Auskarų vėrinys indastrialas
kaip urbanizmo pasireiškimas madoje
Indastrialas – perdūrimai vijoklyje, viršutinėje išorinės ausies kiaušo išraitoje, sujungti tarpusavyje specialiais papuošalais.
Vėriant naudojamos specialios adatos arba strypai. Skylučių sujungimui paprastai naudojami žiedai arba kaiščiai. Visumoje tai atrodo kaip didelis priedas viršutinėje ausies dalyje.
Šis vėrimo būdas taip pavadintas dėl panašumo su industriniu stiliumi. Ausies papuošalai primena metalines pramoninės estetikos konstrukcijas.
Auskarų vėrinys indastrialas gali atrodyti labai stilingai ir įdomiai, suteikti originalumą jūsų išorei.
Каip vyksta procedūra
Indastrialui sukurti būtini šie veiksmai:
- Optimalaus priedo pasirinkimas. Pabrėžiame, naujiems perdūrimams mūsų salono specialistai naudoja papuošalus iš titano. Jie pasižymi nealergiškumu, yra lengvi, atsparūs rūdijimui ir turi daug įvairių modelių.
- Išankstinis paruošimas. Prieš procedūrą svarbu fiziniai ir moraliai nusiteikti. Tai padės sumažinti jautrumą skausmui, o svarbiausia – išvengti svaigulio ar apalpimo procedūros metu. Įsitikinkite, kad esate sveiki, prisisotinę ir išgėrę pakankamai vandens.
- Dezinfekcija. Aptaręs visas detales, vėrimo meistras kruopščiai plauna rankas ir užmauna švarias vienkartines pirštines, dezinfekuoja būsimą vėrimo vietą, darbo aplinką ir instrumentus.
- Žymėjimas. Sekantis žingsnis – idealios vietos jūsų idastrialui nustatymas. Žymekliu ar flomasteriu meistras pažymi du taškus, kuriuose bus įstatomas papuošalas. Klientas įvertina padėtį ir patvirtina savo sutikimą. Šis etapas reikalauja didelio meistro tikslumo.
- Pradūrimas – tai praktiškai adatos įstatymas į ausies kaušo kremzlę. Nors kiekvieno žmogaus pakantumas skausmui skirtingas, dauguma jaučia tai kaip trunkantį kelias sekundes aštrų dygčiojimą. Kiti tai lygina su smeigtuko dūriu ar bitės įgėlimu.
- Papuošalo įstatymas. Po kremzlės perdūrimo adata meistras greitai švariais instrumentais įstato papuošalą į abi skylutes. Šiame etape jaučiamas spaudimas, bet tai trunka neilgai.
- Priežiūros instrukcijos. Pasibaigus procedūrai meistras informuoja apie priežiūros taisykles ir atsako į visus kliento klausimus.
Priežiūra po procedūros
Kadangi vėrimas idastrialas numato ne mažiau nei dvejus kremzlės perdūrimus, užgijimas gali trukti žymiai ilgiau, negu minkštųjų audinių vėrime.
Vidutiniškai atsistatymas trunka nuo 6 iki 12 mėnesių.
Tinkama ir reguliari priežiūra neleidžia užkrėtimo ir paspartina užgijimą. Tam reikia sekti kelis svarbius patarimus:
- Kruopščiai su muilu plaukite rankas prieš paliečiant naują vėrinį. Tai padės išvengti infekcijos, bakterijų patekimo į pažeistas ausies vietas.
- Valykite papuošalą dukart per dieną. Tam naudokite fiziologinį tirpalą arba chlorheksidiną. Sudrėkinto tirpale vatos tampono ar disko pagalba atsargiai išvalykite visas vėrimo puses.
- Lieskite papuošalą rankomis tik priežiūros metu.
- Iki pilno žaizdų užgijimo venkite baseinų ir karštų vonių. Tai apsaugos nuo infekcijos.
- Stenkitės miegoti ant sveikos ausies, neliesdami pagalve vėrinio. Таip pat svarbu kas trejos-ketverios dienos keisti patalynę.
- Taisyklingas maitinimasis ir sveikas gyvenimo būdas skatina užgijimą.
- Gerkite pakankamai vandens ir stebėkite savo būvį.
- Nenuimkite papuošalą keletą pirmų mėnesių, netgi jei vėrimas atrodo užgijusiu. Priešingu atveju galima pažeisti audinius ir vėrimas ilgai neužgis.
- Venkite papuošalo trynimosi į drabužius, patalynę ar kitus daiktus.
- Užkrėtimo atveju kreipkitės pas gydytoją.
- Nejudinkite ir nesukinėkite papuošalą, kad neerzinti ir nepažeisti ausies audinius.
Indastrialas – tai unikalus miesto motyvų įkvėptas vėrinys, jis patraukia dėmesį ir drąsiai pabrėžia vaizdą.
Bet, siekiant norimo rezultato, reikia kantriai vykdyti priežiūros instrukcijas.