Nagų pirsingas - Vean Lithuania
Nagų
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Nagų pirsingas

Auskarų vėrimo srityje yra daugybė skirtingų kūno auskarų tipų.Žmonės praduria įvairias kūno vietas, puošia jas originaliais įvairaus dydžio, skersmens ir spalvų auskarais.

Beveik kiekvienoje kūno dalyje yra kelių tipų auskarų. Pavyzdžiui, lūpų auskarų yra daugybė rūšių: Monroe, medūzos, Madonos, simetrijos, gyvatės įkandimo, Ashley ir pan. Arba ausų auskarai: klasikiniai, industrial, tuneliai, spiralės, tragus, antitragus ir pan. Kiekvienas tipas yra savaip unikalus ir originalus, todėl turi didelę paklausą tarp daugelio žmonių. Be to, taip puošti savo kūną nori ne tik jaunimas, bet ir įvairaus amžiaus žmonės.

Įdomi naujovė auskarų vėrimo srityje, užkariavusi daugelio moterų ir merginų širdis, yra nagų plokštelės vėrimas.

Nagų auskarai atrodo gana originaliai, įdomiai ir neįprastai, o tai traukia kitų dėmesį.

Tokio tipo modifikacija atliekama gana lengvai: laisvoje nagų plokštelėje yra skylė, į kurią įdėdamas ir pritvirtinamas auskaras.

Tokia procedūra yra visiškai saugi: ji nėra skausminga ir niekaip nepažeidžiama odos. Tvarkingas, karoliukas ar miniatiūrinis pakabukas gali atrodyti labai išradingai ir stilingai.

Šis originalus auskarų vėrimo būdas labai dažnai naudojamas nagų salonuose, tačiau svarbu įsitikinti, kad nagų priežiūros meistras tinkamai atlieka auskaro vėrimą, nes ši procedūra taip pat turi savų niuansų. Šią modifikaciją galima atlikti tik ilgiems arba vidutinio ilgio nagams, trumpo manikiūro savininkėms ši procedūra netinka.

Nagų pirsingas
Nagų pirsingas

Nagų pirsingo
privalumai ir trūkumai

Šio tipo auskarai yra labai neįprasti ir gražūs, tačiau taip pat turi savų privalumų ir trūkumų, kurie gali sukelti nepatogumų kasdieniame gyvenime.

  • Privalumai. Šis įdomus būdas papuošti nagus tinka bet kokiam renginiui. Galite drąsiai keisti puošmenas ir taip atlikti įvairius manikiūro dizainus.
  • Trūkumai. Jei nago plokštelė praduriama netinkamai, kyla didelė rizika pažeisti nago plokštelę. Auskaras labai dažnai gali prikibti prie drabužių, plaukų ir pan.Jei auskaras dažnai kabinasi prie paviršių, nago plokštelė gali būti pažeista.

Nagų pirsingas
Nagų pirsingas
Nagų pirsingas

Procedūros ypatumai

Geriausia auskarą verti dirbtinio nago plokštelėje.


Taip sumažinama natūralių audinių pažeidimo rizika ir išvengiama nemalonių pasekmių. Jei auskaras veriamas į natūralią plokštelę, ji turi būti sveika ir stipri.

Jei nagai yra nulūžę, suskilinėję arba labai ploni, brangakmenis ilgai neišsilaikys. Tokiu atveju nago plokštelė turi būti iš anksto apdorota geliu, kuris sustiprins plokštelę.

Profesionaliuose salonuose toks auskaras veriamas labai greitai, naudojant specialius instrumentus daroma skylutė ir į ją įsistato auskaras. Dažniausiai toks pirsingas daromas ant bevardžio arba mažojo piršto. Pirsingas netrukdys kasdienei veiklai (valymui, skalbimui, maisto gaminimui ir pan.).

Nagų pirsingas
Nagų pirsingas

Auskarų vėrimas
profesionaliame salone

Beveik bet kuriame profesionaliame nagų salone galite savo nagų plokštelę papuošti auskaru.Prieš tai atliekamas paprastas manikiūras.

Priauginimo arba nagų dengimo geliu atveju pirmiausia atliekamas specialus sutvirtinimas, tada atliekamas dizainas. Galiausiai meistras atlieka auskarų vėrimą:

  • Kliento ranka padedama ant tvirto paviršiaus, o delnas nukreipiamas žemyn;
  • Laisvajame nago plokštelės krašte pažymima linija;
  • Skylė daroma specialiu aparatu;
  • Tada įdėdamas papuošalas ir yra pritvirtinamas.Vėliau atliekant nagų korekciją, auskarą galima lengvai pašalinti, nagus nušlifuoti ir padengti nauju dizainu. Kai auskarai daromi ant natūralios plokštelės, nagas pamažu nupjaunamas, kol skylutė visiškai išnyksta.

Nagų pirsingas
Nagų pirsingas
Nagų pirsingas

Auskarai nagų pirsingui

Nagų plokštelių papuošalų pasirinkimas yra labai platus.

Auskaras gali būti gvazdiko arba mažo žiedo formos. Paprastai populiariausi yra žiedai, kurie taip pat gali būti įvairių rūšių: trigubi, dvigubi, su akmenimis, karoliukais, pakabukais, akmenukais ir pan.

Taip pat paklausūs yra gvazdikų formos papuošalai, galvutė gali būti gėlės, akmenuko formos ir įvairių kitų geometrinių formų.

Taip pat galima sutikti variantą, kai nagų papuošalai grandinėle sujungti su žiedu ant piršto arba apyranke ant rankos.

Svarbu pasirinkti tinkamą auskarą ne tik pagal dydį, bet ir pagal dizainą. Juk manikiūre taip pat svarbu, kad detalės papildytų viena kitą ir derėtų tarpusavyje.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.