Bridge vėrimas - Vean Lithuania
Bridge
6 akcinių pasiūlymų
nuo VeAn Tattoo!
Gauk SAVO nuolaidą!

“Bridge” vėrimas

Ši auskarų vėrimo paslauga kasdien įgauna didžiulį populiarumą.


Daugelis žmonių renkasi šią kūno modifikacijos rūšį, kad parodytų savo individualumą.

Šioje sferoje pateikiami įvairių tipų auskarai bet kurioje kūno vietoje. Auskarai gali puošti beveik visą kūną - nuo antakių iki intymių vietų. Įvairias kūno vietas dažniausiai praduria jaunoji karta, nes tai puikus saviraiškos būdas. Vienas iš populiariausių auskarų, kuris bus aptartas šiame straipsnyje, yra "bridge" (lt. „tiltas“).

„Bridge“ auskaras yra neįprastas, originalus auskaras, kuris puošia nosies tiltelį. Kai atliekama procedūra, auskaras pradedamas verti akies lygyje, dažniausiai horizontaliai, rečiau naudojamas vertikalusis tiltas arba abiejų šių būdų derinys. Šis auskaras populiarus tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų. Šis universalus tipas yra vienas iš pavojingiausių ir skausmingiausių auskarų vėrimo būdų, todėl nepatartina auskarus verti patiems. Jei „bridge“, tai būtent tas pirsingas, kurį norite pasidaryti, verta, kad jį atliktų kvalifikuotas, patyręs ir patikimas specialistas.

Bridge vėrimas
Bridge vėrimas
Bridge vėrimas

Tilto savybės
ir kontraindikacijos

Nosies tiltelio auskarui pagražinti paprastai naudojamas svarelis, ant kurio galų yra rutuliukai.


“Bridge” (lt. „tiltas“) jau kurį laiką yra plačiai paplitęs, o jo populiarumas su kiekviena diena vis auga.

Tokį populiarumą tarp jaunosios kartos atstovų lemia tai, kad „bridge“ yra tinkamiausias auskaras saviraiškai išreikšti. Juk nosies tiltelis su auskaru atrodo neįprastai, originaliai ir efektingai, o tai savaime traukia kitų žmonių dėmesį.

Nosies tiltelio auskarų vėrimo procedūra yra gan skausminga, todėl ją reikia atlikti iš anksto taikant anesteziją. Nuskausminamieji vaistai suleidžiami tiksliai toje vietoje, kur atliekamas vėrimas.

Svarbu: rinkdamiesi šio tipo vėrimą, prieš tai atidžiai perskaitykite kontraindikacijas. „Bridge“ auskaras netinka ploną odą turintiems žmonėms. Svarbu atkreipti dėmesį į lydinį, iš kurio pagamintas papuošalas - jei yra alerginių reakcijų rizika, geriau neeksperimentuoti, alerginė reakcija gali sukelti rimtų komplikacijų.

Be to, šio tipo auskarai draudžiami žmonėms, turintiems regėjimo problemų. Jei asmuo serga aktyviu konjunktyvitu, joks kvalifikuotas specialistas nesutiks daryti tokį pirsingą. Jei ant nosies tiltelio yra randų ar nudegimų, tai taip pat apsunkins meistro darbą.

Be to, „bridge“ pradūrimas draudžiamas žmonėms, sergantiems infekcinėmis ir kitomis odos ligomis, turintiems sutrikusią širdies ir kraujagyslių sistemą. Nėštumas ir maitinimas krūtimi taip pat yra nepageidaujamas laikas auskarų vėrimui į nosį.

Bridge vėrimas
Bridge

Atsargumo priemonės
ir galimos pasekmės

Nosies nugarėlės gijimo laikotarpis trunka ilgai; visiškas nosies nugarėlės sugijimas gali trukti iki šešių mėnesių.


Dažnai „bridge“ gijimo metu atsiranda tarpuakio ir akies srities patinimas.

Taip pat verta paminėti, kad pirmuoju laikotarpiu po auskaro vėrimo procedūros kai kurios veido zonos gali atrodyti ne itin simpatiškai. Po akimis gali atsirasti ne tik vandens susilaikytmas (patinimas), bet ir mėlyni ratilai, kurį galima pašalinti šaltu kompresu.

Kad išvengtumėte patinimo rizikos, turite mokėti pasirinkti tinkamus papuošalus. Auskaras turi būti patogus ir tinkamo dydžio. Taip pat svarbu pasirinkti hipoalergišką auskaro lydinį.

Būtina reikia žinoti, kad tarpuakio srityje daromas  plokščias vėrimas , o kadangi ši sritis aktyviai dalyvauja veido mimikoje, juvelyrinis dirbinys gali būti nepriimtas organizmu. Sunku tiksliai pasakyti, kada organizmas atmes auskarą, tačiau šį procesą galima pastebėti kai auskaras nuimamas, po jo lieka vos pastebimas pėdsakas. Kai tik pastebėsite, kad papuošalas pradėjo migruoti, nedelsdami kreipkitės į auskarų vėrimo specialistą. Labiausiai tikėtina, kad auskarą teks išmesti.

Tačiau taip pat verta paminėti, kad to galima išvengti, jeigu atidžiai pasirinkti specialistą, kuris griežtai laikysis visų sanitarijos ir higienos taisyklių. Papuošalus reikia gerai pasirinkti ir ypatingą dėmesį skirti pradurtos kūno dalies priežiūrai.

Bridge vėrimas
Bridge
Bridge

Vėrimo vietos priežiūros
ypatumai (Bridge vėrimas)

Nepaisant to, kad „bridge“ yra vienas iš pavojingiausių ir gana skausmingų auskarų, jis vis dar yra vienas iš populiariausių kūno auskarų.



Norint užtikrinti, kad toks pirsingas jus tik džiugintų ir keltų šviesias, džiugias emocijas, auskarų vėrimo vietą reikia atidžiai stebėti ir laiku apdoroti antiseptinėmis priemonėmis. Labai svarbu reguliariai prižiūrėti ir apdirbti auskarą ir nekeisti papuošalų, kol vieta visiškai neužgis. Kaip gydyti vėrimo vietą jums paaiškins meistras studijoje.

Siekiant išvengti komplikacijų:

  • Nelieskite auskarų vėrimo vietos, nelieskite ir nejudinkite auskarų, kai to nereikia;
  • Ribokite lankymąsi atviruose vandens telkiniuose, saunose, pirtyse ir baseinuose;
  • Nekaitinkite dūrio vietos;
  • Kol gyja auskaras, geriau susilaikyti nuo karštų maudynių.



Dažniausiai kvalifikuoti auskarų vėrimo specialistai rekomenduoja, kad kol auskaro vieta visiškai neužgis, auskaro nekeistumėte. Labai dažnai žmonės nelaukia, kol auskaras visiškai užgis ir auskarą išima, dėl ko dažniausiai reikia atlikti pakartotiną vėrimą šioje vietoje, nes be papuošalo auskaras labai greitai užsitraukia. Jei tai daroma neteisingai, gali kilti uždegimas.

Jei uždegimas išsivysto ir tęsiasi, verta nedelsiant kreiptis į auskarų vėrimo meistrą arba gydytoją. Jei uždegimo nepavyksta numalšinti antiseptikais ir antibakteriniais tepalais, papuošalą reikia nuimti, o vėrimo vietą gydyti.

Bridge vėrimas
Bridge vėrimas
„Bridge“ tipo auskarai

Peržiūrėję daugybę „bridge“ auskarų nuotraukų pastebėsime, kad dažniausiai pasitaikantis šio tipo auskarų papuošalas yra svarelis.



Paprastai ant štangos kraštų dedami maži metaliniai ar plastikiniai rutuliukai, smaigaliai ar akmenys. Pasirenkamas 1,6 mm skersmens strypas, kurio ilgis gali būti įvairus. Auskarų ilgis parenkamas individualiai klientui, o papuošalas turi būti keturiais milimetrais ilgesnis, nes vėrimo  vieta gali išsipūsti.

Specialistai rekomenduoja titano auskarus, nes medicinoje titanas dažnai naudojamas kaulams pakeisti, todėl medžiaga puikiai tinka auskarams, skirti pirsingui.

Visiškai užgijus auskarui, kai auskarą galima laisvai judinti, pirmąjį papuošalą galima pakeisti kitu, bet kokios medžiagos papuošalu.

Piercing „bridge“  yra skausmingas pirsingas, tačiau verta turėti kantrybės. Jei jau apsisprendėte ir pasirinkote „bridge“ tipo pirsingą verta pasiruošti ilgam reabilitacijos laikotarpiui. Po auskarų vėrimo specialistas būtinai pateiks rekomendacijas, kaip prižiūrėti pradurtą odą. Laikykitės šių rekomendacijų ir skirkite ypatingą dėmesį skirkite auskarų priežiūrai, nuo to priklauso ne tik jūsų būsima išvaizda, bet ir sveikata.

Patiko straipsnis? Prašome įvertinti.
Dėmesio! Dėmesio! Straipsnis parašytas žurnalistų ir turi informatyvų pobūdį. Visi vaizdai yra iliustraciniai ir buvo parinkti vizualiai papildyti tekstą. Jei radote klaidą ar nesutinkate su turiniu, prašome pranešti mums el. paštu contentvean@gmail.com
SUSISIEKTI SU MUMIS

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.