Mikroderminis pirsingas - Vean Lithuania
Mikroderminis
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Mikroderminis pirsingas

Pasaulyje yra daugybė kūno modifikacijų, kurios vienodai populiarios tiek tarp vaikinų, tiek tarp merginų.



Kūno auskarų vėrimo srityje beveik nėra amžiaus apribojimų, išskyrus kai kurių sudėtingų vėrimo tipų. Mikrodermalas yra labai populiarus plokščias auskaras, kuris yra ne tik originalus, bet ir labai gražus papuošalas. Nors ši modifikacija pasirodė ne taip seniai, ji jau spėjo gauti daugelio šios paslaugos gerbėjų meilę. Kas yra mikrodermalas ir kaip atliekamas šio auskaro vėrimas? Aptasime šiame straipsnyje.

Mikroderminis auskarų vėrimas - tai papuošalų įvedimas po oda. Norimoje vietoje daromas pjūvis,  į kurį įterpiama viena auskaro dalis - plokštelė, o ant paviršiaus lieka jo kita dalis ir yra užfiksuota prie dalies po oda.Viršutinę auskaro dalį dažniausiai puošia karoliukas. Karoliukai gali būti įvairių formų ir spalvų: gėlių, žvaigždučių, trikampių, kamuoliukų ir pan. Tokiu būdu galima papuošti nugarą, raktikaulius, kaklą, pilvą, rankas, krūtinę, veidą, pirštus ir t.t.

Pageidaujama medžiaga mikrodermėms yra titanas, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu išorės veiksniams. Šis metalas, patekęs į limfą ar kraują, nesioksiduoja, nėra toksiškas ir nesukelia alerginių organizmo reakcijų. Titanas yra suderinamas su odos audiniais, todėl tikimybė, kad kūnas gali atmesti auskarą, yra minimali.

Mikrodermos gijimo laikas paprastai trunka apie šešis mėnesius, priklausomai nuo individualių kliento organizmo savybių, pažeistos vietos priežiūros ir vietos, kurioje yra auskaras.

Mikroderminis pirsingas
Mikroderminis pirsingas

Privalumai ir trūkumai

Pagrindinis mikroderminio pirsingo privalumas yra tas, kad jį galima pasidaryti ant bet kurios kūno vietos.



Svarbu tai, kad dizainas sukurtas taip, kad auskaras nesikabina prie drabužių, nedeformuojasi ir netrukdo judesiams. Mikrodermalai yra visiškai saugūs, nereikia nerimauti dėl išorinių veiksnių.

Dar vienas privalumas - greitas gijimo laikotarpis tinkamai prižiūrint. Pirsingo vieta gyja nuo dviejų iki šešių mėnesių, o reguliari auskaro priežiūra gerokai gali sutrumpinti gijimo laikotarpį.

Be to, jei nusibosta toks auskaras - kreipdamiesi į meistrą galima jį lengvai išimti ir meistras tai padarys taip, kad auskaro pėdsakų beveik nesimatys.

Tačiau, kaip ir kitos kūno modifikacijos rūšys, ši rūšis taip pat turi trūkumų:

  • Mikroderminiai auskarai nėra sukurti taip, kad juos būtų galima sutalpinti arti viena kitos;
  • Mikroderminius auskarus negalima įdiegti į per ploną odą arba į kaulų darinius;
  • Išimant auskarą pirsingo vietoje gali likti randas arba baltos spalvos auskaro likutis.



Kad ateityje netektų gailėtis dėl mikroderminio pirsingo, svarbu iš anksto susipažinti su visais šio kūno modifikavimo būdo privalumais ir trūkumais.

Mikroderminis pirsingas
Mikroderminis pirsingas
Mikroderminis pirsingas

Optimalios zonos mikrodermalui

Nepaisant patogaus dizaino, meistrai rekomenduoja rinktis pirsingui tas vietas, kurios mažiausiai liečiasi su drabužiais.



Dėl to vieta greičiau užgyja ir juvelyriniai dirbiniai geriau prisigyja.

Labiausiai pageidaujamos ir populiarios sritys, kuriose atliekamas mikroderminis pirsingas:

  • Dekoltė sritis yra populiari tokių auskarų vieta tarp merginų. Brangakmeniai įkomponuojami krūtinės centre arba aukščiau, tokia modifikacija atrodo labai įspūdingai ir gražiai. Tačiau verta paminėti, kad krūtinės srityje auskarų vėrimas gali būti problemiškas, nes yra didelė trinties tikimybė, o tai gali pasunkinti gijimą.
  • Mikroderminiai auskarai ant kaklo yra labai populiarūs, pirsingą daro kaip kaklo priekyje, taip ir kaklo gale. Antrame variante galima padaryti kompoziciją iš auskarų, tarp kurių yra septynių-aštuonių milimetrų atstumas.
  • Veido sritis. Yra daugybė būdų, kaip juos galima uždėti ant veido: ant skruostikaulių, skruostų, kaktos, tarpuakio, apatinės veido dalies, šono ir t. t. Patartina rinktis miniatiūrinio dydžio mikrodermalą, kad sumažėtų rizika, jog jūsų rankos ar drabužiai užkabins auskarą. Veido gijimo laikotarpis trunka apie du mėnesius, o skausmingumas tęsiasi mažiau nei savaitę. Pagrindinis šios srities trūkumas, kad reikia labai atidžiai prižiūrėti ir dažnai apdirbinėti pirsingo vietą, nes į skylutę patenka kosmetikos priemonės, dėl ko gali kilti uždegimas.
  • Raktikaulio sritis. Pirsingas ties raktikauliais yra ypač patrauklus, be to, tai tinkamiausia vieta mikroderminiams auskarams. Šioje vietoje auskarus labai lengva prižiūrėti ir jie beveik neliečia drabužių.



