Tattoo salonas Klaipėdoje | Tatuiruotės, Permanentinis makiažas, Auskarų vėrimas, Meistrų mokymai. - Vean Lithuania
m. Klaipėda
Tiltų g. 21
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
SUSISIEKTI SU MUMIS
Mūsų meistrai
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Andrey Bednov

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Ksenia Kotelnikova

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda

Egidijus Jonusas

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda

Karina Danilova

Įvertinimas: 5 (20)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.

„VeAn” tatuiruočių salonas Klaipėdoje

Nepriklausomai nuo tatuiruotės ant kūno pavidalo (užrašas, piešinys, ornamentas ir pan.), ji, iš esmės, yra savininko vidinio pasaulio atvaizdas.


Tatuiruotė rodo žmogaus pirmenybes, nuotaikas, svarbius gyvenimo įvykius ir daug kito. Kokybiškai padaryta tatuiruotė gana tiksliai ir teisingai atspindi jos savininko jausmus. Apsilankę „VeAn” tatuiruočių studijoje Klaipėdoje jūs patys įsitikinsite, kad čia kokybiškai, greitai ir visiškai saugiai daromos aukšto lygio tatuiruotės.

Tattoo salonas Klaipėdoje
Tattoo salonas Klaipėdoje
Tattoo salonas Klaipėdoje

Tatuiruotė kaip kūno meno elementas

Tatuiruotė XXI amžiaus visuomenėje tapo vaizduojamojo meno atmaina.


Šiuolaikinė tatuiruotė stebina:

 • Estetika;
 • Vaizdų realumu;
 • Plačia spalvų palete;
 • Linijų plonumu ir kontrastingumu.Mūsų salono tatuiravimo meistrai – tai ne tik patyrę specialistai tatuiravimo srityje, bet ir tikri menininkai, tatuiruočių gerbėjai. Aukšta kvalifikacija ir didelė darbo patirtis, naujausių įrankių ir gamtinių pigmentų naudojimas, meniškas ir suasmeninintas kiekvieno projekto įgyvendinimas užtikrina puikų ir žavingą rezultatą.

Tattoo salonas Klaipėdoje
Tattoo salonas Klaipėdoje

Mes puikiai suprantame, kad tatuiruotė yra ne tik kasdienis kūno papuošalas.


Ji įgalina išreikšti emocijas, perduoti kitiems savo nuotaiką, deklaruoti savo įsitikinimus ir pažiūras. Ilgokai prieš procedūrą kuriame tatuiruotės eskizą, bendradarbiaudami su klientu atsižvelgiame į jo pageidavimus ir aptariame visus niuansus. Toks požiūris į darbą padeda sukurti tikrą meno kūrinį ir nulemia tatuiruočių salono Klaipėdoje populiarumą.


Taigi, pagrindiniai „VeAn“ komandos darbo privalumai:

 • Būsimos tatuiruotės suasmeninto eskizo rengimas;
 • Darome tatuiruotę iš nuotraukos;
 • Mūsų tatuiruočių studijoje dirba patyrę meistrai, įvaldę įvairias tatuiravimo technikas;
 • Vengiame šablonų. Laikinų tatuiruočių rinkiniai (Flash-set‘ai) „VeAn“ darbų kataloge naudojami kaip pavyzdys, pagrindas asmeniniam eskizui paruošti. Parinktas vaizdas yra perdaromas pagal kliento pageidavimus;„VeAn“ tatuiruočių meistrai pelnytai didžiuojasi savo unikaliais darbais. Mūsų klientų tatuiruotės faktiškai yra autoriniais meno kūriniais.

Tattoo salonas Klaipėdoje
Tattoo salonas Klaipėdoje
Tattoo salonas Klaipėdoje

Saugumo ir standartų taisyklių laikymasis.

Prekės ženklas „VeAn“ įregistruotas 2011-ais metais.


Tai bendraminčių komandos, pasirinkusios tatuiravimą kaip pagrindinį verslą, simbolis. Nuo pirmų dienų pastoviai populiarizuojame tatuiravimo meną, diegiame profesionalius standartus ir ugdome naujus meistrus. Visi „VeAn“ tatuiruočių studijų tinklo filialai, jų tarpe ir studija Klaipėdoje, griežtai laikosi pripažintų pasaulinių kokybiško tatuiravimo taisyklių. Todėl mūsų klientai gali būti tikri, kad visos manipuliacijos atliekamos itin saugiai. Visi mūsų tatuiravimo meistrai kasmet kelia kvalifikaciją kursuose, dalyvauja tarptautiniuose konkursuose.

Darbo vieta dezinfekuojama, o įranga ir instrumentai būtinai sterilizuojami po kiekvieno kliento. Klientui pageidaujant, šios procedūros gali vykti jo akivaizdoje. Visos „VeAn“ tatuiruočių studijos naudoja tik profesionalius įrankius, aukštos kokybės pasaulinių prekių ženklų medžiagas. Seanso metu naudojamos tatuiravimo mašinos sumažina kliento odos sužalojimus. Mes būtinai konsultuojame lankytojus prieš procedūrą ir po jos. Tatuiruotės priežiūros rekomendacijų laikymasis garantuoja lengvą ir gan greitą odos užgijimą.

Tattoo salonas Klaipėdoje
Tattoo salonas Klaipėdoje

Mūsų pasiūlymai

Klientams: Apsilankę „VeAn“ profesionalaus tatuiruočių salonų tinklo studijoje Klaipėdoje galite pasinaudoti šiomis paslaugomis:

 • Įvairių technikų, stilių ir krypčių tatuiravimas;
 • Auskarų vėrimas;
 • Lūpų, akių vokų, antakių permanentinis (ilgalaikis) makiažas;
 • Permanentinio makiažo ar tatuiruotės šalinimas, naudojant lazerinę technologiją.Norintiems gauti tatuiravimo meistro specialybę: Viena iš „VeAn“ tatuiruočių salonų tinklo veiklos krypčių – naujų meistrų paruošimas. Mes organizuojame mokymo kursus, meistriškumo klases, rengiame festivalius, kuriuose specialistai dalijasi patirtimi. Mūsų tatuiruočių salonas už prieinamą kainą realizuoja kokybiškas ir visiškai saugias medžiagas (pigmentai, vienkartinės adatos ir daug kito).

Patyrusiems meistrams: Jeigu Jūs turite norą ir galimybę mokyti ir tobulintis tatuiravimo sferoje, mes mielai priimsime Jus į mūsų draugišką komandą. Tam pakanka užpildyti anketą ir pabendrauti su mūsų vadybininku pokalbio telefonu metu!

SUSISIEKTI SU MUMIS