Sfinkso tatuiruotė | Sfinksų variantai. Dydis ir vieta. - Vean Lithuania
Sfinksai
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Sfinkso tatuiruotė

Paslaptingas Sfinksas tiesiog keri savo išvaizda, charizma, mistine praeitmi.

Jo vaizdą ant kūno daro siekdami estetinio pasitenkinimo ir apsaugos nuo neigiamo išorinio poveikio. Paprastai žmonės su Sfinkso tatuiruote – išmaningi, ramūs, žino paslaptis. Taip pat tai gali būti namų numylėtinio vaizdas. Jis tinka vyrams ir moterims. Gi pati tatuiruotė daroma įvairiomis technikomis, spalvomis, neįtikėtinose kūno vietose. Koks gali būti Sfinksas – sužinosime toliau.

Sfinkso tatuiruotė
Sfinkso tatuiruotė
Sfinkso tatuiruotė

Sfinksų variantai

  • Аsirietiškas – turi sparnus, barzdotą žmogaus galvą, liūto letenas su nagais. Simbolizuoja išmintingumą, dvasiškumą, žinojimą, įkvėpimą, jėgą. Рiešinys tikrai patiks kūrybingoms asmenybėms, o taip pat mokslininčiams.
  • Graikiškas – jungia šuns kūną, moters galvą ir paukščio sparnus. Siejamas su šaltu protu, įžvalgumu, valdžia. Šis žvėris galėjo būti ir žiauriu, ir lipšniu. Bet visados veikė teisingai. Тokia Sfinkso tatuiruotė suteikia žmogui pasitikėjimą, atveria vidines jėgas, padeda kontroliuoti savo emocijas.
  • Egiptietiškas – būtybė su žmogaus galva ir liūto kūnu. Tokių Sfinksų statulas statydavo prieš faraonų kapvietes. Tai reiškė ryšį tarp mirusiųjų ir gyvųjų pasaulių, tarp praeities ir ateities. Darydami ant odos tokią tatuiruotę žmonės pabrėždavo savo asmeniškumą, tikėjimą aukčiausiomis jėgomis, įžvalgumą.


Тampa populiariu naminio grynaveislio Sfinkso tatuiruotės eskizas. Jis atspindi mąstymo ir poelgių lankstumą, ramybę, išmintį. Gina šeimininką ir veikia kaip savotiškas talismanas. Moterims toks vaizdas labiau primena gracingumą, plastiką, elegantiškumą. Gi vyrai juo perteikia jėgą, ištvermę, sumanumą, vyriškumą.

Sfinkso tatuiruotė
Sfinkso tatuiruotė

Dydis ir vieta

Didelio masto Sfinkso tatuiruotė atrodo realiai ir patraukliai. Mažiems paveikslėliams trūksta smulkių detalių, todėl jie negali pilnu mastu perduoti visą vaizdo žavesį. Labiausiai vykusios kūno vietos tai: nugara, petys, krūtinė, šlaunis. Nors galima laisvai pasirinkti ir kitą vietą, viskas asmeniška.

Iškilūs piešiniai be patrauklumo turi dar vieną pirmenybę – jie gali perdengti odos ydas, randus. Ryškus Sfinkso tatuiruotės eskizas paslėps bet kuriuos nelygumus, randus. Suteiks žmogui pasitikėjimą savimi, pašalins kompleksus. Svarbiausia – parinkti tinkamo dydžio, stiliaus eskizo variantą – ir drąsiai vykite pas tatuiravimo meistrą.

Sfinkso tatuiruotė
Sfinkso tatuiruotė
Sfinkso tatuiruotė

Tatuiruočių stiliai

Gracingą mitinį katiną ant kūno vaizduoja įvairiuose stiliuose.

Svarbiausia – atrasti savąjį, apsispręsti dėl spalvų, eskizo, aptarti konsultacijoje su meistru smulkiausias darbo detales. Vien taip rezultatas patenkins kliento siekį ir ilgus metus džiugins akį.

Kokį Sfinkso tatuiruotės eskizo stilių pasirinkti?

  • Old school – tankus kontūras ir saikingas piešinio ryškumas padaro paveikslo efektą. Atrodo paprastai, bet patraukia būtent šiuo ryškumu.
  • New school – katinas, veikiausiai, gausis komiškas ar grafičio stiliuje.
  • Оrientalas – čia dažnai sutiksite japoniškus motyvus, ryškias spalvas, kovos ir mūšio scenas. Тokia tatuiruotė tikrai bus efektinga, daroma ant didelio kūno ploto (dažnai – ant visos nugaros).
  • Realizmas – pradžiugins detalaus piešinio realumu. Sfinkso tatuiruotė šiuo stiliumi gali būti panaši į nuotrauką ar tiksliai kopijuoti naminio gyvūno vaizdą.
  • Тrash Polka – tinka visiems norintiems parodyti gilią vaizdo prasmę. Tokio stiliaus piešinio ypatybė – raudono, juodo, balto, pilko atspalvių vyravimas.
  • Dotwork – įdomiai atrodo kaip daugelio taškų vientisas, dažniausiai tai vienspalvis paveikslas. Bet to dėka piešinys tampa dar patrauklesnis ir nepakartojamas.Patiko vienas iš pateiktų stilių ar nusižiūrėjote kitą? Тuоmet skubėkite į VeAn Tattoo. Čia galima užsakyti bet kurio sudėtingumo vyrišką ir moterišką Sfinkso tatuiruotės eskizą. Procedūra bus su patogumu ir be skausmingų pojūčių. Visos detalės aptariamos nemokamos konsultacijos metu. Paskubėkite, vietų kiekis ribotas!

Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS