Blackwork tatuiruočių eskizai - Vean Lithuania
Blackwork
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Blackwork
tatuiruočių eskizai

Meninių tatuiruočių srityje yra daug skirtingų stilių, kartais klientas net negali apsispręsti, kokią tatuiruotę nori pasidaryti.Ši dilema labiau aktuali spalvingų tatuiruočių mėgėjams. O klientams, kurie yra juodų tonų mėgėjai, pasirinkimas yra daug lengvesnis, nes pakanka tik atrasti black work stilių. Stiliaus pavadinimas tiksliai išverčiamas kaip "juodas darbas", t. y. visi darbai atliekami tik juodais tonais. Tai gali būti įvairūs raštai ir ornamentai, geometrinės formos, sudėtingumo laipsnis gali būti labai įvairus.

Tatuiruotė juoda spalva yra labai paklausi tiek merginoms, tiek vaikinams. Tatuiruotė daroma ant įvairių kūno dalių, bet dažniausiai daroma ant kūno galūnių. Dažnai tokios tatuiruotės pagalba nudažoma juoda spalva tam tikra kūno dalis, nors toks atlikimas yra gana neįprastas, tačiau jo populiarumas kasdien vis labiau auga. Kadangi šio stiliaus ypatybė - juodos spalvos naudojimas ant didelių kūno dalių, kai kurie žmonės painioja jį su kitais stiliais.

Jei tatuiruotė padaryta juodais tonais, tai ne visada yra black work, tačiau jei ant žmogaus kūno yra juodas kvadratas, tai ir yra black work stilius. Šį stilių supranta nedaug žmonių, tačiau daugelis jį renkasi, dažniausiai tai minimalistinio stiliaus mėgėjai, kuriems patinka griežta juoda spalva.

Blackwork tatuiruočių eskizai
Blackwork tatuiruočių eskizai
Blackwork tatuiruočių eskizai

Stilių deriniai

Tatuiruotės atrodo dar originaliau, kai black work stilius derinamas su kitu stiliumi.


Toks darbas išlieka unikalus, gražus ir nepakartojamas. Ypač sėkmingai gaunasi black work stilių derinti su taškiniu, naudojant šiuos du stilius galima pasiekti labai gražų vaizdo kontrastą. Dažnai pasitaiko, kad į šį stilių žmonės atkreipia dėmesį  tam, kad perdengti seną tatuiruotę kuri jau ne patinka ar atlikta ne kokybiškai, nes black work ne tik perdengs ne patinkantį piešinį, bet ir atrodys naujai, atkreipdamas į save dėmesį. Beje, reikia turėti omeny, kad ateityje tokią tatuiruotę bus labai sunku arba beveik neįmanoma perdengti, o tik gali pabloginti rezultatą, todėl atidžiai rekomenduojama rinktis meistrą, jei nuspręsite dėl black work stiliaus tatuiruotės.

Blackwork tatuiruočių eskizai
Blackwork tatuiruočių eskizai

Pagrindiniai stiliaus vaizdai

Black work stiliaus darbus lengva atpažinti, nes jie skiriasi nuo visų kitų stilių.Šio stilius tatuiruotei dažniausiai pasirenkamos geometrinės tatuiruotės arba tiesiog juodu pigmentu užpildomas visas pasirinktas kūno plotas, rečiau  daromi raštai. Yra ir kitų šio stiliaus kūrinių, tačiau šie trys yra populiariausi. Black work  taip pat yra kitų stilių įkvėpejas: etninių vaizdų, neotraibalizmo, tajų tatuiruočių ir art-bjuta.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad black work  stiliaus darbai atlikti gana paprastai, tačiau tai labai klaidinga nuomonė. Tokios tatuiruotės reikalauja didelio kruopštumo, tikslumo ir susikaupimo. Specialistas turi gerai jausti mašiną, su kuria dirba, ir išmanyti kliento odos ypatumus. Rinkdamiesi meistrą rinkitės tik tokį, kuris turi patirties ir kurio portfolio jau yra panašių darbų.

Šį stilių galima laikyti vienu praktiškiausių, nes juo galima lengvai paslėpti įvairius odos trūkumus. Randai, pigmentinės dėmės, nelygumai ar senos tatuiruotės – black work tatuiruotė  puikiai uždengia bet kokį defektą. Taip pat šio stiliaus pagalba galima vizualiai pakoreguoti figūrą, nes juk visiems žinoma, kad juodi tonai lieknina ir mažina apimtį. Kai kurie juodi darbai gali lengvai padaryti liemenį lieknesnį, o kaklą - grakštesnį, nereikalaujant kasdienių pratimų.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS