Permanentinis makiažas Panevėžyje - Vean Lithuania
m. Panevėžys
Vasario 16-Osios g. 26
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Panevėžys Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Victoria Zakutnia

Įvertinimas: 5 (25)
avatar
Panevėžys

Rita Rekasiene

Įvertinimas: 5 (20)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.
SUSISIEKTI SU MUMIS

Permanentinis makiažas Panevėžyje

Permanentinis makiažas - tai makiažas, kuris paryškina akys, lūpas bei antakius.

Permanentinio makiažo technika taip pat naudojama nedideliems odos trūkumams paslėpti. Sprendimo nauda:

 • Laiko taupymas. Nebereikia kasdien daryti makiažo, todėl lieka daugiau laiko rytiniam miegui ir poilsiui.
 • Pinigų taupimas. Nereikia pirkti brangios dekoratyvinės kosmetikos.
 • Sumažinti alergijos riziką, kuri gali pasireikšti naudojant kosmetiką.
 • Ilgalaikis poveikis. Įprastas akių pieštukas gali išsitrinti, kai jį sušlapinsite arba netyčia paliesite veidą ranka. Su permanentiniu makiažu tokie nemalonumai išvengiami.Permanentinis makiažas - tai populiari dekoratyvinės kosmetikos alternatyva. Norėdami įsitikinti šio sprendimo nauda ir privalumais, atvykite į „VeAn“ studiją, kur permanentinis makiažas Panevėžyje atliekamas profesionaliai. Mūsų studijos permanentinio makiažo meistrai:

 • Yra baigę profesinį mokymą ir gavę mokymą patvirtinantį diplomą;
 • Naudoja specialius įrankius ir aukštos kokybės pigmentus, pagamintus pirmaujančių pasaulio gamintojų;
 • Griežtai laikosi sanitarijos ir higienos standartų, kad užtikrinti aukštą saugos lygį.Mūsų specialistai - tai patyrę kosmetologai, kurie galės parinkti permanentinio makiažo variantą, atsižvelgdami į veido bruožus, pavyzdžiui, lūpų ir antakių formą bei akių formą. Darant permanentinį makiažą galima padoriai išryškinti veido bruožus, jeigu darbą atlieka patyręs specialistas su išvystytų meniniu skoniu.

Permanentinis makiažas Panevėžyje

Dabo atlikimo tvarka

Kviečiame į nemokamą konsultaciją „VeAn“ studijoje, kur galėsite pasidaryti permanentinį makiažą Panevėžyje, sužinoti daugiau apie seanso eigą ir odos priežiūros taisykles po procedūros.

Asmeninio susitikimo metu meistrai atsakys į klausimus ir papasakos apie dabartinius permanentinio makiažo metodus bei galimą riziką. Kitas žingsnis - eskizas, kuris taps būsimo permanentinio makiažo pagrindu. Eskizas bus sukurtas atsižvelgiant į kliento išvaizdą ir pageidavimus. Procedūra atliekama taikant vietinę anesteziją. Skausmas ir diskomfortas yra minimalūs.

 1. Antakių permanentinis makiažas
  1. Procedūros metu skiriama antakių formai ir dydžiui koreguoti. Rezultatas - tobuli antakiai, kurių nereikalauja prižiūros ar korekcijos.
 2. Lūpų permanentinis makiažas
  1. Rezultatas - ryškios, išraiškingos, tobulai suformuotos lūpos, kurioms nereikia kasdienio makiažo ir kontūravimo. Poveikis išlieka iki 5 metų. Atlikdami permanentinį makiažą Panevėžyje mūsų meistrai kruopščiai parenka pigmentą. Rezultatas - natūraliai atrodančios lūpos. Seanso metu naudojamos šios technikos: kontūravimas, šešėliavimas ir užpildymas.
 3. Vokų permanentinis makiažas
  1. Poveikis panašus į akių pieštuku apvedimo efektą. Dėl to akys tampa gilesnės, išraiškingesnės ir ryškesnės. Jūsų blakstienos atrodys tankesnės ir tamsesnės. Mūsų meistrai išryškina viršutinio, apatinio arba abiejų vokų kontūrą tatuiruota linija.
 4. Veido kontūras
  1. Kaip rezultatas, veido ovalas įgauna aiškią formą, vizualiai sutvirtėja ir išryškėja veidas. Permanentinis veido kontūro makiažas suteikia veidui jauną išvaizdą.
Permanentinis makiažas Panevėžyje
Permanentinis makiažas Panevėžyje

Kur padaryti permanentinį makiažą Penevėžyje

Jeigu ruošiatės pasidaryti permanentinį makiažą Panevėžyje, patikėkite darbo atlikimą profesionalams.

Procedūra reikalauja patirties ir profesionalių žinių. Vienas neteisingas judesys gali paversti veidą nepatrauklia kauke. Procedūros mūsų studijoje ypatumai:

 • Griežtai laikomasi sanitarijos ir higienos normų, taip sumažinant infekcijos ir komplikacijų riziką.
 • Garantuojamas estetinis poveikis. Mūsų meistrai turi meninį skonį ir geba pakeisti bei patobulinti bet kurio kliento veidą.
 • Naudojama pažangi įranga ir aukštos kokybės pigmentai.Atvykite į „VeAn“ saloną nemokamos konsultacijos, kad išsklaidytumėte bet kokias abejones ir priimtumėte teisingą sprendimą.

Permanentinis makiažas Panevėžyje

Permanentinis makiažas Panevėžyje: kaina

Tam, kad sužinoti paslaugos kainą galima susisiekti su menedžeriu paskambinę telefonu arba atvykę į „VeAn“ saloną ir gauti konsultaciją iš meistro.

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.