Tatuiruočių eskizai „grafika“ - Vean Lithuania
Grafika
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Tatuiruočių
eskizai „grafika“

Meninių tatuiruočių srityje yra daugybė skirtingų eskizų, tinkantys bet kuriam skoniui.Kiekvienas asmuo gali rasti jam patinkantį bet kokios krypties ar stiliaus eskizą. Tatuiruočių stilių šiandien yra nemažai: old-school, new-school, Dotwork, blackwork, sketch-tatoo, thrash polka, abstrakcionizmas, bio-organika, bio-mechanika ir pan. Tarp daugybės stilių ypač paklausūs grafiniai dizainai.

"Grafikos" dizainas yra vienas populiariausių meninės tatuiruotės stilių. Šio stiliaus tatuiruotės atrodo paprastai, bet kartu elegantiškai. Metams bėgant šis grafinis stilius vystėsi ir šiandien yra labai populiarus tatuiruočių industrijoje.

Tatuiruočių eskizai „grafika“
Tatuiruočių eskizai „grafika“

Kaip formavosi stilius?

Manoma, kad grafinis stilius atsirado XX a. septintajame, aštuntajame dešimtmetyje.Oficialiuose šaltiniuose teigiama, kad tatuiruočių srityje grafika pirmą kartą pasirodė 2000 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šio stiliaus pradininku laikomas Duke'as Riley, kuris taip pat yra pirmojo pasaulyje tatuiruočių salono kūrėjas.

Grafikos stilius panašus į graviravimą, jie turi daug bendro, nors tai du skirtingi stiliai. Graviūra yra klasika, o grafika tai modernesnis, originalesnis vaizdas. Grafinės tatuiruotės sulaukia daug gerbėjų visame pasaulyje, o tatuiruočių meistrai šį stilių nuolat tobulina ir atnaujina.

Tatuiruočių eskizai „grafika“
Tatuiruočių eskizai „grafika“
Tatuiruočių eskizai „grafika“

Kokie ypatumai
yra grafikos stiliuje?

Pagrindinė grafinių tatuiruočių ypatybė - juoda spalva.Grafinė tatuiruotė atliekama naudojant tik juodą pigmentą ir  jokios kitos spalvos, net pilka, šiame stiliuje nėra dominuojančios. Be to, grafikai taikomi šie kriterijai:

  • Tatuiruotė atliekama tvarkingomis, plonomis linijomis;
  • Dizainas sukurtas naudojant matomus, švarius šešėlius;
  • Jokių neaiškių kontūrų;
  • Stiprus brūkšnių dominavimas;
  • Geometrinių figūrų dominavimas;
  • Paralelių dominavimas;
  • Nėra sklandžių perėjimų.Jei pageidaujama, grafinį stilių galima derinti su kitais stiliais, pavyzdžiui, geometriniu ar taškiniu. Rezultatas gaunasi itin unikalus, originalus ir įdomus.

Tatuiruočių eskizai „grafika“
Tatuiruočių eskizai „grafika“

Eskizų įvairovė

Grafinės tatuiruotės populiarios tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų, skiriasi tik jų tematika.Moterys paprastai renkasi grafinius piešinius, kuriuose vaizduojamos gėlės, augalai, katės. Šiuose eskizuose gana dažnai pasitaiko geometrijos elementų. Tokia tatuiruotė pabrėžia kūrybingą asmenybę, sielos pažeidžiamumą.

Vyrai dažniau renkasi brutalesnį įvaizdį. Pavyzdžiui, tai gali būti laukinių gyvūnų, tokių kaip vilkas, lokys, liūtas ir pan., atvaizdas. Tokios tatuiruotės pabrėžia jos savininko jėgą ir drąsą.

Jei negalite pasirinkti jums tinkamo dizaino, kreipkitės į specialistą. Kvalifikuotas, patyręs meistras ne tik padės jums išsirinkti eskizą, bet ir parinks vietą, kur pasidaryti tatuiruotę, ir tinkamą dydį, kuriame tatuiruotė atrodys geriausiai.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS