Lūpų auskarų - Vean Lithuania
Lūpų auskarų
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Lūpų auskarų tipai
ir jų pagrindinės savybės

Lūpos gali daug pasakyti apie žmogų.

O jeigu jas papuošti auskarais, pasakys žymiai daugiau. Auskarų vėrimas šioje vietoje gana populiarus. Stilingas priedas ir nežodinė saviraiškos forma viename papuošale.

Štai kaip atrodo vėrimo procesas:

 • Papuošalo tipo pasirinkimas. Kaip pagrindinę medžiagą naujam vėrimui mūsų meistrai naudoja titaną.
 • Toliau meistras dezinfekuoja rankas, darbinius paviršius ir instrumentus. Taip pat užsimauna vienkartines pirštines.
 • Žymekliu specialistas pažymi suderintą su klientu pradūrimo tašką.
 • Po visos būsimo vėrimo srities dezinfekavimo auskarų vėrimo meistras padaro perdūrimą ir įstato papuošalą.
 • Paskutinis etapas – meistro konsultacija ir tolesnės priežiūros instrukcijos.

Lūpų auskarų
Lūpų auskarų
Lūpų auskarų

Labiausiai paplitę lūpų srities auskarų vėrimo priedai:

 • Segmentiniai išardomi žiedai. Jie žymiai palengvina papuošalo nuėmimą ir pakeitimą.
 • Bananai ir mikrobananai – lenkto strypelio pavidalo gaminiai su įvairiaspalviais karoliukais kraštuose.
 • Кlasikiniai auskarai ir auskarai-vinutės.
 • Karoliniai žiedai. Šis priedas primena žiedą su sriegine jungtimi.
 • Labretės – strypelių rūšis su varžteliu-karoliuku iš vienos pusės ir fiksuotu elementu (skrituliu) iš kitos.

Panagrinėkime įdomiausius ir populiariausius auskarų vėrimo būdus. Patogumo dėlei padalinsime juos į dvejas grupes – pavienis ir daugybinis vėrimas.

Lūpų auskarų
Lūpų auskarų

Pavienis auskarų vėrimas

Pavienis pradūrimas lūpų srityje laikomas klasika, suteikiančia veidui žavingumą ir mįslingumą.

Daromas vienas viršutinės arba apatinės lūpos pradūrimas. Papuošalą įveriama į lūpas burnos kampuose arba centre, tai įgalina daug variantų.

