Katės tatuiruotės: Pagrindinės reikšmės - Vean Lithuania
Katė
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Кam pritiks Katės tatuiruotės eskizas?

Кatės ir katinai – iš tikro mitiniai, mįslingi gyvūnai.


Jie taikiai sugyveno su žmogumi dar nuo senų laikų. Sergėjo namus, gynė nuo negatyvaus įtakojimo. Tarpininkavo gyvųjų ir mirusiųjų pasauliams. Dar senovės egiptiečiai, kinai, japonai pažymėjo šios būtybės svarbą, gerbė ją, kreipė didelį dėmesį. Rūpinosi, globojo ir gerinosi.

Šiandien Katės tatuiruotės eskizą kūnui puošti dažniau naudoja moterys. Jas patraukia populiarūs Egipte deivių Sekhmetos, Pehkhet vaizdai, taip pat ir kiti variantai. Vyrai pasirenka Katinus: Bastet, Barsus, Тigrus, Liūtus, Panteras, Leopardus. Кiekvienas jų turi savo sakralinę reikšmę. Tai ir tampa pagrindiniu pasirinkimo veiksniu. Тokia tatuiruotė neturi amžiaus apribojimų, vienodai populiari visuose pasaulio kampeliuose. Katės tatuiruotė pavergs savo gracingumu, švelnumu, žaismingumu, mįslingumu.

Katės tatuiruotės
Katės tatuiruotės
Katės tatuiruotės

Pagrindinės reikšmės

Pasirinkus Katės tatuiruotės eskizą, jis tampa iš tikrųjų simboliniu ir reiškia:

  • Sveikatą, ilgaamžiškumą, ištvermę, sugebėjimą išgyventi bet kuriomis sąlygomis.
  • Laisvę ir nepriklausomybę, taikumą, nenuspėjamumą.
  • Vikrumą, darbštumą, gracingumą.
  • Išmintį, dvasinį ir kūnišką grožį, lankstumą savo sprendimuose.
Katės tatuiruotės
Katės tatuiruotės

Vyriškos ir moteriškos tatuiruotės

Moterys atiduoda pirmenybę labiau gracingiems, variantams.


Тokia Katės tatuiruotė gali būti juodos arba bet kurios kitos spalvos. Populiarūs variantai – gyvūnas šuolyje, išsišiepęs ir su naguotomis letenomis, jungtyje su gėlėmis ir papuošalais. Тaip pat tatuiruoja Katę su katinėliais, kas simbolizuoja motiniškus jausmus, švelnumą, rūpestį.

Vyrai teikia pirmenybę Katino tatuiruotės eskizui. Jis gali būti pūkinu, valdingu, stambiu, nuožmiu. Gyvūno išorinis vaizdas atspindi savininko vidinį pasaulį. Tatuiruotės su ūsuotais augintiniais dažniausiai puošia linksmo žmogaus kūną. Stiprūs ir valdingi vyrai daro Sfinksų, stambių karūnuotų ar sparnuotų katinų su įvairiais ženklais, simboliais tatuiruotes.

Katės tatuiruotės
Katės tatuiruotės
Katės tatuiruotės

Populiarūs stiliai

Kokybiškos įrangos, plataus pigmentų asortimento ir sumanių meistrų rankų dėka ant žmogaus kūno galima sukurti tikrą šedevrą.


Katino tatuiruotė atrodys gražiai, realiai, vaizdingai, neįprastai. Таigi, kokį stilių pasirinkti?

  • Geometrija – plonos linijos, geometrinės figūros daro Katės tatuiruotės eskizą tikrai gracingu.
  • Old school – ryškūs dažai pagyvins multiplikacinių filmų herojus ir pasakiškus katinus.
  • Sketch – pagrindinai juodai-balti eskizai, panašūs į grafitinių pieštukų piešinius. Tokia Katės tatuiruotė atrodo solidžiai, kūrybingai.
  • Minimalizmas – idealus visiems, kas sіekia padaryti kompaktinę, nežymią, bet originalią tatuiruotę. Tai gali būti ne tik gyvūno siluetas, bet ir letenų spaudiniai, juokingas snukutis.
  • Realizmas – visados džiugina detaliais piešinio elementais. Katės tatuiruotė realizmo stiliuje atrodo kaip gyva.
  • Аkvarelė – būdinga romantiškumu ir švelnumu. Тokie kūno piešiniai dažnai turi gėles, lapiją, peizažus, fantastinius gyvūnus. Ryškus Katinas akvarelės stiliumi atrodo originaliai ir sukelia teigiamas emocijas.Norite padaryti kokybišką tatuiruotę, bet reikalingas suasmeninimas? Yra klausimų ir dvejonių pasirenkant eskizą? VeAn Tattoo specialistai akies mirksniu išspręs šiuos niuansus. Visos detalės – nemokamos konsultacijos metu. Užsirašykite!

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.