Antakių permanentinis makiažas: privalumai - Vean Lithuania
Antakių permanentinis makiažas
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Antakių
permanentinis makiažas

Antakių permanentinis makiažas – itin populiari paslauga, leidžianti pašalinti daugelį probleminių antakių trūkumų.

Su šia paslauga galite pamiršti nuolatinį pinigų švaistymą kosmetikai ir kasdienį kankinantį idealios formos kūrimą. Be to, permanentinis makiažas yra atsparus drėgmei, todėl nereikės jaudintis dėl savo išvaizdos patekus į lietų.

antakių permanentinis makiažas privalumai

Antakių permanentinio makiažo technikos

Antakiai – tai labai svarbus elementas, kuris keičia visą žmogaus išvaizdą.

Tinkamai parinkta antakių forma ir dydis gali pabrėžti Jūsų grožį, padaryti žvilgsnį atvirą ir išraiškingą. Juos lengva sukurti pieštuku ar tušu, tačiau esant menkiausiai drėgmei, jų išvaizda bus sugadinta. Daugelis naudoja specialius dažus, tačiau po savaitės dažai taip pat nusiplauna ir forma keičiasi. Tatuažas suteikia moterims stabilią ir nuolatinę formą, gražią išlinkimą ir įforminimą. Naudodamiesi šia paslauga galėsite lengvai sportuoti, lankytis baseinuose, pirtyse bei žinoti, kad antakiai neišsiteps ir netirps nuo karščio.

Antakių permanentinio makiažo kūrimo technikos apima keletą variantų, iš kurių kiekvienas yra savaip ypatingas ir turi savo niuansų. Pažvelkime į kiekvieną variantą atidžiau.

antakių permanentinis makiažas privalumai
antakių permanentinis makiažas privalumai

 1. Tušavimas.
  1. Ši technika turi dar vieną pavadinimą – shooting. Toks permanentinis makiažas neatrodo per ryškiai, o tik pabrėžia išvaizdą ir užpildo esamas tuštumas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad antakiai tiesiog dažyti šešėliais. Šios technikos rezultatas laikosi apie trejus metus, kartais ir ilgiau, viskas priklauso nuo pigmento kokybės, jo įvedimo gylio ir medžiagų apykaitos.
 2. Plaukelių metodas.
  1. Atrodo labai tikroviškai, nes įvedant pigmentą meistras nupiešia kiekvieną plaukelį. Procedūra atliekama naudojant specialią mažo dydžio ir storio adatą. Susipynusius su tikrais antakiais dažytus plaukelius labai sunku atskirti. Ši technika skirstoma į du tipus: Rytų ir Europos. Antrąjį variantą lengviau atlikti, nes plaukeliai piešiami tolygiai, vienas šalia kito. Taikant Rytų techniką, kiekvieno plauko ilgis yra skirtingas, jie vaizduojami kaip susipynę, kaip ir natūraliai augant. Meistras kiekvieną plauką piešia asimetriškai, užpildydamas jais tuštumas. Plaukelių metodas idealiai tinka tiems, kurių antakiuose yra plikų dėmių.
 3. Permanentinis makiažas 3D.
  1. Tai mišri technika, kuri susideda iš plaukelių metodo ir tušavimo. Šis tipas puikiai tinka, jei antakiui reikia pridėti tankio pradžioje arba nupiešti jo galiuką. Taip pat mišri technika leidžia koreguoti antakių augimo liniją, pakelti arba nuleisti antakį. Atlikdamas darbą, meistras preliminariai nupiešia kiekvieną plaukelį, tada užpildo erdvę tušuodamas pigmentą.
 4. Permanentinis makiažas 6D.
  1. Kitaip tariant, mikrobleidingas. Šiandien tai madingiausia ir populiariausia antakių kūrimo technika. Šio metodo ypatumas yra tas, kad kiekvieno plauko piešimas atliekamas ne specialia mašinėle, o rašikliu su ašmeniu gale. Taikant šią techniką naudojamas tankus ir labiau prisotintas pigmentas. Meistras tiesiog panardina ašmenį į pigmentą ir nupiešia plaukelį.

Ši technika turi labai svarbų kriterijų – reikia pasirinkti patyrusį ir patikrintą meistrą, kurio portfolio jau yra tokios rūšies darbų. Atliekant mikrobleidingą, plaukas piešiamas tik vieną kartą, pakoreguoti jo neįmanoma. Specialistas turi pasirinkti ašmens įvedimo gylį, kad neliktų rando, o pigmentas butų taikomas tolygiai, pagal liniją, neišsiliedamas. Priešingu atveju antakio išvaizda bus sugadinta, o pašalinimas užims daug laiko, nes dažai yra labai tankūs. Ši technika lyginama su juvelyriniais darbais, todėl neskubėkite ir rimtai atsižvelkite į meistro pasirinkimą.

antakių permanentinis makiažas privalumai

Procedūros niuansai

Visiems žinomi permanentinio makiažo privalumai:

 • Pabrėžia natūralų grožį;
 • Koreguoja veido trūkumus;
 • Pabrėžia stiprias išvaizdos savybes;
 • Nereikalauja nuolatinių išlaidų;
 • Žymiai sutaupo laiką;
 • Nenuplaunamas vandeniu.Aukščiau minėti kriterijai neabejotinai yra pagrindiniai šios paslaugos privalumai. Tačiau, be privalumų, tatuažas turi ir kai kurių niuansų.

Po kelerių metų permanentinis makiažas praranda savo sodrumą. Pigmento, su kuriuo kuriamas permanentinis makiažas, sudėtyje yra cheminių elementų, kurie išlaiko spalvą skirtingais laikotarpiais. Dėl šios priežasties dažų atspalvis gali pasikeisti. Jei antakiai buvo sukurti su dažais, skirtais tatuiruotėms, juodi arba pilki antakiai laikui bėgant gali turėti mėlyną atspalvį. Jei buvo naudojami rudo atspalvio dažai, jie gali paruduoti. Atsižvelgiant į tai, pirmiausia svarbu išsiaiškinti, kokį pigmentą meistras naudojo atlikdamas tatuažą. Tatuažui skirti pigmentai taip pat gali šviesėti, todėl po kurio laiko būtina atlikti korekciją. Paprasčiausias būdas – iš pradžių pigmentą pašalinti lazeriu, o pasibaigus atsikūrimo laikotarpiui vėl pasidaryti permanentinį makiažą.

Taip pat, jei atvykote į seansą pas nekompetentingą specialistą, galite sulaukti nemalonių staigmenų. Pavyzdžiui, neteisingai įvedus pigmentą, gali būti pažeisti plauko folikulai, o tai lems plaukų slinkimą. Dėl žemos kokybės pigmento antakiai greitai pašviesėja arba spalva gali ištirpti. Todėl svarbu pasirinkti tikrai gerą meistrą, turintį prestižinę patirtį, dirbantį su kokybiškais pigmentais ir atsakingai atliekantį savo darbą.

Bet kuri antakių tatuažo technika po tam tikro laiko reikalauja korekcijos. Šis laikotarpis kiekvienam žmogui yra individualus, nes atsižvelgiama į pigmento kokybę, meistro patirtį bei kliento odos ypatumus. Išimtis – tik pigmento tušavimo atvejis, o permanentinį makiažą, atlikta naudojant kitas technikas, reikia koreguoti.

antakių permanentinis makiažas privalumai
antakių permanentinis makiažas privalumai
Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.