Tatuiruotės vaizduojanti Žaibo: Reikšmė & Dizainas & Idėjos - Vean Lithuania
Žaibo
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Ką reiškia Žaibo tatuiruotė?

Ir senovės žmonės su galinguoju Žaibu elgėsi pagarbiai ir atsargiai.


Jie jį siejo su dievų pykčiu, laikė jį dangaus žinia, įspėjimu. Indėnai Žaibą laikė nušvitimu, slaptų žinių gavimu. Kinai tokį gamtos reiškinį suprato kaip Dievų bausmę, taip pat kaip poreikį tobulintis. Graikai ir romėnai dangaus blyksnius siejo su dievo Dzeuso ginklu. Jie tikėjo, kad tokios "ugninės strėlės" gali nukreipti į tikrąjį kelią, apsaugoti nuo nemalonių atsitiktinumų. Žaibo blyksnis vertė krikščionis melstis, nes artėja paskutiniojo teismo diena. Šiandien Žaibo tatuiruotė puošia vyrų ir moterų kūnus. Ir ji reiškia jėgą, valdžią, asmenines savybes, charakterio bruožus, energingumą, gebėjimą apginti save.

Žaibo tatuiruočių
Žaibo tatuiruočių
Žaibo tatuiruočių

Кam pritiks eskizas?

Tatuiruotę su žaibu renkasi įvairaus amžiaus vyrai ir moterys.


Tokie žmonės dažniausiai linkę į raiškų emocijų demonstravimą. Jie yra labai patrauklūs ir draugingi. Kartu jie gali lengvai išlieti pyktį ant aplinkinių. Žaibo tatuiruotės gerbėjai dažnai pernelyg impulsyvūs, linkę įsižeisti, tiesmukiški. Tokios asmenybės šmaikštauja, lengvai palaiko naujas idėjas kolektyve.

Besirenkant tinkamą kūno piešinį, svarbiausia suteikti jam konkrečią reikšmę. Tokiu atveju puošmena džiugins daugelį metų, teiks estetinį ir dvasinį pasitenkinimą.

Žaibo tatuiruočių
Žaibo tatuiruočių

Ką deklaruoja tatuiruotė?

Pagal piešinio ypatybes, kompoziciją galima spręsti apie patį žmogų, jo charakterį, įsitikinimus.


Kas dažniausiai vaizduojama?

  • Populiarėja tatuiruotė Žaibas su debesimis. Piešinys rodo tvirtumą, ištvermę, dvasinę galią, Aukščiausiųjų jėgų įsikišimą.
  • Panašus į medžio šakas elektros išlydis - nesustabdomos jėgos ženklas. Ji tokia galinga, kad įsiskverbia į kiekvieną žmogaus ląstelę ir užvaldo protą, mintis, kūną. Šis įvaizdis taip pat gali priminti kokį nors įvykį, iš esmės pakeitusį jūsų gyvenimą.
  • Griaunantys ugniniai žaibai rodo charakterio savybes, kurias būtina kontroliuoti.
  • Bet kuri kompozicija su Žaibu simbolizuoja gyvenimą ir mirtį, kūrimą ir naikinimą, priešybių kovą.Žaibo tatuiruotės eskizą galima papildyti medžių, gėlių, debesų, lietaus, žmonių ir gyvūnų atvaizdais. Puikiai atrodo spalvotas, mėlyno dangaus, kalnų ar jūros fone. Vaizduojamas su įvairiais ženklais, raštais, hieroglifais, užrašais, datomis. Pabrėš savininko originalumą ir stiliaus pojūtį.

Žaibo tatuiruočių
Žaibo tatuiruočių
Žaibo tatuiruočių

Tatuiravimo vietos parinkimas

Tai priklauso nuo kliento pageidavimų, o svarbiausia - nuo piešinio dydžio.


Labiau pailgi variantai tinka ant rankos, kojos. Didelio formato paveikslai su gilia prasme - ant nugaros, peties, šlaunies. Glausta Žaibo tatuiruotė dailiai atrodys ant riešo, raktikaulio, pirštų, kulkšnies. Taip pat populiarios vietos prie ausų, kaklo, pėdos. Pasirinkdami tinkamą kūno vietą galite fantazuoti, eksperimentuoti.

VeAn tatuiruočių salonų specialistai padės įkūnyti drąsiausias tatuiruočių idėjas. Ilgametė patirtis įgalina padaryti sudėtingiausią Žaibo tatuiruotės eskizą realizmo, akvarelės, geometrijos, grafikos, graviūros, Old School, Blackwork ar bet kokiais kitais stiliais.

Susitarkite dėl nemokamos konsultacijos ir sužinokite daugiau apie tatuiravimo procedūrą. Neatidėliokite savo svajonės įkūnijimą!

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.