Kaklo tatuiruotės: Gražūs kaklo tatuiruočių eskizai - Vean Lithuania
Gražūs kaklo tatuiruočių eskizai
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Gražūs kaklo tatuiruočių eskizai

Kaklas – viena žymiausių mūsų kūno vietų, todėl kaklo tatuiruotę gali sau leisti tik drąsūs ir atviri žmonės, kurie nebijo demonstruoti savo charakterį.


Be to, tokios tatuiruotės kūrimo procesas gana sudėtingas dėl paviršiaus, ant kurio bus padarytas piešinysюю. O moterims kaklas yra jautresnis, negu kitos kūno vietos. Svarbu atsižvelgti į tai, kad dėl fiziologinių kaklo ypatybių ne visus eskizus galima bus įkūnyti. Todėl svarbu atsakingai pasirinkti meistrą – paslėpti bet kokį riktą bus nelengva.

Kodėl gi tatuiruotės su tokiais trūkumais vis vien nekintamai populiarios?

Kaklo tatuiruotė — tai originalus papuošalas, tai pareiškimas pasauliui. Jis patraukia dėmesį ir gali daug pasakyti apie savininko ar savininkės charakterį. Šalia to, ant kaklo taip pat galima padaryti „asmenines tatuiruotes“ ir paslėptus nuo pašalinių akių pranešimus tik patiems artimiesiems. Taigi, pabandykime susivokti, kokioms kaklo vietoms ir kokioms tatuiruotėms teikiama pirmenybė, kokia jų reikšmė ir ypatybės.

Kaklo tatuiruotės
Kaklo tatuiruotės
Kaklo tatuiruotės

Мada ar nauja meno kryptis?

Kaklo tatuiruotės mada atėjo pas mus iš Vakarų gal prieš dvidešimt metų ir buvo sutikta mūsų konservatyvioje visuomenėje aršiai negatyviai.


Kaklo tatuiruotės reiškė protestą, išėjimą už bendrai priimtus rėmus. Bet nuo tada vyrų ir moterų kaklo tatuiruotės po madingų brūkšninių kodų ir įtartinos reikšmės hieroglifų laikotarpio tapo tikru stilių ir apraiškos menu.

Kaklo tatuiruotes priklausomai nuo pasirinktų eskizo, piešinio dydžio ir technikos galima daryti įvairiose pusėse:

 • tatuiruotė nugaros pusėje (dažnai nedidelės moterų tatuiruotės, kurias galima pridengti plaukais);
 • kaklo tatuiruotė už ausies (elegantiški „asmeninių“ tatuiruočių eskizai);
 • kaklo tatuiruotė bet kuriame šone (tai jau gana didelis plotas jūsų idėjų realizavimui);
 • pasmakrėje (populiarios atskirose subkultūrose ir stiliuose, bet nėra paplitusios, todėl jas galima vadinti „plačiai žinomos siaurame rate”);
 • kaklo tatuiruotės priekinėje dalyje (dažnai didelio ploto, pereina ant pečių ir krūtinės, sudėtingų technikų ir neįtikėtinai gražios).



Šiandien yra daugelis ne tik originalių, bet šedevrinių kaklo tatuiruočių biomechanikos, realizmo, čikano, аkvarelės stiliuose. Patys drąsiausi ir originalūs pasirenka ne tik patraukiančius, betgi kerinčius sudėtingus ir gražius eskizus.

Kaklo tatuiruotės
Kaklo tatuiruotės

Moterų kaklo tatuiruotės

Moterų kaklo tatuiruotės tokios įvairios, kad bet kuri svajojanti apie tatuiruotę mergina ar moteris gali pasirinkti patį pavykusį variantą.


Nebūtina tapti įžūlia maištininke, kad padaryti kaklo tatuiruotę, juk tarp daugelio prieinamų variantų nemaža nedidelių minimalistinių grakščių moteriškų tatuiruočių eskizų.

Yra keletas populiarių merginų tarpe kaklo tatuiruočių variantų:

 • tatuiruotės nugaros pusėje, tokius piešinius dažnai pasirenka intravertai ar siauro bendravimo rato merginos ir moterys;
 • atitinkamai, tatuiruotėms priekinėje kaklo dalyje pirmenybę teikia atviros ekstravertinės ir mėgstančios bendrauti merginos;
 • tatuiruotės kaklo šone rodo originalų savitu požiūriu į visas gyvenimo apraiškas charakterį;
 • labai retos, betgi galimos tatuiruotės aplink kaklą – ne visiems tinka tokie sudėtingi realizavimui piešiniai, bet juos pasirenka originalios asmenybės, kurias nejaudina kitų nuomonė, nebijančios viešumo.



Priešingai paplitusiai nuomonei, kad moterys teikia pirmenybę tatuiruotėms su gėlėmis ar ornamentais, nuostabios ponios jomis neapsiriboja. Yra labai daug moteriškų kaklo tatuiruočių variantų: gyvūnai ir paukščiai, gyvatės ar drugeliai, kosminės temos ir simboliai, daugelis kitų.

Savaime suprantama, visi apibrėžimai gana sąlyginiai ir ne visada atspindi tatuiruotės savininkės charakterį. Be to, daryti išvadas, susipažįstant su mergina, vien remiantis tatuiruote visiškai neteisinga.

Kaklo tatuiruotės
Kaklo tatuiruotės
Kaklo tatuiruotės

Vyrų kaklo tatuiruotės

Dažnai sakoma, kad vyrai nesidrovėdami daro žymias, dideles ir sudėtingas tatuiruotes.


Ir vis dėlto, būna grynai minimalistinės vyrų kaklo tatuiruotės.

Pagadinsime intrigą: jos labai gražios.Visgi dauguma teikia pirmenybę didelėms vienspalvėms vyrų kaklo tatuiruotėms. Tikriausia tai lemia ne tik savininko charakterio brutalumas, bet ir padarymo sudėtingumas. Tuo pat metu šiandien vis daugėja spalvotų vyriškų tatuiruočių ir ilgainiui šis santykis tikriausiai pasikeis.

Klaidinga manyti, kad yra nustatytos vyriškų kaklo tatuiruočių darymo taisyklės ar labiau populiarūs piešiniai. Šiandien sudėtinga tvirtinti apie tam tikro piešinio ar vyriškų tatuiruočių stiliaus populiarumą. Jų yra aibė ir kiekvienas pasirenka savo unikalią tatuiruotę.

Bet, kas dėl simbolizmo ir tatuiruočių reikšmės, reikia pažymėti keletą vaizdų, ligi šiolei išsaugojusių gilią reikšmę:

 • Rožė –pati gėlė ar įvairiuose junginiuose, su ginklais, kryžiumi ar plėšrūnu – reiškia pasitikėjimą, dvasios grožį ir mielaširdingumo polinkį, ir, tuo pat metu, - vidinę jėgą.
 • Plėšrūnai – kas tai bebūtų: skorpionas ar tarantulas, vilkas ar erelis – tokiems piešiniams teikia pirmenybę supratingi, drąsūs ir bet kurioje situacijoje pasiruošę prisiimti atsakomybę vyrai.
 • Оrnamentai – čia svarbiausia žinančio meistro pasirinkimas. Visais laikais daugelio tautų kariai darė vyriškas kaklo tatuiruotes, simbolizuojančias jų jėgą, galybę, drąsą, o taip pat apsaugos simbolius.



Šiuolaikinis tatuiravimo menas yra apribotas tik meistro fantazija. Svarbiausia jūsų užduoties realizavimui rasti profesionalą, turintį savo darbų galerijoje kaklo tatuiruotes.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.