Bioorganika
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Tatuiruočių eskizai “Bioorganika”

Šiandieniniame pasaulyje meninės tatuiruotės užima tvirtą lyderio poziciją tarp įvairių sričių.Kūno menas populiarus ne tik tarp įvairaus amžiaus, bet ir tarp skirtingų gyvenimo prioritetų, religijų ir tautybių žmonių. Tatuiruočių paklausa labiausiai paplitusi tarp jaunų žmonių. Juk turėti ant kūno tatuiruotę - šaunu, paveiksas ant kūno atskiria jus nuo kitų žmonių, puošia jūsų kūną, pabrėžia jūsų individualumą, jūsų stilių.

Kūno meno srityje yra daug skirtingų tatuiruočių temų ir stilių, vienas iš populiariausių, originaliausių ir neįprastų yra "Bioorganinis" stilius.

"Bio-Organic" eskizai - tai abstraktūs vaizdai, žavintys savo originalumu. Šio stiliaus tatuiruotės yra populiarios tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų. Kuo šis stilius patrauklus? Ką reiškia bioorganinė tatuiruotė? Sužinokite tai mūsų straipsnyje.

Bioorganika
Bioorganika
Bioorganika

Stiliaus ypatumai

"Bio-Organic" stilius yra gana savitas, visada atrodantis labai įdomiai ir traukiantis praeivių žvilgsnius.Šio stiliaus pradžia - aštuntojo dešimtmečio pabaiga. Bioorganines tatuiruotes į meninės tatuiruotės sritį įvedė amerikiečių tatuiruočių meistras Guy Atchison, jis yra šio stiliaus “tėvas”.

Bioorganinės tatuiruotės - tai abstraktūs atvaizdai, siejantys asmenį su gamtos elementais, pavyzdžiui, suplėšytos odos, iš kurios matosi kaulai, piešinys. Šie raštai dažnai turi ledinį arba ugninį švytėjimą, todėl dizainas tampa dar įdomesnis ir ryškesnis. Kaip gamtos elementai gali būti naudojami ne tik kaulai, bet ir medžių šakos, lapai ir pan.

Pagrindiniai stiliaus bruožai:

  • Sodrios, tankios spalvos;
  • Ryškūs, sodrūs pigmentai;
  • Meistriškai pritaikyti šešėliai ir kontūrai;
  • Dažnai atliekama “free-hand”  technika, t. y. be trafareto.
Tatuiruočių eskizai Bioorganika
Tatuiruočių eskizai Bioorganika

Tinkamos vietos bioorganinio
stiliaus tatuiruotei atlikti

Bioorganinės tatuiruotės populiarios tarp vyrų, nes dėl suplėšytų audinių ir iš jų kyšančių įvairių elementų jos atrodo tamsesnės, dėl to įspūdingai ir brutaliai.Šio stiliaus tatuiruotėms tinka tokios kūno dalys kaip dilbis, petys, visa rankovė, pilvas, nugara, šonai ir blauzdos. Patyręs tatuiruočių meistras atlieka tatuiruotę taip, kad vaizdas harmoningai atrodytų ir judant.

Pasirinkus tatuiruotės meistrą stiliui "bio-organinis", pirmiausia reikia peržiūrėti eksperto portfolio, jei meistras turi tam tikro stiliaus darbų ir patirties, ir jums patiko, esate tikri, kad tai nėra nuotraukos, atsisiųstos iš interneto - tik tada galima registuotis seansu. Esmė tame, kad šis stilius dažnai kuriamas nenaudojant trafareto, o iš karto ant kūno. Tai nėra technika, kurią gali naudoti pradedantysis, tam reikia turėti daug patirties.

Bioorganinis stilius yra labai įdomus, patrauklus, originalus, visada atrodo įspūdingai.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Žurnalistų autorystės straipsnis turi informatyvinį pobūdį. Jei Jūs radote klaidą, ar nesutinkate su straipsnio turiniu, prašome pranešti mums contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS