Skruostų
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Skruostų pirsingas

Tarp daugybės įvairių kūno modifikavimo būdų skruostų vėrimas yra labai paklausus.




Skruostų modifikacija populiari tiek tarp vaikinų, tiek tarp merginų. Tai originalus būdas pabrėžti savo stilių ir įspūdingas saviraiškos būdas. Dažniausiai vėrimas daromas į skruostų duobučius arba jeigu jų nėra, vėriama toje vietoje, kur turėtų būti, kad pirsingas vizualiai atrodytų kaip duobutės. Be to, tas pats pakeitimas atliekamas ant skruostikaulių ir kitose šios srities vietose. Svarbiausia pasirinkti tinkamus papuošalus.

Skruosto vėrimas atliekamas taip, kad skruosto audinyje daroma skylutė, vedanti į burną ir abiejuose skruostuose skylutės daromos simetriškai. Skruostuose yra daug nervų galūnėlių, todėl, jas šiek tiek pažeidus, formuojasi duobutės. Šio plano modifikacija atrodo labai įdomi ir patraukli. Daugelis žmonių mano, kad žmonės su duobutėmus an skruostų yra patrauklesni, todėl nenuostabu, kad daugelis nori pasiekti šį efektą naudodami auskarų vėrimo paslaugą. Tuo labiau, kad pati procedūra beveik neskausminga, o pažeistos vietos gana greitai užgyja, ypač reguliariai naudojant antiseptines priemones.

Skruostų pirsingas
Skruostų pirsingas
Skruostų pirsingas

Skruostų pirsingo tipai

Duobelių efektas. Pirsingas veriamas tose vietose, kur jau yra duobelės arba kur jos turėtų būti.


Šis modifikavimo būdas yra palyginti naujas, tačiau jau susilaukė daug gerbėjų visame pasaulyje. Pagrinde, tokį efektą nori pasiekti tie, kurie neturi skruostų duobelių iš prigimties. Itin gražiai pirsingas atrodo, kai žmogus šypsosi ir duobelės tampa gilesnės.

  1. Duobelems sukurti naudojami labretai, kurie įterpiami į kanalą.
    1. Auskarai veriami simetriškai skruostų viduryje arba iš apačios, priklausomai nuo kliento pageidavimų. Kai veriamas auskaras, liežuvio ar dantų emalis nepažeidžiamas. Jei norite turėti tokio tipo pirsingą, bet nenorite daryti tokį pradurimą, vietoj labreto galima naudoti mikroderminį pirsingą. Šiuo atveju viršutiniame odos sluoksnyje sukuriama kišenėlė papuošalui, į ją įkišama auskaro apatinė dalis, o viršutinė dalis pritvirtinama dekoratyviniu varžtu. Tokia modifikacija turi privalumų, iš kurių svarbiausias - greitas gijimas.
  2. Mikrodermalai.
    1. Kaip buvo minėta, mikroderminį auskarą sudaro pagrindas ir dekorativinė dalis. Pagrindas yra įkišamas į odos sluoksnį, o į matomą viršutinę dalį yra prisukama dekoratyvinė papuošalo dalis. Viršutinę papuošalo dalį galima pakeisti kitu dekoratyviniu akmenuku, tačiau tik tada, kai pažeistas oda visiškai sugyja.

      Be to, mikrodermalais galima padengti bet kurią veido sritį. Dėl jų konstrukcijos auskarą galima pritvirtinti bet kurioje pageidaujamoje vietoje. Pavyzdžiui, tiek merginos, tiek vaikinai naudojasi tokia paslauga ant skruostkaulių ir ši modifikacija atrodo labai šauniai.
  3. "Antibrow".
    1. Atliekama ant viršutinės skruostikaulių dalies. Šioje srityje neįmanoma padaryti kanalo, todėl atliekama plokščia punkcija arba mikroderminio auskaro pritvirtinimas.
  4. Fake piercing.
    1. Jei labai patinka skruostų pirsingas, bet dėl kokių nors priežasčių negalite jų pasidaryti, visuomet galima pasinaudoti netikru auskaru. Tokį auskarą sudaro dekoratyvinis viršus ir magnetas. Tokiu būdu auskarą galima pritvirtinti bet kurioje vietoje, kurią magnetas pasieks arba galima naudoti akmenukus ant lipdukų.
Skruostų pirsingas
Skruostų pirsingas

Pirsingo atlikimas

Reikėtų iš karto pažymėti, kad nerekomenduojama darytis tokį pirsingą savarankiškai, nes kyla pavojus užkabinti svarbius veido nervus ir dėl to gali deformuotis veidas arba paralyžiuoti raumenis.



Turėtumėte kreiptis į patyrusį ir patikimą specialistą, kuris turi reikiamą kvalifikaciją ir jau yra atlikęs tokio tipo auskarų vėrimą. Tai lengva sužinoti iš specialisto portfolio, jei jame  yra pateikti atlikti darbai su jums norimu pirsingu, pataikėte į tinkamą vietą. Taip pat svarbus klausimas yra sanitarinė darbo vietos meistro būklė. Įsitikinkite, kad visi įrankiai kruopščiai sterilizuoti, o vienkartiniai daiktai atidaryti ir dezinfekuoti prie jūsų. Procedūra atliekama tiek be nuskausminamųjų, tiek su jais, atsižvelgiant į kliento skausmo slenkstį.

Taigi, kaip atliekama procedūra:

  • Pasirenkama, kokio tipo bus vėrimas ir atsižvelgiant į tai, parenkamas papuošalas;
  • Darbo įrankis ir papuošalas siunčiami į autoklavą;
  • Meistras pateikia priežiūros rekomendacijas ir tam tikrus apribojimus iki visiško būsimo auskaro užgijimo;
  • Vienkartiniai įrankiai ir pirštinės atidaromi ir dezinfekuojami kliento akivaizdoje;
  • Būsimos skylutės apdorojamos antiseptiku ir atliekamas žymėjimas;
  • Atliekamas vėrimas pagal tam tikras taisykles, atsižvelgiant kokio tipo pirsingą pasirinko klientas;
  • Įdedamas auskaras;
  • Pirsingas dar kartą apdorojamas antiseptiku;
  • Siekiant apsaugoti pirsingą, ant jo uždedamas pleistras.



Apskritai procedūra trunka neilgai, nes nereikia ilgai ruoštis. Svarbiausia - meistro patirtis, žinios ir įgūdžiai.

Skruostų pirsingas
Skruostų pirsingas
Skruostų pirsingas

Rekomendacijos ir
apribojimai gijimo laikotarpiu

Skruostų pirsingas gyja gana ilgai ir gijimo laikotarpis gali užtrukti iki trijų mėnesių.



Ilgas gijimo laikas trunka dėl skruostuose esančių kraujagyslių ir nervų galūnių, taip pat dėl storo odos sluoksnio.

Gydant pažeistas veido vietas reikia laikytis toliau nurodytų apribojimų:

  • Ribokite lankymąsi soliariumuose, baseinuose, saunose ir atviruose vandens telkiniuose;
  • Susilaikykite nuo drabužių su gerkle, jei nėra kitos išeities – stebėkite, kad apranga nesitrintų į skruostus;
  • Neplaukite veido karštu vandeniu;
  • Apribokite kosmetikos priemonių naudojimą pažeistose vietose;
  • Auskarų netrinkite, nesukite ir nekeiskite.



Kad auskaras kuo greičiau užgytų ir nekiltų jokių komplikacijų, reikia laikytis specialių priežiūros nurodymų:

  • Mažiausiai keturis kartus per dieną auskarą apdorokite antiseptiku;
  • Skalaukite burną po kiekvieno valgio, net po lengvo užkandžio;
  • Naudokite tik meistro rekomenduotus gydomuosius produktus.



Per pirmąsias 24 valandas po punkcijos pasireiškia sužeistos vietos patinimas, gausus seilėtekis ir šlaplės išsiskyrimas. Jei patinimas ir paraudimas tęsiasi ilgai, nedelsdami kreipkitės į specialistą, nes gali kilti uždegimas.

Skruostų pirsingas
Skruostų pirsingas
Auskarų skruostams pasirinkimas

Labai svarbu pasirinkti papuošalus, nes tinkamas auskaras gali gerokai sutrumpinti gijimo laikotarpį.



Jei pirsingas buvo padarytas kiaurai - šiuo atveju geriausia naudoti labretes. Tai tam tikras strypas, kurio viename gale pritvirtinta plokščia plokštelė, o kitame - dekoratyvinis suktukas. Sūkurį galima pakeisti bet kokiu kitu - kitos spalvos rutuliuku, karoliuku, akmenėliu ir daugybe kitų. Svarbiausia jį pakeisti po to, kai pirsingas visiškai užgis. Skruostų pirsingui taip pat naudoja mikroderminius auskarus ir plokščius auskarus. Svarbiausia, tinkamai pasirinkti papuošalo dydį ir skersmenį.

Pirsingo sritis yra labai populiari tarp įvairaus amžiaus žmonių. Kalbant apie skruostų vėrimą, ši modifikacija yra populiaresnė tarp jaunosios kartos. Šis neįprastas veido papuošalų variantas visada patraukia praeivių ir aplinkinių dėmesį. Atrodo gana įspūdingai, neįprastai ir labai įdomiai. Tai puiki proga paįvairinti savo įvaizdį, paryškinti savo stilių. Net jei papuošalai neprigis ir juos teks išimti, jus vis tiek tada turėsite mielus mažus skruostų dubelius, ypač kai šypsositės. Nebijokite eksperimentuoti ir nesivadovaukite kitų nuomone - tai jūsų gyvenimas ir jūsų išvaizda. Svarbiausia rasti kvalifikuotą meistrą ir tinkamai prižiūrėti auskarą. Tuomet galėsite džiaugtis ilgai lauktam skruostų pirsingui.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS