Tatuiruotės su 20% nuolaida - Old School, New School, Traditional, Tribal | Registruokitės dabar! - Vean Lithuania
Tatuiruočių IŠPARDAVIMAS

Tatuiruočių IŠPARDAVIMAS:

-20% Old School, New School, Traditional, Tribal stiliams!

Įgyvendinkite savo svajonę apie tatuiruotę su mūsų neįtikėtina 20% nuolaida! Populiarūs Old School, New School, Traditional ir Tribal stiliai už prieinamą kainą. Skubėkite pasinaudoti unikaliais pasiūlymais!

Jeigu jau seniai norėjote papuošti savo kūną ryškiomis spalvomis ir originaliais raštais, dabar pats laikas! Mūsų meistrai sukurs jums unikalius šedevrus, pabrėžiančius jūsų individualumą. Akcija galioja ribotą laiką, nepraleiskite progos užsiregistruoti sesijai. Profesionalūs meistrai laukia jūsų mūsų salone, kad įgyvendintų jūsų idėjas.


Sąlygos:

  • 20% nuolaida tatuiruotėms Old School, New School, Traditional ir Tribal stiliuose. Nuolaida taikoma visoms tatuiruotėms, atliktoms šiuose stiliuose.
  • Pasirinkimas iš mūsų eskizų arba tatuiruotės kūrimas pagal jūsų eskizą. Galite pasirinkti paruoštą eskizą iš mūsų katalogo arba pasiūlyti savo.
  • Akcija galioja nuo 2024-06-01 iki 2024-06-30. Visi per šį laikotarpį padaryti tatuiruotės dalyvauja akcijoje, patvirtinus dalyvavimą rezervacijos metu.
  • Registracija būtina. Norėdami užsiregistruoti, užpildykite žemiau esančią formą. Registracija patvirtinama tik po to, kai su jumis susisieks internetinis konsultantas.
  • Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Jei paslauga dalyvauja kitose akcijose ar galioja kitos nuolaidos, taikoma tik viena, naudingiausia akcija.

Greita registracija

Užpildykite savo duomenis ir laukite konsultanto skambučio

Būkite informuoti apie visas mūsų naujienas

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.