Angelo tatuiruotės: Pagrindinės reikšmės - Vean Lithuania
Angelas
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Geriausios tatuiruočių
su Angelu idėjos

Angelo vaizdas keri savo grožiu, paslaptingumu, semantine apkrova.

Nuo senovės gero, šviesaus Angelo vaizdą naudodavo apsaugai nuo priešų ir nelabojo, laikė amuletu. Bet jų tarpe buvo ir kiti demoniški atstovai – Baltazaras, Azraelis, Mefistofelis, Belzebubas ir kiti. Jie pritraukdavo mirtį, nelaimę, netektį, neapykantą.

Šiandien Aukščiausių Jėgų Pasiuntinių vaizdus naudoja kuriant tatuiruotes. Jie gana vykusiai puošia žmogaus kūną. Sutinkami ant nugaros, rankos, krūtinės, kaklo ir kitose vietose. Kūno piešiniai turi tam tikrą prasmę. Pažymi savininko dvasios stovį, jo charakterį, požiūrį į pasaulį.

Angelo tatuiruotės
Angelo tatuiruotės

Populiariausių eskizų septynetukas

 1. Nupuolęs Angelas
  1. Apiplėšti, suglausti ar sulaužyti sparnai simbolizuoja netekimą, skausmą ir kančias. Pasirenkantys būtent tokią Angelo tatuiruotę žmonės nori įsiminti žymius įvykius, dvasinius pergyvenimus. Jie išdidūs, užsispyrę.
 2. Arkangelas su kalaviju
  1. Laikomas gynėju, uždengia savo sparnais nuo bėdų ir priešų, bet kada pasiruošęs pulti taikos ir gėrio dėlei
 3. Mirties Angelas
  1. Primena apie greitą gyvenimo bėgį. Atskiri žmonės susieja šį vaizdą su asmenine tragedija, artimo žmogaus netekimu.
 4. Herubas
  1. Mažas sparnuotas vaikas įasmenina nekaltumą, gerumą, ketinimų tyrumą. Tokį Angelo tatuiruotės eskizą dažniau pasirenka laimingai sulaukusios vaikučio moterys. Таip pat šis vaizdas atskleidžia tokius savininko charakterio bruožus, kaip meilė, palankumas, draugiškumas.
Angelo tatuiruotės
Angelo tatuiruotės
Angelo tatuiruotės
 1. Sparnai
  1. Didelės viso nugaros ploto, ar smulkios ant kaklo, riešo tatuiruotės – taps amuletu, žymės įasmenintą dvasinę jėgą ir nepriklausomybę.
 2. Elfai, fėjos
  1. Multiplikacinių filmų, pasakų personažai padės pasinerti į fantazijų, nerūpestingumo, nuoširdumo pasaulį. Dažniau sutinkami ant moteriško kūno.
 3. Аngelas ir Demonas
  1. Vyrai tampa kovos ir rungtynių scenų gerbėjais. Juk toks paveikslas efektingai atrodo ir nespalvotas, ir panaudojus ryškius pigmentus. Tokios tematikos realistinės tatuiruotės daromos visame nugaros, rankos ar peties plote.
Angelo tatuiruotės
Angelo tatuiruotės

Moteriškos ir vyriškos tatuiruotės

Kodėl Angelo tatuiruotę pasirenka įvairaus amžiaus merginos ir vaikinai?

Reikalas tame, kad kiekvienas iš jų tokiu paveikslu perteikia tam tikrą prasmę, emociją. Vyrai teikia pirmenybę atspindintiems jėgą, vyriškumą, narsumą, tvirtą tikėjimą, didingumą vaizdams. Pasirenka paprastus variantus ar atspalvių minimumą. Moterys Angelo tatuiruotės eskizu siekia atskleisti grožį, vidinį potencialą. Daro apsaugai, kaip amuletą.

Piešinys ant kaklo, raktikaulio, šonkaulių ar riešo pabrėžia moters kūno gracingumą. Vyrai dažniau daro tatuiruotes ant nugaros, peties, krūtinės. Didelio masto paveikslai atveria vaizdo didybę, patraukia aplinkinių žvilgsnius, demonstruoja jėgą ir ištvermę.

Angelo tatuiruotės
Angelo tatuiruotės
Angelo tatuiruotės

Kur ieškoti idealų meistrą?

Eskizo paieška – tai tik pirmas žingsnis, sprendžiant sudėtingą tatuiruotės kūrimo uždavinį.

Meistro paieška tai vienas svarbiausių momentų. Svarbu pakankamas meistro patyrimas, dėmesingumas, jautrumas. Privalo būti įvaldęs įvairias technikas, atsakingas, pasirenkant įrangą, panaudojamas medžiagas, užtikrinant sterilumą. Parūpina didžiausią patogumą procedūros metu, ir, galiausiai, įkūnija kliento idėją, sumanymą.

Ar tai realu? VeAn Tattoo salonų tinkle – TAIP! Dirbantys čia profesionalūs tatuiravimo meistrai pajėgūs įgyvendinti bet kokį, net sudėtingiausią, Angelo tatuiruotės eskizą, padaryti tai norima spalva ir su 3d efektu ar kitokiame formate. Ir visa tai kokуbiškai, saugiai, prieinamai kiekvienam! Paskubėkite sužinoti daugiau nemokamos konsultacijos metu. Užrašymas vyksta!

Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.