Paminėtos sritys yra ne tik optimaliausios šiai modifikacijai, bet ir populiariausios mikrodermalui atlikti, nes šiose vietovėse procedūra beveik neskausminga, o auskarai prisigyja geriausiai. Tačiau tai nereiškia, kad toks pirsingas tinka tik kaklui, raktikauliams ir dekoltė, kaip minėta, šis kūno modifikavimo būdas tinka bet kurioje kūno vietoje. Daugelis merginų taip puošia savo pilvą, simetriškai darydamos auskarus šonuose, o vaikinai dažniausiai taip papuošia nugarą arba rankas. Tačiau reikia žinoti, kad tokiose vietose auskarams bus sunku įsitvirtinti, todėl reikia daug pastangų ir dėmesio, kad auskaras prisigytų.

Mikroderminis pirsingas
Mikroderminis pirsingas

Procedūros atlikimas

Daugeliui žmonių įdomu, ar šio tipo auskarus galima savarankiškai verti namuose.



Kvalifikuoti specialistai rekomenduoja šios procedūros neatlikti patiems, o kreiptis į patyrusį ir patikimą meistrą. Profesionalus salono meistras padės jums pasirinkti tinkamą auskarą, suformuos reikiamą "kišenėlę" gaminio plokštelei, kompetentingai įstatys auskarą, pateiks tinkamas priežiūros rekomendacijas. Be to, specialistas atliks procedūrą visiškai higieniškomis sąlygomis, naudodamas sterilizuotus instrumentus ir laikydamasis visų higienos taisyklių.

Kaip atliekama mikrodermologinė procedūra?

  • Meistras kartu su klientu išsirenka tinkamą papuošalą;
  • Pasirinkta vieta, kurią reikia pradurti, apdorojama antiseptine priemone;
  • Padaroma skylutė;
  • Tada specialistas padaro du pjūvius, atitinkančius auskaro dydį;
  • Į, taip vadinamą, "kišenę" yra įterpiama plokštelė, labai svarbu, kad specialistas tai padarytų iš pirmo karto, nes kitaip procedūra gali suteikti nemalonių pojūčių;
  • Prie išorinės dalies prisukama kita auskaro dalis;
  • Vieta apdorojama antiseptiku;
  • Ant auskaro uždedamas pleistras, kad į sužeistą vietą nepatektų dulkių ir purvo.



Jei kreiptis į tikrai patyrusį ir kvalifikuotą auskarų vėrimo specialistą, procedūra bus greita ir beveik neskausminga ir jeigu klientas jaučia stiprų skausmą yra taikoma anestezija.

Mikroderminis
Mikroderminis pirsingas
Mikroderminis pirsingas

Pagrindinės gydymo rekomendacijos

Ar pirsingas prisigys gerai, priklauso nuo meistro patirties ir sužeistos odos priežiūros bei higienos.



Labai svarbus aspektas - reguliari auskaro vietos priežiūra:

  • Pirmąsias tris dienas ant auskaro turėtų būti uždėtas pleistras, kad žaizda būtų apsaugota;
  • Savaitę auskarą netrinkite drabužiais, nes yra didelė rizika pažeisti kanalą ir į žaizdą patekti infekcijai;
  • Nesilankykite atviruose baseinuose ar vandens telkiniuose, kol žaizda neužgis;
  • Reguliariai prižiūrėti ir apdoroti auskarą su specialisto paskirtomis priemonėmis;
  • Nelieskite auskarų nešvariomis rankomis;
  • Nekeisti auskaro „galvutę“, kol vieta nėra visiškai sugyjusi.



Jei skausmas, ilgalaikis patinimas, kraujo ar limfos išsiskyrimas užsitęsia, nedelsdami kreipkitės profesionalios pagalbos. Gali kilti uždegiminis procesas, dėl kurio auskaras gali būti nepriimtas organizmu.

Mikroderminis pirsingas
Mikroderminis pirsingas

Galimos pasekmės

Jei specialistas nėra rūpestingas arba jei žaizda nėra gerai prižiūrima, gali kilti tokių pasekmių:

  • Jei į žaizdą patenka kosmetika, kyla didelė uždegimo rizika;
  • Nuolatinis auskaro trynimas drabužiais, dėl to organizmas gali „nepriimti“ auskaro;
  • Randai, jei kanalas nėra tinkamai suformuotas;
  • Dėl plonos odos auskaras gali pasislinkti, todėl jis gali būti nepriimtas organizmu.
Mikroderminis pirsingas
Mikroderminis pirsingas
Mikroderminis pirsingas
Auskaro keitimas

Mikroderminis auskaras unikalus tuo, kad keičiant auskarą keičiama tik viršutinė jo dalis.



Pats pagrindas - po oda esanti plokštelė, lieka nepaliesta. Auskarą galima pakeisti tik tada, kai šaknies kanalas visiškai sugyja. Keisti reikia lėtai, steriliomis sąlygomis ir kruopščiai nuplautomis rankomis. Jei viršutinė dalis pritvirtinta tvirtai ir jos negalima nuimti, geriau nebetęsti ir kreiptis į profesionalą ir jis padės jums pakeisti auskarą.

Jei norite išimti auskarą, nereikia to daryti patiems. Specialistas pašalins auskarą nuo odos taip, kad neliktų beveik jokio pėdsako. Jei papuošalą nuimsite patys, gali būti traumuota oda ir likti pastebimas randas.

Nebijokite eksperimentuoti su savo išvaizda, svarbiausia kreiptis į patyrusius, kvalifikuotus specialistus, kurie gali jums padėti kokybiškai modifikuoti kūną.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.