Pirsingas Klaipėdoje - Vean Lithuania
m. Klaipėda
Tiltų g. 21
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Andrey Bednov

Įvertinimas: 4,5 (21)
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Ksenia Kotelnikova

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda

Egidijus Jonusas

Įvertinimas: 5 (24)
avatar
Klaipėda

Karina Danilova

Įvertinimas: 5 (20)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.
SUSISIEKTI SU MUMIS

Pirsingas Klaipėdoje

Pirsingas (auskarų vėrimas) – tai saugus būdas papuošti kūną.


Tai menas, susiję su odos vėrimu su tolimesniu papuošalo įvedimu į pradurtą vietą.

Profesionalai meistrai „VeAn“ salono siūlo pilną spektrą pirsingo paslaugų Klaipėdoje, pradedant nuo klasikinio ausų vėrimo iki procedūrų ant lūpų, nosies, liežuvio, bambos ir kitų kūno dalių. „VeAn“ ttattoo-studijos specialistai stato tunelius, mikrodermalus, daro „smile“ tipo ir skruostų vėrimus. Paslauga prieinama visiems norintiems, beje nedaroma asmenims kurie neturi 18 metų be tėvų, globėjų ir t.t. sutikimo, taip pat asmenims, turintiems akivaizdžias odos ligas arba neblaiviems asmenims.

Pirsingas Klaipėdoje
Pirsingas Klaipėdoje

Senovinis menas,
atėjęs į šiuolaikinį gyvenimą

Pirsingas – senas būdas papuošti kūną, kuris iki šiol ne prarado aktualumo.


Mūsų daromas pirsingas Klaipėdoje yra pilnai dekoratyvinis. O mūsų klientai – tai žmonės, kurie nori parodyti savo pasaulio suvokimą.

Pasidaryti pirsingą Klaipėdoje „VeAn“ salone gali visi norintys, jeigu jam nėra to uždrausta mediciniškai. Mūsų specialistas turi patirties skirtinguose technikuose, naudoja darbe pačius moderniausius įrankius ir išlaiko visas saugumo taisykles. Prieš atliekant procedūrą, meistras atlieka pilną įrankių ir darbo vietos sterilizaciją . Maišelis su vienkartiniais įrankiais atidaromi prieš kliento akys.

Pirsingas Klaipėdoje
Pirsingas Klaipėdoje
Pirsingas Klaipėdoje

Profesionalaus pirsingo
salono paslaugos

Gan dažnai sutinkami pasiūlymai pasidaryti pirsingą pigiai.


Prašome, jeigu Jūs nesate įsitikinę, kad procedūra atliekama steriliai ir pagal visas taisykles, nedarykite šios procedūros. Taip pat nerekomenduojamą atlikti šią paslaugą pas kokį nors meistrą namuose. Tik procedūra salone gali garantuoti jums, kad procedūra bus atlikta kokybiškai ir be komplikacijų ateityje.

„VeAn“ salone Klaipėdoje meistras konsultacijos metu pasakys visus procedūros niuansus ir tada galėsite galutinai apsispręsti, palyginus visus išvardintus subtilumus.

Bet kokią odos manipuliaciją susiję su odos pradurimu rekomenduojame patikinėti tik specialistui, kuris turi patirtį ir tam tikras anatomijos žinias.  Pavyzdžiui, ant liežuvio yra skonio receptoriai, kurie gali būti pažesti neteisingos procedūros metu. O ant ausų yra susikapę nervų galūnės. Ne rizikuokite, kad sutaupyti, nes jeigu nesilaikyti elementarių taisyklių vėrimo metu yra didelė rizika gauti infekciją arba kitas komplikacijas po procedūros.

„VeAn“ studijoje meistrai atliks visų rūšių pirsingą Klaipėdoje.  Mes garantuojame mūsų klientams saugumą ir puikų estetinį rezultatą. Mūsų meistrai niekada ne atliks procedūrą, kuri gali pakenkti jūsų sveikatai arba psichologinei būklei. Jūs būtinai įvertinsite:


  • Demokratinės kainos paslaugoms;
  • Saugumas kiekviename darbo etape;
  • Meistrų profesionalumas.Mes garantuojame minimalią komplikacijų riziką po procedūros.Mes dirbame tik steriliais vienkartiniais įrankiais, naudojant, jeigu to reikia, anesteziją. Meistras padės išsirinkti laikiną papuošalą, kurį reikia nešiotis iki pilno pirsingo vietos sugijimo.O tai yra svarbu, nes tokie papuošalai daromi iš specialių medžiagų. Taip pat specialistas duos svarbias rekomendacijas kaip prižiūrėti vietą kur buvo atlikta procedūra.

Pirsingas Klaipėdoje
Pirsingas Klaipėdoje

Kiek kainuoja
pirsingas Klaipėdoje?

Nėra konkretaus įkainio pirsingui atlikti.


Yra kainoraštis, kuriuo galima orientuotis, tačiau galutinė kaina bus nurodyta, kai susitiksite su meistru ir aptarsite visas paslaugos detales. Galite užsirašyti susitikimui Jums patogiu laiku.

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.