Tatuiruotės šalinimas Kaune - Vean Lithuania
m. Kaunas
Laisvės al. 23
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Kaunas Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Karina Ovchinnikova

Įvertinimas: 5 (28)
avatar
Kaunas Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Daryna Volodina

Įvertinimas: 5 (26)
avatar
Kaunas Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Anastasiya Zaronskis

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Kaunas

Alisa Kolesnyk

Įvertinimas: 5 (21)
avatar
Kaunas

Barbara Urbanovič

Įvertinimas: 5 (4)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.
SUSISIEKTI SU MUMIS

Tatuiruotės šalinimas Kaune

Mada tatuiruotėms, kuri atsirado praeito šimtmečio 50-60 metuose tarp jaunimo, šiandien yra populiarumo viršūnėje.


Be to, šios meno srities gerbėjus galima sutikti ne tik tarp jaunimo. Meninė tatuiruotė, piešiniai, ornamentai, užrašai – viską tai galima pamatyti ant skirtingų kūno dalių ant skirtingo amžiaus arba srities žmonių, pas vyrus ir pas moteris. Kartu su paklausos augimu pasidaryti tatuiruotę auga ir paklausa, kad ją pašalinti dėl skirtingų priežasčių. Šiuo atveju rekomenduojama pasinaudoti patyrusio meistro paslaugomis, kuris ne tik išspręs jūsų problemą, bet ir padarys tai kuo saugiau jūsų sveikatai. Tatuiruotės šalinimas Kaune – tai viena iš pagrindinių specializacijų „VeAn“ studijoje.

Tatuiruotės šalinimas Kaune

Tatuiruočių šalinimo priežastys

Klientus, kurie ateina į tatuiruočių studiją „VeAn“ norėdami atsikratyti tatuiruočių, pagal priežastis galima suskirstyti į šias grupes:


  • Kai sprendimas dėl tatuiruotės darymo buvo nuspręsta neapgalvotai (spontaniškai). Pavyzdžiui, būdami apsvaigę, "dėl drąsos", "norėdami visiems papriekaištauti" ir pan.
  • Einant laikui išsiaiškino, kad tatuiruotė pasirodė netinkama.
  • Tatuiruotės buvimas maišo asmeniniam gyvenimui, karjerai, profesiniam gyvenimui.
  • Tatuiruotė atlikta nekokybiškai – žemas meninis lygis, netinkamos medžiagos ir t.t.Tatuiruočių šalinimas Kaune, kaip profesionali “VeAn“ studijos paslauga, neabejotinai sudomins kiekvieną, kuris savo laiku sekė mados tendencijas. Kai ant kūno esantis atvaizdas aplinkiniams kelia įtarimą, trukdo kilti karjeros laiptais, neigiamai veikia santykius su giminaičiais ir artimaisiais, tuomet pradedama galvoti apie tatuiruotės pašalinimą.

Tatuiruotės šalinimas Kaune
Tatuiruotės šalinimas Kaune

Kaip vyksta šalinimo procesas

  • Naudodami moderniausią lazerinės technologijos įrangą galime pašalinti tatuiruotes nepriklausomai nuo dizaino sudėtingumo, dydžio, spalvinės gamos ar naudojamos dažų sudėties.
  • Būtina suprasti, kad šalinimo procesas Kaune lazerio pagalba susidaro iš kelių etapų. Tarp jų gali būti kelių savaičių laiko tarpas.
  • Daugelis klaidingai galvoja, kad tatuiruotė išnyks jau sekančią dieną kai ją paveikė lazeris. Tai visiška netiesa. Kaip taisyklė, matomas efektas galima pamatyti ne ankščiau nei po 20-30 dienų.
  • Norint pagreitinti lazeriu sunaikinto tatuiruočių dažų pašalinimą, reikia naudoti specialius tepalus. Toks produktas taip pat padeda pažeistai odai greičiau atsinaujinti.
  • Antrąjį seansą reikėtų atlikti tik tada, kai po pirmojo seanso oda pilnai sugija. Tai įvyksta ne anksčiau kaip po 30-45 dienų.
Tatuiruotės šalinimas Kaune

„VeAn“ tatuiruočių salono privalumai

Mūsų studija įsitvirtino kaip patyrusių, aukštos kvalifikacijos ir meninio skonio specialistų komanda.

„VeAn“ darbuotojų dalis turi medicininį išsilavinimą.

Kiekvienas mūsų klientas prieš darbo atlikimą gauna pilnavertę konsultaciją, kuri pravedama atsižvelgiant į jo individualius fizinius ypatumus.

Tatuiruotės šalinimo procedūra Kaune mūsų salone yra visiškai saugi ir gan efektyvi, šiuolaikinės ir profesionalios lazerinės įrangos dėka.

Tatuiruotės šalinimas Kaune
Tatuiruotės šalinimas Kaune

Kodėl pasirenka mus

Jeigu Jūs domina tatuiruočių šalinimas Kaune, neapsigaukite dėl reklaminių raginimų, kuriuose pažada padėti jums greitai ir pigiai atsikratyti tatuiruotės.

Per vieną seansą pašalinti tatuiruotę yra visiškai neįmanoma.

„VeAn“ studijos specialistai tatuiruočių šalinimo seansus atlieka specialioje sterilioje patalpoje, naudodami naujovišką lazerinę įrangą.

Jei esate tvirtai pasiryžę atsikratyti savo kūno piešinių, paskambinkite mums, atsiųskite žinutę arba atvykite tiesiai į „VeAn“ tatuiruočių studiją. Mes mielai jums padėsime!

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.