Tatuiruotės vaizduojanti Bičių: Reikšmė & Dizainas & Idėjos - Vean Lithuania
Bitė
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Bitė – turinti reikšmę stilinga tatuiruotė

Таtuiravimo industrija keri piešinių, vaizdų, stilių grožiu.


Įgalina pabrėžti žmogaus asmeniškumą, išreikšti save. Iš begalės eskizų dažnai pasirenkama Bitė. Ji ryški, elegantiška, pasiruošusi pulti ir ginti savo būstą. Jai būdingi žmogiški charakterio bruožai. Todėl mes taip dažnai kreipiame dėmesį į šį vaizdą ir siekiame įamžinti jį ant savo kūno. Ką teigia Bitės tatuiruotė, kur ją patalpinti ir kokiu stiliumi pavaizduoti – sužinosime toliau.

Bičių tatuiruočių
Bičių tatuiruočių
Bičių tatuiruočių

Reikšmė įvairiose kultūrose

Prieš darant ant kūno Bitės taruiruotę, verta pasidomėti – ką simbolizuoja vabzdys, kokios jo savybės.


Kiekviena tauta suteikia vaizdui savitumo, todėl reikšmės gali žymiai skirtis.

  • Senovės Egipte bitė buvo siejama su saule, valdžia.
  • Graikai tikėjo, kad vabzdys yra mirusio žmogaus siela.
  • Senovės slavai jį siejo su meile ir vaisingumu, darbštumu, kryptingumu.
  • Indų kultūroje bitė yra dieviškųjų galių, palaiminimų simbolis.Šiandien Bitės tatuiruotę daro visi, kurie nori įgyti senovinių žinių ir išminties, pasitikėjimą savimi, pasiekti numatytus tikslus. Šie žmonės yra darbštūs, nesavanaudiški, linkę bendrauti. Universalus kūno simbolis tiks visiems be išimties, neturi neigiamų reikšmių. Priklausomai nuo piešimo stiliaus, detalių, spalvinės gamos - turi konkrečią reikšmę.

Bičių tatuiruočių
Bičių tatuiruočių

Kokioje vietoje daryti tatuiruotę?

Kiekviena kūno zona turi savo ypatumus.


Tai tam tikras plotas, skiriamas piešiniui, šios vietos skausminis jautrumas, atvirumas pašalinių akims. Todėl, prieš darant Bitės tatuiruotę, verta gerai apgalvoti variantus. Kas turi paklausą?

  • Raktikaulis – čia gražiai atrodo nedidelis vieno ar kelių atspalvių mažas vabzdys. Jį papildo gėlės, augalų šakelės.
  • Riešą dažnai puošia tatuiruotės-apyrankės. Ant jo be bičių gali būti gėlės, raštai, papuošalai, ginklai ir kiti elementai.
  • Ant kaklo mažai vietos, bet jis visada atviras. Kuklios, vienišos bitės šioje vietoje atrodo tvarkingai ir stilingai.
  • Krūtinė, petys dažna Bitės agresyvia laiktsena vieta, tatuiruotė įspėja priešą apie galimą išpuolį. Populiarios kompozicijos su bičių spiečiais, kurios reiškia vienybę, draugystę, apsaugą, gyvenimo vertybes.
  • Rankos zonoje dažnai piešiama bitė su įvairiais užrašais, ženklais, hieroglifais, geometrinėmis figūromis, drugeliais ar kitais vabzdžiais. Gaunamos turinčios konkrečią reikšmę mažos kompozicijos.
  • Nugara meistrui taps drobe, kurioje bus realistiškai pavaizduotas milžiniškas vabzdys, koriai ar, netgi, visas avilys.
Bičių tatuiruočių
Bičių tatuiruočių
Bičių tatuiruočių

Каip parinkti stilių?

Viskas priklauso nuo asmens pirmenybių.


Įspūdingai atrodo realistinio stiliaus Bitės tatuiruotė. Old school stilius padeda išreikšti meilės, aistros, susižavėjimo, džiaugsmo ar liūdesio jausmus. Akvarelė džiugins sodriais atspalviais, vaizduoja teigiamas, ryškias emocijas. Atskirą vietą stilių įvairovėje užima minimalizmas ir grafika. Naudojant plonas, aiškias linijas, vienspalvė Bitės tatuiruotė įgauna prasminį krūvį, atrodo santūriai, originaliai, stilingai.

Bičių tatuiruočių
Bičių tatuiruočių
Paslaugos kaina

Priklauso nuo daugelio veiksnių.


Tai piešinio dydis, vieta, eskizo sudėtingumas, spalvų paletė, meistro patirtis. Norint sužinoti apytikslią tatuiravimo procedūros kainą, verta pasikonsultuoti su tatuiruočių meistru. VeAn tatuiruočių salonuose pirmoji konsultacija yra nemokama. Taip galite be išlaidų sužinoti procedūros ypatybes, jos trukmę ir kainą. Užsirašykite vizitui dabar - gaukite kokybiškas paslaugas už palankią kainą.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.