Permanentinio makiažo šalinimas Kalipėdoje - Vean Lithuania
m. Klaipėda
Tiltų g. 21
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Andrey Bednov

Įvertinimas: 4,5 (21)
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Ksenia Kotelnikova

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda

Egidijus Jonusas

Įvertinimas: 5 (24)
avatar
Klaipėda

Karina Danilova

Įvertinimas: 5 (20)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.
SUSISIEKTI SU MUMIS

Permanentinio makiažo
šalinimas Kalipėdoje

Profesionalus ilgalaikis makiažas, kurį atlieka „VeAn“ tatuiruočių studijos meistrai, padarys jus patrauklesnius, paryškins Jūsų veido grožį ir paslėps bet kuriuos veido trūkumus.  Be to artimiausius 2-3 metus Jus mažiau praleisite laiko darydami kasdieninį makiažą ir perkant vis naujus produktus.

Permanentinio makiažo procedūros metu į viršutinius dermos sluoksnius itin plonomis adatėlėmis, kurios yra visiškai saugios jūsų sveikatai, įvedami dažomieji pigmentai. Skirtingomis jų spalvomis siekiama pabrėžti, išryškinti ar pagyvinti tam tikras veido vietas. Paprastai tai būna akys, antakiai ir lūpos. Tačiau tai taip pat gali būti skruostai, strazdanos, dirbtinis apgamas ir pan.

Kadangi kalba eina apie moteriško veido grožį, meistrui tenka didelė atsakomybė. „VeAn“ tatuiruočių salono meistrai Klaipėdoje, kurie suteikia šią paslaugą, turi tam tikrą kvalifikaciją, turi labai didelę patirtį, reguliariai dalyvauja teminiuose seminaruose, tobulina savo įgūdžius ir atnaujina žinias technikoje. Naudojame tik pačią moderniausią įrangą, kokybiškus žinomų prekės ženklų pigmentus ir eksploatacines medžiagas, todėl esame tikri dėl atlikto darbo rezultato. Beje, ne visi regiono meistrai laikosi šių taisyklių. Jeigu jums padarė ilgalaikį makiažą nesėkmingai arba norite gražinti išvaizdai natūralumo, ilgalaikį makiažą galima pašalinti.

Mūsų studija Klaipėdoje siūlo ne tik permanentinio makiažo atlikimo paslaugas, bet ir jo pašalinimą. Ši procedūra atliekama itin kokybiškai, naudojant lazerinę technologiją, kas leidžia mums garantuoti 100% bet kurio sunkumo ilgalaikio makiažo pašalinimą.

Permanentinio makiažo šalinimas Kalipėdoje

Kaip atsikratyti permanentinio
makiažo be pasekmių?

Nors ir matoma paklausos augimas tarp merginų, kurios su mielu nori ir sėkmingai naudojasi permanentinio makiažo paslaugomis, yra nemažas moterų skaičius kurios nori nuo jo atsikratyti.

Kaip rodo praktika, priežastys yra tokios:

 • Nėra galimybių arba noro atnaujinti ilgalaikį makiažą.
 • Praėjo mada – lūpų spalva, akių makiažas, antakių forma ir t.t.
 • Praeitas specialistas kuris atliko permanentinį makiažą padarė klaidą savo darbe.Reikia paminėti iškarto, kad ilgalaikio makiažo atlikimas arba pašalinimas Klaipėdoje – tai gan specifinės, sunkios pagal techniką, labai atsakingos procedūros. Patikėti jų atlikimą verta tik patikrintiems, patyrusiems meistrams. Būtent tokie meistrai dirba „VeAn“ tatuiruočių studijų tinkle.

Tam, kad pašalinti permanentinį makiažą mes naudojame lazerį. Jo spindulys suskaido pigmentinę medžiagą į smulkias daleles, kurias iš organizmo išplauna limfinė sistema. Kadangi lazerinis impulsas veikia vos sekundę, oda minimaliai traumuojasi. Po seanso pigmentas tampa šviesesnis, galutinį rezultatą galima pamatyti po 1-1,5 mėnesių, kada susmulkintas pigmentas pilnai bus išplautas iš odos.

Permanentinio makiažo šalinimas Kalipėdoje
Permanentinio makiažo šalinimas Kalipėdoje

Kiek reikia laiko, kad pilnai
pašalinti permanentinį makiažą

Iš mūsų asmeninės patirties, pilnas ilgalaikio makiažo pašalinimas Klaipėdoje, kurį atlieka „VeAn“ studijos meistrai, reikalauja nemažiau 2-3 seansų.

Be to gijimo laikotarpį tarp procedūrų sudaro 30-45 dienų.

Labai svarbu laikytis rekomendacijų kuriuos pateikė „VeAn“ tatuiruočių studijos specialistas, kad permanentinis makiažas būtų sėkmingai pašalintas.

Permanentinio makiažo šalinimas Kalipėdoje

Kokių sąlygų būtina laikytis

Prieš ilgalaikio makiažo šalinimo atlikimą reikia:

 • 2 savaites prieš procedūra nesilankyti soliariume arba degintis saulėje.
 • Išeinant į lauką naudoti kremą nuo saulės.
 • Pagal galimybes nevartoti antibiotikus kurių sudėtyje yra tetraciklinas.Po atliktos sekančios procedūros, taip pat po procedūrų pabaigos:

 • Pirmas 7 dienas nesinaudoti kosmetika kurios sudėtyje yra spirtas.
 • Jeigu atsirado plėvelė, jos negalima lupti savarankiškai.
 • Uždraudžiama lankytis pirtyse, saunose,  kitose panašiose vietose.
 • Pirmas 2 savaites susilaikyti nuo deginimosi saulėje.Rekomenduojama saugoti odą nuo peršilimo ir nuo saulės spindulių. Būtinai naudokite regeneruojantį kremą, kurį rekomendavo „VeAn“ meistras.

Permanentinio makiažo šalinimas Kalipėdoje
Permanentinio makiažo šalinimas Kalipėdoje

Kodėl pasirenka mus?

Mes dirbame tatuiruočių sferoje daugiau nei 7 metus.Mūsų salonų ir studijų tinklas „VeAn“ apima visus regioninius ir didžiuosius šalies miestus. Jeigu Jums reikia permanentinio makiažo pašalinimo paslauga Klaipėdoje, Jūs gausite ne tik garantuotai sėkmingą rezultatą, bet ir sekančias preferencijas:

 • Prieinamas kainų lygis.
 • Profesionalūs meistrai.
 • Šiuolaikinę įrangą, eksploatacines medžiagas, pagamintos visame pasaulyje žinomų prekės ženklų.
 • 100% įrangos, darbo vietos bei patalpos sterilumą.Užsiregistruoti konsultacijai arba procedūrai Jūs galite paliekant užklausą mūsų svetainėje arba paskambinę mūsų telefono numeriu.

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.