Tatuiruočių eskizai dotwork - Vean Lithuania
Dotwork
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Tatuiruočių eskizai DotWork
(tatuiruotė iš taškų)

Dotwork stilius yra vienas iš populiariausių tatuiruočių stilių ir yra labai paklausus tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų.Taškinio stiliaus eskizai yra labai įdomūs ir gana veiksmingi. Pati "Dotwork" sąvoka reiškia taškinę tatuiravimo techniką, t. y. vaizdas yra sudarytas iš daugybės taškų, kurie yra išdėstyti griežtai nustatytais atstumais vienas nuo kito. Spalvų gylis priklauso nuo to, kaip arti yra taškai. Naudojant taškinę techniką taškų pagalba sukuriamas ne tik vaizdo kontrastas ir sodrumas, bet ir jo forma. Tokio tipo vaizdai yra neįtikėtinai veiksmingi ir originaliai atrodantys dideli, nes juose galima visiškai įžvelgti tatuiruotės sudėtingumą. Šis stilius dažniausiai naudojamas ant nugaros, rankų ir kojų, rečiau - ant riešo ar kaklo. Dažniausias įkvėpimui imama geometrinė figūra, kurios plokštuma dekoruota įvairiais taškeliais. Šiuos paveikslėlius galima vadinti klasikiniu taškuotu stiliumi, kuriam būdingas įvairių raudonų ir juodų tonų ornamentų naudojimas. Apyrankių ar rankovių pavidalo paveikslėliai atrodo labai gražiai ir gana efektyviai šiame dizaine.

Išskirus ornamentų šioje technikoje yra ir kitų objektų bei elementų, kurie apibrėžia vaizdo kontūrus:

  • Gyvūnų vaizdai, dažnai vilkų, meškėnų, elnių ir paukščių atvaizdai;
  • Gėlių, rožių pumpurų vaizdai, sukurti Dotwork stiliumi, atrodo labai originaliai;
  • Žvaigždžių forma;
  • Įvairūs hieroglifai;
  • Portretai;
  • Kraštovaizdžio vaizdai.
Tatuiruočių eskizai DotWork
tatuiruotė iš taškų

Kas liečia spalvų pasirinkimo, šio stiliaus vyrujančios spalvos yra raudona ir juoda.Būtent šių atspalvių pagalba galima pasiekti sodrų kontrastą ir neįtikėtiną darbo rezultatą. Šiame stiliuje gali dominuoti ir kitos spalvos, sprendimą priima klientas, nėra jokių apribojimų ir suvaržymų, tačiau taip pat didelį vaidmenį atlieka meistro patirtis ir kaip jis gali perteikti visą vaizdo kontrastą. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad vaizdai, atlikti Dotwork stiliumi, nėra tokie sudėtingi. Tačiau tai visiškai neteisinga nuomonė, nes darbas pagal Dotwork stilių reikalauja ypatingų pastangų ir susikaupimo. Čia svarbūs ne tik meno ir dizaino įgūdžiai, bet ir geras matematinis mąstymas. Šiuose darbuose reikia tiksliai sukurti tobulą simetriją, kur dažnai meistrams padeda vektorinė grafika.

Taškinio stiliaus derinimas su kitais stiliais yra gana įdomus. Tokiuose deriniuose "Dotwork" tatuiruotę galima naudoti kaip foną arba paveikslėlio rėmelį. Tatuiruotėse, darytose Dotwork stiliumi, nėra jokių ypatingų ribų, šiuo stiliumi galima atlikti įvairius paveikslus ir portretus, kurie atrodys daug originaliau nei kiti stiliai. Taškinis darbas turi savo privalumų, jo stiliaus tatuiruotė atrodo abstrakti ir labai įdomi, be to, šis vaizdas nėra nuobodus net po kelerių metų.

tatuiruotė iš taškų
Dotwork
Dotwork

Šiandien šis stilius turi gana didelę paklausą, nes pirmą kartą taškines tatuiruotes pradėjo daryti anglas Xed Lehead.


Jis matė žmonių su tokiais kūno ornamentais atvaizdus ir 9-ajame dešimtmetyje ir pradėjo plėtoti šią kryptį. Beje, tada darbai buvo tik juodai balti, bet jie atrodė labai įspūdingai. Šis stilius puikiai tinka žmonėms, kurie nori išsiskirti iš visuomenės, tiems, kurie mėgsta išbandyti kažką naujo ir įdomaus. Kiekviena taškinė tatuiruotė išlieka unikali ir sulaukia didžiulio dėmesio, susižavėjimo kupinų žvilgsnių ir atsiliepimų.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.