Vijoklio auskarų vėrimas - Vean Lithuania
Krimslio (tragus)
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

Daugiau, negu paprastas papuošalas:
viskas apie krimslio (tragus) vėrimą

Krimslio vėrimas (tragus) užima mažą kremzlės dalį ir kukliai pabrėžia savininko asmeniškumą.

Papuošalas įstatomas į mažą iškyšą, uždarančią klausos kanalą, vadinamą krimsliu.

Anatominė išorinės ausies sandara – padengta oda kremzlė. Mėsingas spenelis tradicionalistų nuomone geriausia auskaro vieta. O kitos kremzlės dalys, kaip, pavyzdžiui, krimslys, gali sudominti savo išskirtinumu.

Vijoklio auskarų vėrimas

Krimslio vėrimo procedūra

Krimslio vėrimo procedūros etapai:

 • Išankstinis paruošimas. Pradžioje meistras kruopščiai plauna rankas, užmauna pirštines, dezinfekuoja paviršius ir instrumentus. Tai būtina švarai užtikrinti ir išvengti galimų infekcijų.
 • Žymėjimas. Meistras nustato optimalų perdūrimo tašką ir pažymi jį žymekliu ar kitu būdu. Prieš procedūrą klientas duoda sutikimą dėl parinktos vietos.
 • Krimslio dezinfekcija. Ši kaušelio dalis apdorojama antiseptiku.
 • Kremzlės pradūrimas ir papuošalo įstatymas.
 • Parama ir tolesnės instrukcijos.
 • Meistras pataria klientui kaip prižiūrėti naują vėrinį ir atsako į visus dominančius klausimus.Reikia pažymėti, kad po auskarų vėrimo gali atsirasti odos rausvumas ir patinimas. Neretai nepatogumas pasireiškia nedidelio spaudimo jausmu ar silpnu skausmu.

Vijoklio auskarų vėrimas
Vijoklio auskarų vėrimas
Vijoklio auskarų vėrimas

Рaplitę mitai

Yra keletas mitų ir klaidingų išmanymų apie krimslio vėrimą, kaip nesusipratimų ir nepagrįstų nerimavimų priežastis.

Peržvelkime keletą populiarių, bet klaidingų, teiginių ir pabandysime juos paneigti:

 • Krimslio vėrimas gali įtakoti dalinį ar pilną klausos netekimą. Tai gana paplitusi nuomonė, vienok, perdūrimas šioje srityje visiškai neįtakoja klausos kokybę. Procedūra daroma išorinėje ausies dalyje, toli nuo klausos aparato ir svarbių nervų galūnių.
 • Procedūra neįtikėtinai skausminga. Skausmo pojūtis ir pakantumas jam yra labai asmeniški.
 • Dažniausiai šis vėrimo būdas vertinamas kaip vidutiniškai skausmingas. Tinkamai prižiūrint, bet koks nepatogumas pradingsta per kelias dienas po pradūrimo. Ilgalaikis užgijimas. Tikrai, pažeistos kremzlės atsistatymui reikia daug laiko. Tačiau, ne daugiau, negu įprasta: nuo 3 iki 6 mėnesių.Vijoklio auskarų vėrimas
Vijoklio auskarų vėrimas

Priežiūros ypatybės
ir naudingi patarimai

Krimslio užgijimas sudėtingas, nes jis randasi prie apgyvendinto bakterijomis klausos kanalo.

Be to dar – tai kremzlė, kurios užgijimas ilgesnis. Šie veiksniai įtakoja šio vėrimo polinkį infekuotis.

Būkite atsargūs su ausinėmis. Spaudimas gali pažeisti dūrio vietą ir sukelti įvairias komplikacijas.

Kadangi krimslys yra prie pat klausos kanalo angos, ausinės, paprastai, slegia naują vėrimą. Netgi silpnas ilgalaikis spaudimas gali būti žalingas. Alternatyva gali būti аusų pagalvėlės. Svarbu, kad jų pagrindas juo mažiausiai spaustų įvėrimą. Bet įdėtines ausines ir аusų pagalvėles vertėtų naudoti tik po ketverių-šešerių savaičių po vėrimo.

Be to, bet koks vėrinio spaudimas gali užtesti užgijimą. Todėl negalima ant jo miegoti kelis pirmus mėnesius. Specialios kelioninės pagalvės apsaugos vėrinį nuo spaudimo. Svarbu taip pat palaikyti patalynės ir galvos apdangalų švarą.

Kiti patarimai:

 • Nejudinkite papuošalą ir nelieskite jį nesant reikalui. Nors tai standartinė taisyklė visems naujiems vėriniams, bet krimslio vėriniui tai kritiškai svarbu. Išskyrus vėrinio priežiūros momentus.
 • Palaikykite ausies kaušelio švarą. Besikaupianti viduje ausų siera skirta organo būgnelio pertvaros apsaugai nuo bakterijų ir žalingų pašalinių medžiagų. Taigi, sieros turinys tikrai žalingas vėriniui.
 • Valydami savo naują papuošalą, nepamirškite ir klausos kanalo angos.
 • Atsiradus užkrėtimo požymiams: kaip karščiavimas, vietinis ir galvos skausmas, pūliavimas, patinimas, uždegimas ir karštligė, - būtina skubiai kreiptis pas gydytoją.
 • Šašelius prie pradūrimų lengvai nuplauna druskos ar fiziologinis tirpalas, chlorheksidinas.

Vijoklio auskarų vėrimas

Krimslys gali užgyti trejų-šešerių mėnesių laikotarpyje.

Be tinkamos priežiūros atsistatymas truks žymiai ilgiau. O, atstūmimo atveju, teks daryti vėrimą ir priežiūrą pakartotinai. Įvairių žmonių užgijimo procesas skirtingas ir atskirais atvejais gali trukti metus.

Krimslio vėrinys – tai ne tik ryškus ir originalus saviraiškos būdas, bet ir atsakingas žingsnis. Pradurtą kremzlę būtina atsargiai ir rūpestingai prižiūrėti, laikytis sudėtingų apribojimų. Bet, susidoroję su šia užduotimi, jūs gausite nepaprastą rezultatą, puikiai papildantį bet kokį vaizdą.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.