Lapės tatuiruotės: Populiarūs variantai - Vean Lithuania
Lapė
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Lapės vaizdas šiuolaikinėse tatuiruotėse

Rusva Lapė – gražus, išmintingas gyvūnas.


Jis minimas pasakose, legendose, jį gerbia, mėgsta, išaukština, jo baiminasi. Кam jis labiausiai pritiks? Ryški vyriška Lapės tatuiruotė – retenybė. Juk šiam gyvūnui labiau būdingi moteriški bruožai, pavyzdžiui, gudrumas, vikrumas, miklumas, klastingumas. Visgi, vyrai, pasirinkdami tokį piešinį, siekia pažymėti savo sėkmę, finansinį augimą, išradingumą. Gi moterys nori pabrėžti savo patrauklumą, žaismingumą ir nuotaikos kintamumą. Rausvai geltonas gyvūnas turi sudėtingą charakterį, todėl ir tatuiruotė gali gautis labai įdomi, neįprasta, naujoviška, turinti gilią prasmę.

Reikšmė skirtingose kultūrose

 • Senovės Romoje - gyvūnas buvo siejamas su pragaro pasiuntiniais, jo vengė ir bijojo.
 • Skandinavijoje - žvėrį gerbė dėl jo gudrumo ir išradingumo.
 • Amerika - lapės buvo gerbiamos ir siejamos su gerais, taikiais padarais, nešančiais sėkmę ir laimę.
 • Kinija - gyvūnas simbolizavo ryšį su mirusiųjų pasauliu, pranašavo nelaimę.
 • Japonija - šioje šalyje lapės atvaizdas reiškia klestėjimą ir gerovę, saugo nuo negatyvumo ir piktų kėslų.
 • Slavų tautoms lapė siejosi su suktybe, apgaule, klastingumu, niekšiškumu.Dabar Lapės tatuiruotę daro žmonės, norintys pabrėžti savo charakterio ypatybes, grožį, išradingumą, vikrumą. Tokios asmenybės netgi sudėtingiausiose situacijose visada randa išeitį. Pasižymi aštriu protu, stipriu gajumo instinktu. Šiek tiek savanaudiškos, gali apmulkinti aplinkinius. Prisitaiko bet kokiose gyvenimo sąlygose.

Lapės tatuiruotės
Lapės tatuiruotės
Lapės tatuiruotės

Dizainų įvairovė.

Kokį Lapės tatuiruotės eskizą pasirinkti ir į ką atsižvelgti?


Čia nėra vaizduotės apribojimo. Tereikia peržiūrėti įvairius variantus ir išsirinkti geriausią. Apžvelkime populiariausias ir paklausiausias idėjas.

 • Akvarelės stiliaus Lapė - atrodo įspūdingai dėl ryškių spalvų. Puikiai derinasi su gėlėmis, paukščiais, medžiais, plunksnomis, mėnuliu ir kitais atributais.
 • Devynuodegė Lapė yra indėnų legendų personažas, reiškiantis išmintį ir turtingumą.
 • Klasikinis rudos spalvos variantas reiškia grakštumą, lankstumą, lyderystę. Tokia Lapės tatuiruotė neturi lyties ypatumų, todėl tiks ir vyrams, ir moterims.
 • Vaizdas realizmo stiliuje labai ryškiai perteikia detales ir jis atrodo kaip nuotrauka. Žvėris tarsi atgyja ir perkelia žiūrovą į kitą realybę.
 • Susisukusi į kamuoliuką lapė - rodo užsisklendimą savyje, baimę, nusišalinimą nuo visuomenės. Žmonėms su tokiais kūno piešiniais stinga meilės ir globos.Lapės tatuiruotės eskizas gali atrodyti labai įvairiai. Būti vienspalviu, vyraujant vienai ar kelioms spalvoms, arba džiuginti ryškumu, spalvų mainymusi, žaižaravimu ir 3D efektu. Verta iš anksto susipažinti su vaizdo reikšme, peržiūrėti daugiau variantų. Apsispręskite ir susitikite su patikrintu meistru.

Lapės tatuiruotės
Lapės tatuiruotės

Įspūdingiausios kūno vietos

Lapės tatuiruotę galima daryti ant bet kurios kūno dalies odos.


Tačiau, dažniausiai šiam sumanymui įkūnyti pasirenkama vidinė ir išorinė rankos dalis, petis, mentė. Vyrai kūno piešiniais mieliau puošia blauzdas, kulkšnis. Moterys, kaip seksualumo apraiškos ženklą, daro Lapės tatuiruotę ant šonkaulių, šlaunies. Tačiau viskas yra individualu. Kiekvienas gali pasirinkti vietą, kur piešinys atrodys tiesiog tobulai.

VeAn Tattoo tatuiruočių salonų tinkle kiekvienas gali nemokamai pasikonsultuoti dėl eskizo pasirinkimo, atlikimo stiliaus, tatuiravimo vietos. Išsirinkti patyrusį meistrą, kuris pilnai patenkins jūsų prašymą. Užsisakykite Lapės tatuiruotę VeAn salonuose ir tikrai būsite sužavėti!

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.