Permanentinio makiažo šalinimas Šiauliuose - Vean Lithuania
m. Šiauliai
Vilniaus g. 158
P-Sek 11:00 20:00
Kodėl verta rinktis „VeAn“?
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!
Mūsų meistrai
avatar
Šiauliai Sertifikuota Tatuiruočių asociacijos narys

Anastasia Emelyanova

Įvertinimas: 4,8 (39)
avatar
Šiauliai

Mantas Giedraitis

Įvertinimas: 5 (20)
avatar
Šiauliai

Kamile Rimkunaite

Įvertinimas: 5 (20)
SUSISIEKTI SU MUMIS

Permanentinio makiažo šalinimas Šiauliuose

Permanentinis makiažas – gera alternatyva makiažui, nes nereikia kasdien švaistyti laiko akių, blakstienų ir lūpų dažymui.

Tai nesukelia alergijos, kaip dekoratyvinė kosmetika, ir nereikia išleisti didelių pinigų perkant firminius produktus. Beje, pagrindinis permanentinio makiažo privalumas yra jo ilgaamžiškumas. Jis puikiai laikosi 3-5 metus. Ir visą šį laikotarpį jis nenusitrins baseine ar per lietų, su kuo dažnai susiduria tradicinį makiažą pasirinkusios merginos.

Dėl daugybės permanentinio makiažo privalumų, įskaitant tai, kad nereikia nuolatinės priežiūros, jis populiarus tarp mados sekėjų. Tačiau mada yra kaprizinga - antakių ir lūpų formos, kurios buvo madingos vakar, šiandien gali būti nebetinkamos. Daugelis moterų, norėdamos išlaikyti išvaizdą, nusprendžia atsikratyti senojo permanentinio makiažo. Jei esate tarp jų, kviečiame Jus pasidaryti permanentinio makiažo šalinimą Šiauliuose „VeAn“ studijoje.

Permanentinio makiažo šalinimas Šiauliuose

Kaip atsikratyti permanentinio makiažo

Ne tik aktualumo praradimas gali būti priežastis pašalinti permanentinį makiažą.

Neprofesionaliai atliktas darbas gali tikrai sugadinti išvaizdą. Nesėkmimgas darbas tikrai nutinka, jei meistras yra netinkamai apmokytas. Tokiu atveju vienintelė galimybė sugrąžinti veidui tinkamus patrauklius bruožus yra permanentinio makiažo šalinimas Šiauliuose. Šiuo metu veiksmingiausias metodas yra lazerinė korekcija. Mūsų studijoje naudojama moderni įranga leidžia procedūrą atlikti saugiai ir tiksliai. Specialistai yra apmokyti ir griežtai laikosi sanitarijos taisyklių bei higienos normų.

Permanentinio makiažo šalinimas Šiauliuose
Permanentinio makiažo šalinimas Šiauliuose

Kaip atliekama procedūra?

Reikiamo intensyvumo lazerio spindulys suskaido pigmentą į mikrodaleles, kurios vėliau išnyksta su limfa. Lazerinė įranga veikia tikslingai, todėl audiniai aplink nepaveikiami.

Labai jautrią odą turintiems lankytojams siūloma vietinė anestezija, kuri padeda sumažinti diskomfortą. Sesijos pabaigoje meistras patars, kaip prižiūrėti gydymo vietą. Tai būtina siekiant užtikrinti greitesnį gijimą ir išvengti komplikacijų rizikos.

Permanentinio makiažo šalinimas Šiauliuose

Kodėl mes?

Studijų tinklas „VeAn“ – tai profesinė asociacija, turinti filialų daugelyje Europos miestų.

Jau daug metų dirbame grožio ir kūno modifikavimo srityje, atidžiai išstudijavome technologiją ir nuolat sekame naujienas. Visa tai leidžia mums užtikrintai garantuoti visų procedūrų saugumą. Didelė praktinė patirtis leidžia mūsų meistrams atlikti permanentinio makiažo šalinimą Šiauliuose efektyviai ir be pavojaus kliento sveikatai.

Svarbu: permanentinio makiažo neįmanoma pašalinti vieno seanso metu. Paprastai visiems permanentinio makiažo pėdsakams pašalinti prireikia 3-5 seansų. Specialistas pasiūlys jums tinkamiausią grafiką.

Nerizikuokite, nepatikėkite permanentinio makiažo šalinimą Šiauliuose meistrui, kuris siūlo procedūrą atlikti namuose už mažesnę kainą. Atkreipkite dėmesį į specialisto patirtį, kvalifikacijos lygį. Atminkite, kad bet koks tokio pobūdžio gydymas turėtų būti patikėtas tik profesionalams. Esame pasirengę suteikti jums asmeninę konsultaciją, kad sužinotumėte daugiau. Konsultacija jums bus visiškai nemokama.

SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.