Lotoso tatuiruotės: Populiarūs variantai - Vean Lithuania
Lotosо
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Lotoso tatuiruočių atmainos

Lotoso tatuiruotės dizainas ant žmogaus kūno atrodo švelniai, gražiai ir originaliai. Jis simbolizuoja tyrumą, nekaltumą, turtingą vidinį pasaulį, harmoniją ir ramybę.


Turi daug reikšmių, kurios dažnai priklauso nuo piešinio spalvos. Moterys jį renkasi dėl grožio ir subtilumo. Vyrai jį derina su kitais elementais – užrašais, ginklais, dvasinių mokytojų atvaizdais. Bet kuriuo atveju paveikslas atrodo neįprastas, įsimenamas iš pirmo žvilgsnio ir turi tam tikrą prasmę.

Norėdami pasirinkti tinkamą Lotoso tatuiruotės dizainą, turėtumėte peržiūrėti daugybę variantų. Apsispręsti dėl dydžio, spalvų schemos, stiliaus ir vietos. Populiariausius eskizo variantus galite peržiūrėti žemiau.

Lotoso tatuiruotės
Lotoso tatuiruotės
Lotoso tatuiruotės

10 populiariausių dizaino idėjų

 • Lotosas + Mandala – vienas sėkmingiausių derinių. Jis turi gilią prasmę, nes įasmenina Visatą pačiame žmoguje. Gražūs raštai, fragmentai šiek tiek primena nėrinius. Dėl to dažniau merginos pasirenka šią Lotoso tatuiruotę.
 • Pavienė gėlė – daroma tarp menčių, ant kaklo, strėnų. Simbolis padeda įveikti sunkumus ir pasiekti norimą tikslą.
 • Lotoso tatuiruotė japonišku stiliumi - būdinga ryškių pigmentų (raudonas, žalias, juodas, baltas) panaudojimu. Rodo aiškias linijas ir ribas tiek piešinyje, tiek gyvenime. Ji nuteikia pozityviam mąstymui, padeda geriau pažinti savo sielą. Ryškiaspalvį piešinį vienodai dažnai renkasi ir vyrai, ir moterys.
 • Gėlė su koi žuvytėmis (simbolinis Azijos karpis) - gerai atrodo ir spalvota, ir nespalvota. Simbolizuoja harmoniją tarp gyvų būtybių, sklandų mąstymą.
 • Lotosas + Unalome (budistų simbolis) - atrodo paslaptingai, nes turi visą rinkinį specialių linijų, raštų, taškų, brūkšnelių. Jis labiau tinka dvasingiems asmenims, norintiems rasti sutaikinimą, kelią į tikrąjį pažinimą.
 • Akvarelės piešinys - vienareikšmiškai liudija apie žmogaus emocingumą. Ryški, spalvinga Lotoso tatuiruotė akvarelės technika pagerins savininko energijos potencialą, apdovanos pozityviu požiūriu ir sėkme visose veiklose.
 • Kontūro tatuiruotė - demonstruoja minimalizmo stilių. Gali derinti iš karto kelis elementus, kurių visuma sukurs tikrą kompoziciją. Juodi ir balti atspalviai pabrėš piešinio ypatybes, kurios gali pasireikšti užrašais, ženklais, simboliais. Paprastai toks Lotoso tatuiruotės eskizas turi ypatingą reikšmę. O jo dydis gali būti pakankamai didelis (ant viso nugaros, šlaunies, krūtinės paviršiaus).
 • Buda su lotosu - jį turi budizmo pasekėjai ir visi, kurie yra susipažinę su Nušvitimo sąvoka. Tokie žmonės siekia dvasingumo, yra ištikimi savo religijai.
 • Lotosas ir OM ženklas - ši tatuiruotė harmonizuoja savininką visuose lygiuose. Ji reiškia dvasinę ramybę, išmintį, ne kiekvienam aiškią prasmę.
 • Gėlė su drugeliais ant žiedlapių - reiškia amžinąjį gyvenimą, visų procesų cikliškumą, pasikeitimą po tragiškų įvykių, stiprių sukrėtimų.
Lotoso tatuiruotės
Lotoso tatuiruotės

Patraukliausios vietos

Kai Lotoso tatuiruotės eskizas jau parinktas, verta pagalvoti, kurioje kūno vietoje jis atrodys tinkamiausiai. Kur tai galėtų būti?

 • Nugara - turi pakankamai vertikalios erdvės, kurią galima užpildyti didelio formato paveikslais. Čia gerai atrodo ornamentai ir užrašai.
 • Riešas idealiai tinka glaustoms kompozicijoms, kurių nereikia slėpti po drabužiais. Čia spausdinamos pavienės gėlės, taip pat nedideli kelių elementų piešiniai.
 • Petys, dilbis - leidžia pavaizduoti vidutinio dydžio piešinius. Galima naudoti visą rankos paviršių, tada kompozicija atrodys prabangiai ir originaliai.
 • Krūtinė - čia dažniausiai vaizduojama Mandala, Unalome. Meistras turi pakankamai vietos, jei reikia, piešinį galima paslėpti po drabužiais, daro slėpiningumo įspūdį.
 • Raktikaulis - kartu su užrašu Lotoso tatuiruotė šioje zonoje turės tam tikrą reikšmę, primins apie įvykį, žmogų, svarbią datą.
 • Šlaunis - čia gana dažnai daromi realizmo stiliaus piešiniai, papildant juos raštais, ornamentais. Aiškios detalės sukuria tikros nuotraukos iliuziją, gėlė tarsi atgyja. Leis mėgautis didelio formato kūno atvaizdu.Ar jau turite Lotoso tatuiruotės eskizą? Tada skubėkite į VeAn Tattoo. Čia galite užsisakyti bet kokio sudėtingumo tatuiruotes. Kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą. Užsukite!

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.