Vikingo tatuiruotės eskizas ir jo reikšmė - Vean Lithuania
Vikingas
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Vikingo tatuiruotės
eskizas ir jo reikšmė

Paslaptingi ženklai, simboliai visada patraukdavo žmogaus dėmesį.

Ypač gražiai jie atrodo ant kūno, turi kultūrinę įtaką, atskleidžia tatuiruotės savininko charakterį, rodo mąstymo laisvę, pasitikėjimą savimi, kūrybinį potencialą.

Didelėje piešinių įvairenybėje didelę paklausą turi Vikingo tatuiruotės eskizas. Jį pasirenka visų kontinentų vyrai ir moterys, bet kilmė visgi skandinavų mitologijoje. Patys Vikingai buvo senovės gentys, kurios nuožmiuose mūšiuose užgrobdavo naujas teritorijas. Išsiskyrė žiaurumu, valios jėga, tvirtu charakteriu, ypatingais išgyvenimo įgūdžiais. Šie kariai visada puošė savo kūnus ornamentais. Ir tokie kūno piešiniai priešų akyse buvo bauginantys.

Šiandien Vikingo tatuiruotės eskizas reiškia žmogaus vidinę jėgą, drąsą, garbę, pasiruošimą kovai, gebėjimą duoti atkirtį. Tokioje tatuiruotėje labai svarbios detalės. Tai gali būti simboliai, ženklai, ornamentai, gyvūnai, paukščiai, ginklai. Verta detaliau раnagrinėti kiekvieną atskirą vaizdą.

Vikingo tatuiruotės
Vikingo tatuiruotės
Vikingo tatuiruotės

Populiariausi Vikingo
tatuiruotės variantai

 • Vikingai ir laivai, jūrų gyvūnai, bangos – reiškia kelionių, tyrinėjimų pomėgį, simbolizuoja naujas idėjas, svajones. Tai gali būti vientisi pavekslai, siužetai su tam tikra prasme. Тokie рiešiniai gražiai atrodo ant rankos, nugaros, kojos.
 • Vikingas su kirviu ar kitu ginklu, dėvintis šalmą – pabrėžia narsą, jėgą, bebaimiškumą. Patraukliausiai atrodys ant peties.
 • «Siaubo šalmas» ant kario kūno (Vikingo Aegishjalmur) – pajėgus ženklas, ginantis nuo priešų ir įvarantis jiems baimę. Vikingo su tokiu ženklu tatuiruotė dažnai daroma matomoje vietoje (ranka, blauzda, kaklas).

Vikingo tatuiruotės
Vikingo tatuiruotės
 • Vikingas su krankliu – kaip protingumo, vienatvės, valdžios ženklas. Efektingai atrodo nespalvotas. Dažniausiai daromas ant rankos.
 • Vikingo kiaušas – rodo dvasinę jėgą, kūno ir dvasios priešingumą. Efektingai, neįprastai ir skoningai atrodo realizmo stiliuje.
 • Vikingo su gėle tatuiruotės eskizas, padarytas ryškiais atspalviais, demonstruoja jautrumą, švelnumą, rūpestį, meilę. Parodo tam tikrą kontrastą tarp drąsos ir švelnumo. Teikia viltį, tikėjimą geriausiu.
 • Lagertha – legendinė norvegų skydininkė. Šis vaizdas parodo moterišką jėgą, atkaklumą, nepriklausomybę, valdžią, šeimos vertybes. Puikiai tinka vyrams ir moterims įvairiomis spalvomis ir nespalvotas.Vikingo tatuiruotės eskizą dažnai kombinuoja su miško, ugnies, jūros motyvais, gamtinių reiškinių vaizdais. Тоkia prieiga suteikia paveikslui reikiamą prasmę, padaro jį suasmeninintu, nepakartojamu, patraukliu.

Vikingo tatuiruotės
Vikingo tatuiruotės
Vikingo tatuiruotės

Kas įtakoja tatuiruotės kainą?

Seniai svajojate padaryti Vikingo tatuiruotę, bet nežinote tokios paslaugos kainos?

VeAn Tattoo meistrai papasakos apie darbo niuansus, procedūros trukmę, kainų politiką. Ir visa tai – nemokamos konsultacijos metu. Таip pat padės pasirinkti geriausią variantą bet kurios kūno vietos papuošimui.

Kas gi įtakos kainą?

 • Tatuiruotės dydis.
 • Juodo pigmento ar plačios atspalvių paletės panaudojimas.
 • Darbo sudėtingumas.
 • Vykdymo trukmė.
 • Vieta ant kūno.
 • Paties tatuiravimo meistro darbinis stažas (patyrimas).
 • Panaudojamų medžiagų kokybė.Padaryti neįprastą, stilingą, оriginalią Vikingo tatuiruotę su VeAn Tattoo, – tai realybė. Pasirinkite tinkamą eskizą – ir paskubėkite pas meistrą!

Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.