Kaukolės tatuiruotės: Populiarūs variantai - Vean Lithuania
Kaukolė
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Kaukolės tatuiruotės eskizai

Kaukolė – tai ne visuomet apie mirtį, liūdesį, sielvartą, nelaimes.

Vaizdas simbolizuoja amžinybę, pasikeitimą, laiko tėkmę, įspėja apie pavojų, saugo nuo tamsių jėgų. Piklausomai nuo to, kokį Kaukolės tatuiruotės eskizą pasirinko žmogus ir kas ten pavaizduota – galima sprėsti apie tikslią paveikslėlio reikšmę.

Kaukolės tatuiruotės
Kaukolės tatuiruotės
Kaukolės tatuiruotės eskizai

Populiarūs variantai

  • Kaukolės tatuiruotė su karūna – populiarumo lyderis. Reiškia valdžią ir siekį visuomet laimėti. Laikoma sėkmės, pasisekimo simboliu.
  • „Linksmas Rodžeris“ – primena piratų ženklą, dažną ant jūrininkų vėliavų. Čia begalė variantų su kaulais, gyvatėmis, su skrybėle, papūga, peiliais ir kita atributika. Toks paveiksliukas įspėja apie pavojų. Primena, kad mirtis vaikšto šalimais. Todėl reikia vertinti kiekviemną gyvenimo akimirką.
  • Su rože ar kita gėle – simbolizuoja tamprų laimės ir kančių, gyvenimo ir mirties, gėrio ir blogio jėgų ryšį. Įsimylėjėliai dažnai užsako tokią tatuiruotę, siekdami pabrėžti savo jausmų amžinybę. Vyraujančios viršum kaulų gėlės liudija apie pasikeitimą, naują gyvenimą.
  • Gyvatė ir Kaukolė – vienija savyje kartų išmintį, senovės žinias, pranašauja didelius pasiekimus ateityje.
  • Kaukolės tatuiruotės eskizas laikrodžio fone tiesiogiai teigia apie žmogaus gyvenimo greitą bėgį. Pasirinkę šį variantą vyrai ir moterys primena sau – visa neamžina, būtina veikti čia ir dabar.
  • Ugninę Kaukolę kaip kūno piešinį pasirenka teisuoliai, ištikimi teisybės šalininkai. Jie sąžiningi sau ir aplinkiniams. Mėgsta savo amatą, ištikimi gyvenimo partneriui.
  • Derinyje su drakonu – parodо įniršimą, jėgą, charakterį, ryškūs atspalvių žaižaravimai patraukia savo realumu.



Tai vos trumpas idėjų su Kaukole, kaip svarbiausių piešinio atributų, sąrašas. Galima sukurti nuosavą eskizą arba panaudoti jau paruoštą. Profesionalaus tatuiruotojo rankomis bet koks sumanymas taps šedevru!

Kaukolės tatuiruotės eskizai
Kaukolės tatuiruotės

Kam pritiks?

Šiandien Kaukolės tatuiruotės ezkizą ant kūno panaudoja vyrai ir moterys.

Bet kiekvienas iš jų perteikia piešiniu nuosavą prasmę. Vyrai taip įsitvirtina, rodo savo ryžtingumą, pavojų, agresyvumą, šlovės bei lyderiavimo siekius. Daro ant kūno kompozicijas su vienuolėmis, ginklais, gėlėmis, karūnomis, sparnais, katinais ir kitais gyvūnais.

Merginoms Kaukolės tatuiruotė reiškia piktumą pasauliui ir žmonėms, kovą dėl geresnės ateities. Moteriškos tatuiruotės dažnai turi papildomus elementus – gėles, augalų šakas ir lapus, skaičius, simbolius, drugelius, gyvates ir kitą.

Kaukolės tatuiruotės eskizai
Kaukolės tatuiruotės eskizai
Kaukolės tatuiruotės

Ideali vieta – tai…

…bet kuri žmogaus kūno vieta.

Nes Kaukolės tatuiruotė puikiai atrodo visur: atgalioje rankos pusėje, ant peties, šlaunies, nugaros, kaklo. Smulkius piešinius netgi daro ant veido, kulkšnies, pirštų. Visa priklauso nuo norimo paveikslo masto.

Realizmo mėgėjams verta teikti pirmenybę nespalvotoms tatuiruotėms. Norint parodyti savo kūrybiškumą, оriginalumą, teigiamą gyvenimo nuostatą – verta pasirinkti akvarelės, Оld school, Tresh Polka, Horror stilius.

VeAn Tattoo salonų specialistai padės apsispręsti dėl eskizo, technikos, priežiūros. patenkins kliento siekius 100%. Ateikite ir įsitikinkite patys!

Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS