Tatuiruočių eskizai barokas - Vean Lithuania
Barokas
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Tatuiruočių eskizai barokas

Tatuiruočių sferoje baroko stilius yra labai populiarus, apibūdinamas kaip iššūkis griežtoms klasicizmo ir racionalizmo normoms.Išvertus iš italų kalbos, tai reiškia perteklumą ir keistumą, o šios sąvokos puikiai apibūdina šį stilių. Gerovė ir meilė prabangai yra pagrindinės šio stiliaus tatuiruočių eskizų temos.

Tatuiruočių eskizai barokas
Tatuiruočių eskizai barokas
Tatuiruočių eskizai barokas

Epochos istorija

Šis stilius atsirado Italijoje, kai madoje buvo didžiulis kiekis aukso, brangakmenių, sodrių spalvingų spalvų ir kitų prabangių tinkų.Perteklius buvo viskame, garsių menininkų paveikslai buvo ant tikro ir fantastiško pasaulio ribos, su daug blizgesio ir sodrių spalvų detalių.

Gobelenai, šilkiniai stogeliai ir figūromis puoštos kolonos, aukso ir brangiųjų medžių masė. Visa tai apibūdina baroko epochos namus, kurie atrodė ne kaip gyvenamieji pastatai, bet kaip prabangūs rūmai. Visi šios eros pastatai iki šiol išsiskyria sudėtinga struktūra ir apdaila, kuri visiškai išryškina stiliaus perteklumą.

Išskyrus architektūrą ir tapybą, šis stilius buvo ir literatūros kūriniuose. Literatūros mene ši maniera atsispindėjo tikrojo ir išgalvoto pasaulių persipynime, kuriame reinkarnacijos pasiekė beprotybės. Griežta tikrovė yra prilyginama satyrai su iliuzijos elementais.

Taip pat stilius pateko į mados sferą, o ypač į kilmingų žmonių aprangą. Vyriški drabužiai išsiskyrė sudėtingumu ir pretenzingumu, o moteriškas sukneles puošė pūkuoti sijonai ir gausybė ryškių papuošalų. Pašėlusios spalvos, neįtikėtinos suknelių, kelnaičių ir rankovių apimtys – visa tai valdė šios nuostabios eros karališkuosius balius.

Auksinių papuošalų, sagčių, segių ir pakabukų masė suteikė vaizdams dar daugiau prabangos ir spindesio, kurių pagalba vaizdas buvo tobulas. Sodrūs lankeliai buvo tiek ant moteriškos, tiek ant vyriškos aprangos. O ryškiausias daugelio aprangų elementas buvo žabo.

Tatuiruočių eskizai barokas
Tatuiruočių eskizai barokas

Išskirtiniai bruožai
tatuiruotės srityje

Barokas yra ryškiausias Atgimimo epochos stilius.Nepaisant minėto meno, šiandien prabangos tema taip pat populiari tatuiruočių srityje, kurioje turi tokius pačius išskirtinius bruožus kaip ir pati era: sudėtingi ornamentai, daug pakabukų, nėrinių ir papuošalų.

Tatuiruotės eskizuose dažnai matomi nėrinių vaizdai su raštais, akmenimis ir pakabučiais. Paprastai šį stilių labiau mėgsta moterys, papuošiant kaklą, riešus ir kojas įvairiais raišteliais. Išskyrus nėrinius, dažnai daromi paukščiai, drugeliai ir gėlės, kurių atlikimas išsiskiria technologijos ir raštų sudėtingumu, kad ir kokį įvaizdį pasirinktumėte. Patyrusiam tatuiruočių meistrui, bet koks piešinys pavirs meno kūriniu.

Baroko stiliaus tatuiruotes renkasi drąsūs žmonės, mėgstantys dėmesį.

Baroko stiliaus eskizus dažniau renkasi merginos, nors ir vyrai savo kūną puošia daugybe sudėtingų detalių. Tatuiruotės atrodo įspūdingai ant bet kurios kūno dalies, nesvarbu, ar tai būtų riešas, ar nugara. Labai įspūdingai atrodo to meto gražių damų įvaizdžiai su prabangiomis šukuosenomis ir įmantriomis figūromis. Eskizai neturi specialaus pavadinimo, šis stilius puikiai tinka pabrėžti unikalų įvaizdį. Tatuiruotės suteikia elegancijos ir prabangos įvaizdį, nukelia į tą epochą.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS