Tatuiruotės vaizduojanti lokį: Reikšmė & Dizainas & Idėjos - Vean Lithuania
Lokio
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Ką deklaruoja Lokio tatuiruotė?

Vieningos nuomonės apie tai nėra. Juk šis įvaizdis sujungia kelias priešingas reikšmes.


Žvėris gali reikšti ramybę ir įniršį, jėgą ir globą, pasitikėjimą savimi ir valdžią. Jis dažnai simbolizuoja pasikeitimo galimybę. Vienija skirtingus pasaulius, padeda atkurti kartų ryšį. Suteikia energijos siekti tikslų. Reiškia pirmavimą, pranašumą.

Vyrai ir moterys renkasi visiškai skirtingus Lokio tatuiruotės eskizus. Vyrai pirmenybę teikia variantams, kuriuose gyvūnas reiškia vyriškumą, rūpestingumą, pasitikėjimą savimi. Moterys labiau mėgsta piešinius, kuriuose atsiskleidžia tokios savybės kaip kilnumas, atsakomybė už save ir kitus, švelnumas, gerumas. Reikšmę galima lengvai perteikti piešinio,kompozicijos, gyvūno laikysenos, spalvinių atspalvių pagalba. Tereikia rasti būtent tokį Lokio tatuiruotės eskizą, kuris jums patiks, teiks estetinį malonumą.

lokio tatuiruotę
lokio tatuiruotę
lokio tatuiruotę

Коkį žvėrį pavaizduoti?

 1. Grizlis
  1. Tai vienas įnirtingiausių ir pavojingiausių gyvūnų. Tokia Lokio tatuiruotė reiškia jos savininko ryžtingumą, drąsą, stiprumą. Žvėris su iltimis, atvirais nasrais – žaibiško atsako, gebėjimo apginti save simbolis. Populiarus ant užpakalinių kojų stovinčio gyvūno atvaizdas.
 2. Poliarinis Lokys
  1. Įvaizdis gana neįprastas, jis pabrėžia žmogaus savitumą, jo unikalų charakterį, pasaulėžiūrą, požiūrį į aplinkinius.
 3. Panda
  1. Gali įasmeninti gamtą kaip visumą. Parodo, kad reikia saugoti laukinę gamtą. Taip pat laikomas linksmu, juokingu įvaizdžiu. Pandos yra draugiškos, linksmos, žaismingos. Kaip tik šias savybes ir nori pademonstruoti žmonės su tokia kūno tatuiruote.
 4. Animacinių filmų personažai
  1. Jie spinduliuoja pozityvumą, džiaugsmą, primena vaikystę, nerūpestingumą. Tokius piešinius renkasi žmonės, kurie nenori suaugti arba paskendę prisiminimuose, reikalauja palaikymo. Ant kūno taip pat piešiami mėgstami personažai, turintys tam tikrų tatuiruotės savininkui būdingų charakterio bruožų.
 5. Riaumojantis žvėris
  1. Rodo agresiją, emocinį nepastovumą, kovą, būtinumą gintis. Toks Lokio tatuiruotės piešinys būdingas stiprios dvasios ir temperamento vyrams.
 6. Lokė su lokiukais
  1. Gali būti ant vyrų ar moterų kūno. Simbolizuoja rūpinimąsi šeima, vaikais, pagarbą šeimos vertybėms.
 7. Letena, pedsakas
  1. Reiškia savininko troškimą įgyti valdžią, vyrauti.
 8. Lokys ir žvaigždės, kalnai, miškas
  1. Tokios kompozicijos dažnai turi tik estetinę vertę. Tačiau apskritai jos parodo visų gyvų būtybių ryšį.
lokio tatuiruotę
lokio tatuiruotę

Tatuiruotės vieta

Pasirinkus norimą Lokio tatuiruotės piešinį, verta pagalvoti apie jo vietą. Tai gali būti:

 • Nugara - čia galite pavaizduoti bet kokio dydžio Lokio tatuiruotę, nes odos plotas yra didelis ir lygus. O silpnas šios zonos jautrumas leis jums lengvai ir praktiškai be skausmo ištverti ilgą procedūrą.
 • Petys - puiki vieta pavaizduoti gyvūno šypsnį, Lokio galvą ar glaustą kompoziciją.
 • Krūtinė - čia dažnai tatuiruojamas žiaurus, puolantis gyvūnas su nagais tarp ginklų ar miško fone. Dažnai šis atvaizdas tatuiruotės savininkui turi ypatingą reikšmę, reišdamas nuolatinę kovą, gebėjimą apginti save.
 • Blauzdos - leidžia pademonstruoti visą piešinio grožį, yra pakankamai vietos norimam paveikslui. Ne kiekvienas panorės pavaizduoti žvėrį visu ūgiu, o tik meškos galvą - lengvai. Dažniausiai šis tatuiruotės eskizas daromas nespalvotas ar vienspalvis.VeAn tatuiruočių salonų tinkle galite padaryti aukštos kokybės, unikalią, stilingą Lokio tatuiruotę. Čia dirba geriausi meistrai, įvaldę realizmo, grafičio, geometrijos, klasikinį, eskizinį (Sketch), Neo Traditional ir kitus stilius. Užsiregistravę į nemokamą konsultaciją galite gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Nešvaistykite laiko veltui! Paskubėkite papuošti savo kūną originalia VeAn specialistų padaryta tatuiruote.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.