Tatuiruočių eskizai „graviūra“ - Vean Lithuania
Graviūra
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Tatuiruočių eskizai „graviūra“

Graviravimas yra viena iš meno formų, atsiradusi VI amžiuje.Kas yra šis menas? Tai paprastas atvaizdas ant įvairių medžiagų, pavyzdžiui, geležies ar medžio. Laikui bėgant šis menas tapo sudėtingesnis: peizažai, paveikslai su bibliniais motyvais ir pan. Tačiau praėjus keliems šimtmečiams graviravimas vėl sugrįžo į meno sritį, tačiau dabar - į kūno tapybos sritį. Tatuiruočių srityje graviravimas atsirado du tūkstantaisiais metais, o šio stiliaus pradininkas buvo meistras Duke Riley. 2000 m. vasarą Riley Niujorke atidarė pirmąją pasaulyje tatuiruočių studiją. Studija vadinosi "East River Tattoo". Tačiau tik prieš kelerius metus graviruotos tatuiruotės tapo plačiai paplitusios.

Tatuiruotė "graviūra" atliekama tiksliai laikantis senovės laikų šio meno tradicijų, tokie darbai visada atrodo elegantiškai ir lakoniškai. Dažnai šį stilių renkasi kūrybingi žmonės, pavyzdžiui, muzikantai, dizaineriai ir pan.

Tatuiruotė "graviūra"
Tatuiruotė "graviūra"
Tatuiruotė "graviūra"

Stiliaus bruožai

Graviravimo stiliaus tatuiruočių dizainą lengva atpažinti, nes jis turi savitų bruožų:

  • Paveikslai atlikti monochrominėmis spalvomis, kuriose dažniausiai dominuoja juodas pigmento tonas;
  • Stiprus šešėliavimas yra neatsiejamas stiliaus bruožas;
  • Aiškus kontūras;
  • Sukuriamas spausdinimo efektas;
  • Linijos daramos plonos ir tvarkingos;
  • Papildomi grafiniai elementai turi aiškų kontūrą;
  • Šešėliams sukurti naudojamas linijinis brūkšniavimas."Graviravimo" tatuiruočių eskizai primena paprastą pilką piešinį pieštuku, panašų į "Old School" ir "eskizo stiliaus" tatuiruotes. Jei pageidaujama, tatuiruotę galima praskiesti nedideliais ryškių spalvų elementais, vaizdas žais naujomis spalvomis ir atrodys originaliau. Pagrindinis šio stiliaus akcentas - siluetas. Jei tai daroma teisingai, tatuiruotė nepraras savo formos, o šešėliai ir potėpiai bus tokios pat kokybės.

Tatuiruotė "graviūra"
Tatuiruotė "graviūra"

Eskizų variantai

„Graviūros“ stilių renkasi paprastumą ir eleganciją mėgstantys žmonės.Graviravimo tatuiruotė tinka bet kokiam stiliui, šio stiliaus vaizdai yra paprasti ir kartu lakoniški. Stilius gali būti įvairus - nuo paprastos gėlės iki sudėtingų scenografinių raštų. Bet kokia tendencija, nesvarbu, ar tai būtų mitologinės būtybės, viduramžių riteriai, fantazija, fauna ar flora, graviravimo stiliumi atrodys įspūdingai ir originaliai.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šiuos darbus lengva atlikti. Tačiau jei ketinate sukurti geros kokybės graviūrą, reikalinga turėti ne mažos patirties ir žinių, kaip teisingai ją atlikti, kitaip yra tikimybė, kad darbas gali atrodyti netvarkingai. Jei jau išsirinkote šio stiliaus eskizą, turėtumėte rimtai pasirinkti meistrą. Tai turėtų būti patikrintas profesionalas, kurio portfolio jau yra šio stiliaus darbų.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS