Skorpiono tatuiruotės: vyrams ir moterims - Vean Lithuania
Skorpiono
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Skorpiono tatuiruotės
vyrams ir moterims

Ieškant idealų eskizą tatuiruotei verta peržiūrėti daugelį variantų.

Juk kiekvienas vaizdas, piešinys turės tam tikrą reikšmę. Todėl būtina paskirti pakankamai laiko, kad neapsirikti pasirinkime.

Tarp gausios eskizų įvairovės vertas dėmesio Skorpionas. Jis atrodo grakščiai, galingai, kiekvieną akimirką gali pulti. Skorpiono tatuiruotės eskizas elegantiškai atrodys visur – ant peties, nugaros, šlaunies, kaklo ar raktikaulio. Pakerės vyrus ir moteris savuoju realizmu, atspalviais, reikšme.

Skorpiono tatuiruotės
Skorpiono tatuiruotės
Skorpiono tatuiruotės

Kilmės istorija

Skorpionas, kaip voragyvių atstovas, sutinkamas religijoje, astrologijoje, istorijoje.

Šį gyvūną vaizdavo jau gilioje senovėje. Įvairiuose kontinentuose piešinio reikšmė galėjo būti skirtinga, netgi priešinga.

  • Еgiptas – Skorpiono vaizdą susiedavo su mirusio vėle. Jį piešė ant amuletų, talismanų. Tikėjo, kad gyvūnas apsaugo nuo nelaimių ir nežemiško pasaulio jėgų.
  • Аfrika – čia vaizdas reiškė karių globėją, mirties pranašą.
  • Japonija – Skorpiono tatuiruotę darė kaip meilės, ištikimumo, atsidavimo ženklą.
  • Кinija – piešinys su voragyviu buvo dorumo, darbštumo, teisingumo simbolis.
Skorpiono tatuiruotės
Skorpiono tatuiruotės

Кam tiks tatuiruotė?

Šiandien pasirinkdamas Skorpiono tatuiruotės eskizą žmogus gali pareikšti savo ryžtingumą, drasą, vyriškumą, dvasinę jėgą.

Be to, pabrėžti savitumą, charakteruio ypatybes, požiūrį į gyvenimą. Pakanka apsispręsti dėl kompozicijos ir ryžtingai vykti pas tatuiravimo meistrą.

Verta pažymėti, kad Skorpiono tatuiruotė populiari įvairių Zodiako ženklų atstovų tarpe. Tai iš prigimties stiprios asmenybės su pajėgia energetika, gerbiamos kolektyve. Padaręs tokią tatuiruotę žmogus patrauks sėkmę, pasisekimą, pasieks nustatytą tikslą.

Skorpiono tatuiruotės
Skorpiono tatuiruotės
Skorpiono tatuiruotės

Kur patalpinti Skorpioną?

  1. Petys – puiki vieta Skorpionui su pakelta galva ir žnyplėmis. Таi jėgos, ryžto, galios simbolis.
  2. Nugara – pakankamai didelis laisvas plotas elegantiškai kompozicijai. Čia galima pavaizduoti kovojantį Skorpioną, su gėle žnyplėje, derinyje su tam tikrais ženklais. Vienodai patrauklūs nespalvoti ir spalvingi piešiniai.
  3. Kaklas – populiarus mažas tam tikra kryptimi bėgančio Skorpiono eskizas. Jį galima papildyti smulkiomis gėlytėmis, skaičiais, simboliais.
  4. Mentė – mėgiama vyrų ir moterų vieta. Ją lengva paslėpti po rūbais, o jeigu būtina - pademonstruoti aplinkiniams. Erdvės tatuiruotojo fantazijai čia tikrai pakanka.
  5. Krūtinė – Skorpiono tatuiruotės eskizas labai patrauklus ir estetiškai atrodo po krūtine. Lygiai taip pat ir viršutinėje krūtinės dalyje po raktikauliu.
  6. Riešas – kompaktišką Skorpiono tatuiruotės eskizą ant riešo danai daro siekiantys laisvės, pergalės žmonės. Taikus gyvūnas ramioje pozoje reiškia romumą, saugumą.


Nėra vieningo stereotipo, darant tatuiruotę. Kiekvienas žmogus vadovaujasi savo norais, pirmenybėmis. Bet, jei liko abejonių dėl pasirinktos tatuiruotės vietos, stiliaus ar paties tatuiravimo meistro – verta kreiptis į VeAn Tattoo salonų tinklą. Suasmeninta prieiga, profesionalus aptarnavimas, geriausias darbo rezultatas garantuoti!

Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS