Permanentinio makiažo šalinimas Kaune - Vean Lithuania
m. Kaunas
Laisvės al. 23
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Kaunas Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Tatyana Milash

Įvertinimas: 5 (23)
avatar
Kaunas Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Karina Ovchinnikova

Įvertinimas: 5 (26)
avatar
Kaunas Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Daryna Volodina

Įvertinimas: 5 (26)
avatar
Kaunas Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Anastasiya Zaronskis

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Kaunas

Alisa Kolesnyk

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Kaunas

Barbara Urbanovič

Įvertinimas: 0 (0)
Ar jau buvai pas mus? Prašome įvertinti.
SUSISIEKTI SU MUMIS

Permanentinio
makiažo šalinimas Kaune

Kiekviena moteris, nepriklausomai nuo amžiaus, nesvarbu koks laikas ir koks oras, stengiasi atrodyti tvarkingai.

Šis teigimas vienodai liečia kaip jaunas merginas, taip ir suaugusias. Tam, kad pasiekti tikslą atrodyti patraukliai, jos skiria nemažai laiko, taip pat produktų ir nuotaikos kiekvieną dieną darant makiažą. Tam, kad gerokai palengvinti gyvenimą moterims kiekvieną dieną palaikyti grožį ir buvo sukurta tokia procedūra kaip ilgalaikis makiažas. Kaune tokią paslaugą suteikia profesionalus tatuiruočių salonas „VeAn“.

„VeAn“ tatuiruočių studijos meistrai atlieka ilgalaikį makiažą naudojant specialų įrankį ir visiškai saugius dažančius pigmentus, kurių spalva parenkama individualiai kiekvienam klientui. Reikia prisiminti, kad toks makiažo būdas turi savo galiojimo laiką. Pavyzdžiui, akių arba antakių zonoje jis gali išlikti 2-5 metus, o ant lūpų dėl šios veido srities savybių reikalaus atnaujinimo jau po 6-8 mėnesių.

Permanentinio makiažo šalinimas Kaune
Permanentinio makiažo šalinimas Kaune

Ar galima atsikratyti
permanentinio makiažo be pasekmių

Nepaisant to, kad dauguma moterų su malonumu ir sėkmingai naudojasi permanentinio makiažo galimybėmis, yra nemažai tų, kas dėl asmeninių priežasčių nori nuo jo atsikratyti.

Pagrindinės priežastys tokiam žingsniui  tokios:

  • Nesinori ilgą laiką nešioti vieną ir tą patį lūpų atspalvį, atsirado nauja antakių formos tendencija ir panašiai.
  • Specialistas kuris atliko ilgalaikį makiažą padarė klaidą.Rekomenduojama labai atsakingai ir kruopščiai rinktis meistrą kuris galės jums pašalinti ilgalaikį makiažą Kaune. Juk jeigu pasitikėsite ne profesionalui, pasekmės gali būti labai rimtos jūsų išvaizdai: apsideginimo dėmes arba net randų pėdsakai ant veido.

Jeigu norite pašalinti ilgalaikį makiažą Kaune, apsilankykite mūsų salone „VeAn“. Teikiant šią paslaugą mes naudojame tik šiuolaikinius įrankius. Visos eksploatacinės medžiagos visiškai nekenkia sveikatai ir pilnai atitinka higienos bei sanitarinėms normoms.

Lazerinių technologijų naudojimas leidžia efektyviai ir maksimaliai neskausmingai šalinti ilgalaikį makiažą, net pačio sunkiausio atlikimo, nepaisant kurioje kūno/veido vietoje.

Permanentinio makiažo šalinimas Kaune

Kodėl mus pasirenka

Kolektyvas, kuris susiformavo „Vean“ salone per tiek metų turi didelę praktinę patirtį tatuiruotės bei ilgalaikio makiažo srityje.

Daugelis iš darbuotojų specializuojasi būtent pigmentų šalinimo iš gilių odos sluoksnių srityje. Kiekvienas klientas, kurį sudomino permanentinio makiažo šalinimas Kaune, prieš atliekant šią procedūrą gauna pilnavertę konsultaciją. Toks individualus darbas leidžia tiksliai sužinoti apie netinkamo ilgalaikio makiažo ypatumus, kas leidžia su maksimaliu efektyvumu jį pašalinti.

Jūs taip pat gausite tikslias rekomendacijas, kurių reikės laikytis kaip tarp procedūrų, taip po jų atlikimo.

SUSISIEKTI SU MUMIS