Tatuiruotės šalinimas Klaipėdoje - Vean Lithuania
m. Klaipėda
Tiltų g. 21
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Andrey Bednov

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Ksenia Kotelnikova

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda

Egidijus Jonusas

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda

Karina Danilova

Įvertinimas: 5 (20)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.
SUSISIEKTI SU MUMIS

Tatuiruotės šalinimas Klaipėdoje

Piešinius ant odos, paveikslus, užrašus bei kitus tatuiruočių stilius galima pamatyti ant visiškai skirtingo amžiaus bei socialinės padėties žmonių.

Be to, toks kūno papuošimo būdas vienodai populiarus kaip pas moterys, taip pas vyrus. Mada daryti tatuiruotes, kuri atsirado XX amžiaus viduryje, šiandien išgyvena naują bangą tokios didelės užklausos. Nemažai įtakos šiam fenomenui sudarė ir naujų šiuolaikinių technologijų bei aparatūros atsiradimas, kurie leidžia daryti tatuiruotę meno lygyje, su dideliu realizmu, plačioje spalvos paletėje, maksimaliai neskausmingai.

Norisi pabrėžti, kad daugiausiai įtakos taip greitai augančiai tendencijai sudarė ir meistriškumas menininkų kurie dirba tatuiruočių industrijoje. Šiuo teigimu nesunku patikėti, reikėtų tik aplankyti mūsų studiją „Vean“ Klaipėdoje.  Čia dirba tikri savo darbo meistrai. Naudojant savo meninį talentą, savo didelę patirtį ir ilgą įgūdžių ištobulinimą, mūsų specialistai atlieka tatuiruotes ant gero kokybiško lygio, bet kuriame stiliuje. Kartu su didele paklausa norinčių padaryti ant kūno unikalų darbą, didėja ir žmonių, kurie atvirkščiai nori atsikratyti nuo jau turimos tatuiruotės. Šiuo atveju rekomenduojama kreiptis tik profesionalų, kurie turi tam tikrą įrangą ir panašaus darbo patirtį. Tatuiruotės šalinimo paslauga Klaipėdoje yra viena iš tų, kurią siūlome tatuiruočių studiijoje „Vean“.

Tatuiruotės šalinimas Klaipėdoje

Kaip galima atsikratyti tatuiruotės

Apsilankę mūsų salone, Jūs galite įgyvendinti tatuiruotės šalinimą Klaipėdoje su minimaliu odos traumavimu ir su 100% efektyviu rezultatu.

Mes atliekame šią procedūrą naudojant šiuolaikinį lazerinį įrankį. Kaip tai veikia?

Lazerinis tatuiruotės šalinimas Klaipėdoje šiuo metu – tai efektyviausias ir nekenkiantis sveikatai variantas šalinti netinkamus piešinius ant jūsų odos.

Pigmentas, kuriuo daroma tatuiruotę, išsiskaido į mikrodaleles kai lazeriniai impulsai paveikia odą, limfos sistemos dėka mikrodaleles pilnai išeina iš organizmo. Nepaisant to, derma šioje vietoje išlieka visiškai nesužalota. Jeigu pas klientą labai jautri oda, gali būti naudojama vietinė anestezija.

Lazerinė įranga tatuiruotės šalinimui visada nustatoma individualiai pagal kiekvieną klientą. Yra atsižvelgiama į šiuos parametrus:


  • Piešinio spalva.
  • Pigmento savybės.
  • Tatuiruotės dydis ir kaip seniai ji yra daryta.
  • Pigmento įvedimo į odą gylis.
  • Dermos spalva ir būsena.Dėl to, kad lazeris dirba impulsais, procedūros metu galima šiek tiek koreguoti jo darbą. Dažniausiai sutinkama, kad tatuiruotė daroma keliai etapais, ypač jeigu kalbama apie sunkiai atliekamas menines tatuiruotes, kurios turi daug spalvų arba yra didelės apimties.

Todėl pilnas tatuiruotės šalinimas Klaipėdoje su „Vean“ meistrais taip pat atliekamas per keletą seansų. Seansų kiekį ir pertraukos laikotarpis apskaičiuojami personaliai pagal kiekvieną klientą.

Kaip taisyklė, reikalaujama daryti 2-4 procedūros su lazeriu. Gijimo laikotarpis tarp procedūrų dažniausiai užtrunka 30-45 dienų. Per šį laiką aukščiau minėtas pigmentas kartu su limfa išvedama iš odos ir pilnai atsinaujina oda.

Tatuiruotės šalinimas Klaipėdoje
Tatuiruotės šalinimas Klaipėdoje

Nurodymai, apribojimai, garantijos

Būtina sąlyga tam, kad tatuiruotės šalinimas Klaipėdoje būtų sėkmingas yra griežtas rekomendacijų laikymasis kaip prižiūrėti odą po procedūros.Mėnesį negalima kaitinti odos (pirtys yra uždraudžiamos). Nerekomenduojama naudotis kosmetinėmis priemonėmis kurių sudėtyje yra spirtas. Tam, kad kuo greičiau atnaujinti ir užgydyti dermą naudojami specialūs tepalai su regeneracijos savybėmis.

Aukštas profesionalumas meistrų tatuiruočių studijoje „Vean“ ir Jūsų atsakingumas laikytis rekomendacijų kaip prižiūrėti odą, yra garantija to, kad:


  • Tatuiruotė pilnai išnyks.
  • Tatuiruotės šalinimo procedūra atliekama pagal sanitarinius bei higienos reikalavimus ir visiškai neskausmingai.
  • Po procedūrų pabaigimo ant odos neliks jokių pėdsakų (nuotrynų, randų).Mes su mielu noru suteiksime galimybę ateiti į konsultaciją bet kuriam norinčiam žmogui. Laukiame Jūsų mūsų salone!

SUSISIEKTI SU MUMIS