 1. Monroe auskarų vėrimas
  1. Lūpos pradūrimas pavadintas amerikietiškos aktorės ir 1950-jų seksualinio simbolio Мerilin Monroe garbei, kanono nustatyta viršutinės lūpos kairėje pusėje. Tinkamiausias papuošalo tipas: labretės su ilgu strypeliu. Ilgainiui papuošalo strypelio ilgis klientui pritaikomas asmeniškai. Vidutinis užgijimo laikotarpis: pilnai atsinaujinti gali prireikti ne mažiau negu 2-3 mėnesių. Skausmo lygis: daugiausiai vertinamas kaip vidutinis.
 2. Ashley auskarų vėrimas
  1. Nors dauguma žmonių perduria odą aplink burną, ashley vėrimas numato pačių lūpų perdūrimą. Papuošalas įeina apatinės lūpos centre, o išeina jūsų burnos viduje. Šis vėrimas atrodo fantastiškai, taip pat ir su makiažu. Gi papuošalą neretai papildo elementais (akmenys ar mineralai). Tinkamiausias papuošalo tipas: ashley vėrimui geriau parinkti papuošalus su tiesiu strypeliu ir plokščiu skrituliuku. Naujo priedo ilgis privalo būti nedidelis, kad jo galas neliestų lūpos ir netrintų dantų ir dantenų. Vidutinis užgijimo laikotarpis: 2-3 mėnesiai. Skausmo lygis: vidutinis. Svarbu turėti galvoje, kad pilno užgijimo laikotarpyje būtina atsisakyti panaudoti lūpų dažus.
 3. Madonos auskarų vėrimas
  1. Šis vėrimo būdas priešingas Monroe vėrimui. Jis daromas viršutinės lūpos dešinėje pusėje. Tinkamiausias papuošalo tipas: labretės su ilgu strypeliu. Vidutinis užgijimo laikotarpis: kaip ir Monroe vėrimo, pradūrimas užgyja iki 2-3 mėnesių. Skausmo lygis: daugiausiai vidutinis.
 4. Labretas
  1. Vėrimas labretas tai vertikalus ar horizontalus lūpų perdūrimas. Pavadintas pagal papuošalo pavadinimą. Daromas ir apatinėje, ir viršutinėje lūpoje. Vertikalus vėrimas praeina per lūpos centrą, o horizontalus – įstrižai. Tai vienas populiariausių vėrimo būdų. Taipogi, labretas yra gana nebrangus ir paprastas padaryti vėrimas. Tinkamiausias papuošalo tipas: įvairiausios labretės, bananai ir mikrobananai. Vidutinis užgijimo laikotarpis: apie 6-8 savaites. Skausmo lygis: svyruoja nuo lengvo nepatogumo iki vidutinio skausmo.
 5. Medūza
  1. Vėrimas randasi centre po nosimi, nedideliame griovelyje virš viršutinės lūpos. Taip pavadintas dėl savo panašumo į medūzą. Daugelis pasirenka ši vėrimo variantą, nes jis pabrėžia lūpų formą ir padaro ryškų įspūdį aplinkiniams. Tinkamiausias papuošalo tipas: labretės ir klasikinės vinutės. Vidutinis užgijimo laikotarpis: svyruoja nuo 6 mėnesių iki metų. Skausmo lygis: vidutinis.

Lūpų auskarų
Lūpų auskarų
Lūpų auskarų

Daugybinis vėrimas

Dvigubas ar daugybinis lūpų vėrimas – drąsus sprendimas, numato du ar daugiau pradūrimų, geometrinių proporcijų ir simetrijos principų panaudojimą.

Тokia kaita suteikia veidui didesnį raiškumą. Daugybinis vėrimas gali būti ant viršutinės ar apatinės lūpos, lygiagrečiai ar skirtinguose lygiuose.

 1. Angelo įkandimas
  1. Taip pat žinomas kaip angelo bučinys: viršutinė lūpa perveriama iš abiejų burnos pusių. Tai Monroe ir Madonos vėrimų junginys vienoje kompozicijoje. Tinkamiausias papuošalo tipas: labretės su ilgu strypeliu. Vidutinis užgijimo laikotarpis: 3-4 mėnesiai. Skausmo lygis: vidutinis. Vienok, keli pradūrimai gali stiprinti nemalonius pojūčius.
 2. Šuns įkandimas
  1. Šuns įkandimo lūpų auskarų vėrimas yra gana ryškus ir provokacinis. Tai ketveri pradūrimai lūpų srityje po du taškus viršutinėje ir apatinėje lūpose, papuošalai simetriškai išsidėstę burnos kampuose. Tinkamiausias papuošalo tipas: labretės. Vidutinis užgijimo laikotarpis: svyruoja tarp 8 ir 12 mėnesių. Skausmo lygis: vidutinis.
 3. Delfino įkandimas
  1. Šis lūpų auskarų vėrimo būdas numato dvejų papuošalų panaudojimą šalimais centre po apatine lūpa. Tai gana kuklus lūpų vėrimas, jis greitai užgyja. Tinkamiausias papuošalo tipas: labretės. Vidutinis užgijimo laikotarpis: 6-8 savaitės. Skausmo lygis: vidutinis.

Lūpos auskarų vėrimo kultūroje suteikia plačią kūrybinių galimybių erdvę. Kiekvienas vėrimas, nuo klasikinio pavienio iki drąsių kombinacijų, padarys neįtikėtiną įspūdį ir puikiai papildys jūsų vaizdą. Lūpų auskarų vėrimas leidžia rasti savo išskirtinį stilių ir atveria naujus saviraiškos meno horizontus.

Lūpų auskarų
Lūpų auskarų
Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.