Tatuiruočių eskizai biomechanika - Vean Lithuania
Biomechanika
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Tatuiruočių
eskizai biomechanika

Tatuiravimas jau daug metų yra labai populiarus tarp visų lyčių ir visų amžiaus grupių.Ši sritis apima daugybę stiliaus variantų, kuriais atliekamos tatuiruotės, vienas iš labiausiai paplitusių yra biomechanika. Šis stilius lengvai atpažįstamas: tatuiruotojas žmogaus kūno fragmentus pakeičia mechaninėmis konstrukcijomis. Biomechaninėje tatuiruotėje matomi odos įtrūkimai, per kuriuos galima įžvelgti mechanizmą. Stilius yra gana įspūdingas ir visada atrodo netikėtai.

Tatuiruočių eskizai biomechanika
Tatuiruočių eskizai biomechanika
Tatuiruočių eskizai biomechanika

Atsiradimo istorija

Biomechanikos stilius atsirado devintajame dešimtmetyje Jungtinėse Amerikos Valstijose.Tačiau plačiai paplito biomechaninės tatuiruotės tik dvidešimtajame dešimtmetyje. Tatuiruotės atspindėjo naujos eros pradžią, kurią neįmanoma įsivaizduoti be elektronikos, elektrotechnikos, įvairių įtaisų, programinės įrangos ir viso kito. Tai naujas žmonyjos švietimo etapas. Šios tatuiruotės reiškia žmogaus potencialą, neįtikėtinas galimybes, kurias sustiprina pažanga.

Biomechanikos tatuiruočių eskizai yra netiesioginės Hanso Gigerio darbų kopijos. Jis yra garsus šveicarų menininkas, jo darbai gerai atpažįstami visame pasaulyje. Net jei asmeniškai nematėte jo paveikslų, neabejotinai esate matę filmą "Svetimas", kuriame Hansas Gigeris sukūrė mechaninių ateivių įvaizdį.

Tatuiruočių eskizai biomechanika
Tatuiruočių eskizai biomechanika

Pagrindiniai
stiliaus bruožai

Biomechanika yra lengvai atpažįstama, o pagrindinis jos bruožas - sudėtinga mechaninė konstrukcija.Paprastai eskizai atrodo taip: ant žmogaus kūno vaizduojama suplėšyta oda, pro kurią matomas mechanizmas. Visos mechanizmo sudedamosios dalys (veržlės, laidai, spyruoklės, stūmokliai, varžtai ir t. t.) atrodo labai natūraliai. Tai suteikia stiliui ypatingą bruožą.

Iš pradžių biomechanikos eskizai atlikti nespalvotais tonais, vyravo pagrindinės spalvos: juoda ir pilka. Šiandien stilius tapo sudėtingesnis ir realistiškesnis.

Vaizdai yra trimačiai, išdirbtos net mažiausios detalės, yra pridėdama naujų spalvų. Suplėšytos odos vaizdas taip pat tapo tikroviškesnis: visos sausgyslės, raumenų struktūra ir lūžę kaulai yra realistiškai atvaizduojami.

Tatuiruočių eskizai biomechanika
Tatuiruočių eskizai biomechanika
Tatuiruočių eskizai biomechanika

Biomechaninės
tatuiruotės atlikimo vietos

Populiariausia biomechanikos kūno vieta yra petys, dėl natūralaus bicepso reljefo tatuiruotė atrodo dar tikroviškiau.Taip pat šio stiliaus tatuiruotės daromos ant dilbio, todėl tatuiruotė atrodo dinamiškesnė, nes žmogaus ranka nuolat juda.

Biomechanikos tatuiruotė dažnai atliekama ant kojų. Merginos taip nori pagražinti savo šlaunis, o vyrai - tatuiruotes ant blauzdų. Vyriškoje versijoje yra didesni ir ryškesni raumenys.

Neįtikėtinai veiksmingai atrodo tatuiruočių biomechanika krūtinės srityje, kai galite pamatyti širdies mechanizmą. Dažnai vaizduojama, kad pati širdis yra sudaryta iš mechaninių juostų, užrakintų spyna. Šis atvaizdas byloja apie žlugusią meilę ir apie tai, kad jį nešiojančiojo širdis dabar yra paslėpta nuo pasaulio.

Šis stilius yra universalus, tačiau jį vis dažniau renkasi vyrai. Biomechanikos tatuiruotė populiari visoje Europoje ir turi vieną bendrą bruožą: žmogaus sąsają su technikos pažanga.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.