Tatuiruočių eskizai akvarelė - Vean Lithuania
Akvarelė
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Tatuiruočių eskizai akvarelė

Akvarelė nuo kitų tatuiruočių stilių skiriasi savo lengvumu ir orumu, iš pirmo žvilgsnio ją lengvai galima supainioti su body-art‘u.

Didžiulę šio stiliaus taikymo patirtį turintys specialistai gali tiksliai perteikti visus atspalvių perėjimus, lygias spalvų ir vandens dėmes. Tatuiruotės akvarelės stiliuje yra labai paklausi, jos pagalba galima efektyviai pabrėžti savo unikalumą ir ryškumą. Akvarelė turi ypatingą stilių, panašų į tapybą dažais:

  • Minkštos, lengvos, lygios linijos ir tonai;
  • Spalvų perėjimų subtilumas, atspalvių įvairovė, žaidimai pustoniais;
  • Įvairios dėmės ir lašai.Kontūro ir aiškių ribų, kaip būna kitose tatuiruotėse, akvarelėje praktiškai nėra, todėl šis stilius atrodo taip švelniai ir lengvai. Dažnai akvarelė derinama su kitų stilių tatuiruotėmis, tokie deriniai atrodo neįtikėtinai gražiai ir įspūdingai. Iš esmės tai įvairūs užrašai akvarelės dėmėse arba monotoniškos realybės perėjimas į spalvingą akvarelę. Akvarelės stiliaus tatuiruotės būna įvairių dydžių, maža spalvinga gėlė atrodys taip pat įspūdingai, kaip ir didelio dydžio paveikslas. Nustatyti akvarelinės tatuiruotės dydį sunku, čia didelį vaidmenį atlieka „pataškytos“ dėmės ir kontūro nebuvimas, todėl sukuriamas plūduriuojantis efektas. Akvarelės įkūnijimas įmanomas įvairiuose vaizduose, tiek vaikų piešiniuose, tiek paveiksluose ant visos nugaros. Akvarelei svarbu ne siužetas, o jo išpildymas, todėl nereikėtų stengtis vaizduose ieškoti ypatingos prasmės, reikia tiesiog grožėtis spalvingumu.

Tatuiruočių eskizai akvarelė
Tatuiruočių eskizai akvarelė
Tatuiruočių eskizai akvarelė

Akvarelės stiliaus pageidavimai

Iš pradžių šią techniką pastebėjo moterys.Darydamos lengvus, šviesius vaizdus su sklandžiais perėjimais su švelniomis spalvomis, merginos pabrėžia savo moteriškumą, švelnumą ir grožį. Ypač populiarios yra įvairios gėlės, maži gyvūnai ir paukščiai ir t.t. Tačiau akvarelė neapsiriboja vien spalvomis, joje yra daug vaizdų vyriškoms tatuiruotėms, kurios išsiskiria siužeto tvirtumu (mistiniai vaizdai, kaukolės, kraujas, peiliai, kardai ir kt.). Populiariausi akvarelės stiliaus abstrakcijos vaizdai, jie efektyviai pabrėžia žmogaus stilių. Taip pat yra daug eskizų, kurie taip pat yra labai paklausūs:

  • Mitologija (gražūs drakonai, feniksas, pasakiškas vienaragis, Japonijos gyvūnų atvaizdai demonų personifikacijoje);
  • Gėlių tema (spalvingos rožės, ryškios aguonos, subtilus lotosas ir t.t.);
  • Gyvūnų eskizai (vilkai, lapės, meškėnai, pandos, banginiai, paukščiai, spalvingi drugeliai ir t.t.);
  • Žmonių portretai, augintiniai, figūrų siluetai;
  • Spalvinga gamta, įvairūs peizažai;
  • Įvairūs objektai akvarele.Akvarelines tatuiruotes dažniausiai pageidauja kūrybingi, romantiški, svajingi žmonės, norintys pabrėžti savo išskirtinumą ir jiems neabejotinai tai pavyksta.

Tatuiruočių eskizai akvarelė
Tatuiruočių eskizai akvarelė

Stiliaus atlikimas

Tokias unikalias, spalvingas, nepanašias į jokį kitą stilių tatuiruotes meistras atlieka paprastomis priemonėmis.Į tatuiruotę meistras įdeda ne tik patirtį ir įgūdžius, bet ir savo sielą, minties polėkį ir fantaziją. Todėl akvarelės tatuiruotės visada atrodo taip ypatingai. Tatuiruočių specialistų yra labai daug, tačiau ne kiekvienas gali tiksliai perteikti atspalvių srautą ir spalvų susiliejimą ant odos. Todėl reikia būti itin atidiems renkantis meistrą, kreiptis į specialistą kuris turi nemažą akvarelinių tatuiruočių darimo patirtį.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.