurti aplinką kiekvieno augimui ir vystymuisi.


Jūsų įgūdžių palaikymas ir tobulinimas mums yra prioritetas. Sekite mus „Instagram“, kad nepraleistumėte naujienų, meistriškumo kursų ir mūsų studentų bei meistrų sėkmės istorijų.


Mums svarbu, kad jums viskas pavyktų, nes jūsų sėkmė yra ir mūsų sėkmė!

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.