Tatuiruočių neuroniniai tinklai: Panaudojimo pranašumai - Vean Lithuania
Tatuiruočių neuroniniai tinklai

«VeAn» svetainės lankytojai gali pasinaudoti neuroniniu tinklu. Tai reiškia, kad bet kuriuos jūsų pageidavimus dėl eskizo apdoros speciali programa ir pateiks rezultatą – išskirtinį eskizą. Jei mūsų kataloge jūs nerasite patinkančio jums varianto, tatuiruočių neurotinklų dėka jūs gausite unikalų eskizą, kurio nepanaudojo joks meistras. Meninių vaizdų kūrimo dirbtinio intelekto programa parengs dizainą pagal jūsų pageidavimus. Jūs gausite kelis būsimos tatuiruotės eskizo variantus, iš kurių pasirinksite geriausią.

Rezultatas

X

Ankstesnis sukurtas eskizas

SUSISIEKTI SU MUMIS

Neuroninis tinklas:
inovacija tatuiravimo sferoje

Tatuiravimo sfera pastoviai tobulinama.

Randasi naujos technologijos – pigmentų įterpimo technikos, instrumentai ir įranga. Jau atėjo eilė ir tatuiruočių kūryboje panaudoti dirbtinį intelektą. Dirbtinis intelektas – tai savamokslės programos, kurios veikimo metu tobulina savo funkcijas.

Programa veikia kaip natūralus neuroninis tinklas – biologinis mechanizmas, padedantis žmogui suvokti, apdoroti ir įsiminti informaciją. Paprastai dirbtinio intelekto programos turi siaurą specializaciją – yra suderintos apdoroti vieno tipo informaciją, pavyzdžiui, balsinę arba grafinę.

Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Tatuiruočių neuroniniai tinklai

Каip veikia neuroninis
tinklas tatuiravimo sferoje

Pastovus mokymas vyksta pavyzdžių pagalba.

Į programą įkeliama didelis kiekis tatuiruočių vaizdų. Bendras piešinių skaičius gali viršyti dešimtis tūkstančių. Bazinių ir gautų iš naudotojo duomenų pagrindu tatuiruočių neuroninis tinklas generuoja atitinkantį užklausą piešinį.

Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Tatuiruočių neuroniniai tinklai

Neuroninis tinklas: panaudojimo pranašumai

Speciali programa generuoja tatuiruočių eskizus.

Pagrindinis pranašumas – visada išskirtinis variantas. Tai puikus eskizų katalogo, kuriame jūs galite pasirinkti eskizą, papildymas. Tatuiruočių neuroninis tinklas palengvins jūsų užduoties sprendimą ir sutaupys laiką. Be to, jūsų tatuiruotė bus unikali – tokios pačios jūs niekada nepamatysite.

Panaudojimo pranašumai:

  • Galima greitai gauti keletą eskizų variantų.
  • Vaizdo detalizavimas.
  • Tekstūros ir šešėlių vystymas.
  • Galima išplėsti, pakeisti ar kitaip suvokti esamą vaizdą.Tatuiruočių neuroniniai tinklai – naudingi instrumentai, kurie plečia pradedančių ir patyrusių tatuiruotojų galimybes. Intelektualios vaizdų generavimo svetainės taip pat padės norintiems padaryti nepasikartojančią tatuiruotę. Panašias programas naudoja rinkodaroje, kuriant naujos prekės vaizdo ir pakuotės eskizus.

Tatuiruočių neuroniniai tinklai

Neuroninis tinklas: ypatinga
paslauga «VeAn» salone

«VeAn» svetainės lankytojai gali pasinaudoti neuroniniu tinklu.

Tai reiškia, kad bet kuriuos jūsų pageidavimus dėl eskizo apdoros speciali programa ir pateiks rezultatą – išskirtinį eskizą. Jei mūsų kataloge jūs nerasite patinkančio jums varianto, tatuiruočių neurotinklų dėka jūs gausite unikalų eskizą, kurio nepanaudojo joks meistras. Meninių vaizdų kūrimo dirbtinio intelekto programa parengs dizainą pagal jūsų pageidavimus. Jūs gausite kelis būsimos tatuiruotės eskizo variantus, iš kurių pasirinksite geriausią.

Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Programos veikimo ypatybės

Yra įvairios programinio produkto versijos.

Dauguma tatuiruočių neurotinklų vaizdams kurti naudoja daugiau nei 12 milijardų parametrų. Generuoja eskizus turimų žinių ir susietų sampratų pagrindu. Рiešinys kuriamas remiantis įvestu tekstu, aprašančiu planuojamą rezultatą. Darbas trunka mažiau minutės. Programa įgalina gauti realistinius aukštos fotografinės kokybės piešinius. Universalus modulis generuoja bet kuriuos eskizus, kurių projektus sumano naudotojas. Programa efektinių piešinių kūryboje naudoja inovacinius algoritmus. Eskizai pasižymi aukštu kokybės lygiu ir fotografiniu realizmu. Etaloninių vaizdų pagrindu programa generuoja iliustracijas, kurios derina įvairių šaltinių elementus. Daugelio derinimo nustatymų dėka gaunami maksimaliai artimi norimam vaizdui eskizai.

Iš esmės, programa paprastus žodžius paverčia nuotraukomis ir meno kūriniais. Naudotojas įveda tekstinius duomenis ir parenka stilių. Visą kitą padaro dirbtinis intelektas. Panaudojant daugelį iš anksto integruotų stilių, galima subtiliai kreipti ir reguliuoti generavimo procesą.

Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Kaip visa tai veikia

Daugumos tatuiruočių neuroninių tinklų panaudojimui nereikia programavimo įgūdžių.

Dirbtinis intelektas naudotojo teksto pagrindu kuria vaizdus. Norint gauti maksimalų neuroninio tinklo rezultatą, tereikia teisingai rašyti užuominas – užklausas.

Parastai užklausa - tai būsimo piešinio abstraktus aprašymas. Pavyzdžiui, juoda katė ar Havajų mergina, japoniška banga ar didžėjus su grotuvais. Apraše būtina panaudoti apibūdinančius piešinį žodžius: nuotrauka, fotorealizmas, konceptualusis menas, didelė raiška, detalizuoti. Užklausa taip pat gali turėti papildomų elementų pavadinimus – gėlės plaukuose, vaivorykštinės spiralės, apuoko kaukė, pasakiški augalai.

Intelektualus padėjėjas sugeba papildyti tatuiruotojo sumanymą. Kuo aiškiau formuojama užklausa, tuo tiksliau rezultatas atitiks lūkesčius. Ir neretai netgi pranoks juos. Neuroninių tinklų atsinaujinimas vyksta akimirksniu kartu su gaunamomis užklausomis ir naujų eskizų generavimu. Programų įgūdžiai nuolatos tobulėja. Кiekvienas gali stebėti kaip sumanios programos įsisavina meno sferą.

Svarbu suprasti, kad dirbtinis intelektas padeda tatuiruotojui ir niekada negalės pilnai jį pakeisti, nes neturi juslinio suvokimo ir emocijų. Programa negali įvertinti kokias emocijas sukelia sugeneruotas eskizas, kaip jį priims aplinkiniai žmonės. Tai gali tik gyvas žmogus.

Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Tatuiruočių neuroniniai tinklai
Paskutinės sukurtos fotografijos