Tatuiruotė Klaipėdoje - Vean Lithuania
m. Klaipėda
Tiltų g. 21
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Andrey Bednov

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Ksenia Kotelnikova

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda

Egidijus Jonusas

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Klaipėda

Karina Danilova

Įvertinimas: 5 (20)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.
SUSISIEKTI SU MUMIS

Tatuiruotė Klaipėdoje

Mūsų dienom piešinis ar užrašas ant kūno odos nebereiškia, kad žmogus priklauso konkrečiai socialinei grupei.


Bendruomenėje tatuiruotė pelnytai suvokiama kaip stiligas papuošalas arba saviraiškos būdas. Tokiu būdu galime perduoti mūsų pasaulėžiūros idėjas, parodyti mūsų individualumą, papasakoti apie reikšmingus įvykius mūsų gyvenime, perduoti nuotaiką.

Šiuolaikinė tattoo industrija labai greitai vystosi. Atsiranda nauji stiliai ir technologijos, kaip galima atlikti tatuiruotę. Šios srities meistrai sukuria vis kokybiškesnę įrangą, skirtingus pagal sudėtį ir spalvas pigmentus. Didina savo patirtį sukurdami savo individualų meninį braižą, pagal kuriuos profesionalas gali tiksliai atskirti kas darė vieną ar kitą tatuiruotę.

Tatuiruotė Klaipėdoje
Tatuiruotė Klaipėdoje

«VeAn» studija Klaipėdoje

Šiais laikais, kad pasidaryti tatuiruotę Klaipėdoje, nereikia daug pastangų.Pakanka tik kreiptis į mūsų studiją. Mūsų komanda yra pasiryžę atlikti kokybišką darbą, nepaisant kokio sunkumo ar stiliaus tatuiruotę jūs pageidajate.

Kviečiame Jūs susipažinti su mūsų meistrų darbais. Jūs galite pamatyti šimtus atliktų darbų, skirtingų stilių, dydžių ir technikų. „VeAn“ tattoo studijų tinklas per visą darbo laikotarpį turi itin aukštą reputaciją, kuria labai didžiuojamės. Nemažai naujų klientų ateina pas mus po kitų žmonių rekomandacijų, kurie jau buvo pas mus ir naudojosi mūsų paslaugomis. Tai daug apie ką sako.

Dar ne apsisprendetė kokią tatuiruotę norite pasidaryti Klaipėdoje? Patyrę „VeAn“ studijos meistrai mielai pakonsultuos Jūs ir atras geriausią sprendimą Jums.

Tatuiruotė Klaipėdoje
Tatuiruotė Klaipėdoje
Tatuiruotė Klaipėdoje

Renkamės meistro

Visų prima pageidaujama tiksliai nuspręsti kokiame stiliuje turi būti atliktas piešinis ant jūsų kūno.


Dažniausiai skirtingi meistrai turi daugiausiai patirties su viena ar dviem technikomis.

Todėl, rinkdamiesi „VeAn“ saloną, kur dirba keletą meistrų, Jūs turite unikalią galimybę išsirinkti specialistą, dirbantį tokiame stiliuje, kuris yra arčiausiai atitinkantis jūsų pageidavimams. Tai gali būti – realizmas, tradicinė klasika, japoniškas stilius, Neo Traditional, Dotwork arba akvarelė.

Būtina, prieš pradedant procedūrą, aptarti su meistru su kuriuo bendradarbiausite visas piešinio detales. Tai padės meistrui kuo tiksliau suprasti jūsų užklausą ir sukurti unikalų eskizą. Netgi jeigu parinktas piešinis bus iš mūsų katalogo, bet kuriuo atvėju jis bus keičiamas pagal jūsų individualius norus. Meistrai, kurie dirba „VeAn“ studijoje niekada ne atkartos tokį patį darbą ant kliento kūno.

Privaloma sąlyga, dirbant studijoje, yra palaikyti sanitarines bei higienines normas. Seanso metu visada naudojamos vienkartinės adatos, visa kita įranga būtinai dezinfekuojama po ir prieš kiekvieną klientą. Mūsų tattoo studija ir meistrai griežtai prižiūri, kad šie reikalavimai būtų visada atlikti.
Dezinfekuojami ne tik instrumentai, įranga, bet ir kiekviena darbo vieta. Visa  naudojama įranga, prietaisai, pigmentai ir kitos naudojamos medžiagos yra sertifikuoti ir nepavojingi sveikatai ir aplinkai.

Tatuiruotė Klaipėdoje
Tatuiruotė Klaipėdoje

Kokia tatuiruotės
kaina Klaipėdoje?

Tatuiruotei, kaip ir, iš esmės, bet kokiam meno kūriniui, nėra konkrečios sumos nustatyti.


Kaina aptariama su specialistu pokalbio metu ir visų būsimo darbo detalių aptarimo.  Kaip taikyslė, tai viskas nustatoma gyvo susitikimo metu.

Tatuiruotė Klaipėdoje
Tatuiruotė Klaipėdoje
Tatuiruotė Klaipėdoje

Kas negali darytis
tatuiruotę mūsų studijoje?

Mūsų tattoo studija Klaipėdoje neteikia paslaugas šioms asmenims:

  • Nepilnamečiams, kurie atėjo be tėvų, globėjų ir t.t.;
  • Neblaiviems asmenims;
  • Asmenims, turintiems akivaizdžių odos ligų požymių.Nepaisant to, kad tatuiruotės atlikimo  sąlygos, ateinančių procedūrų etapai ir kiti niuansai yra aptariami su kiekvienu kleintu gyvai, rekomenduojama papildomai aptarti susitikimo datą ir laiką su meistru, su kuriuo bendradarbiausite. Mes visada džiaugiamės naujiems žmonėms ir įdedame daug pastangų, kad visi mūsų lankytojai ir klientai išeitų patenkinti gautu rezultatu.

SUSISIEKTI SU MUMIS