Gaukite 30% nuolaidą pirmajai paslaugai VEAN TATTOO! - Vean Lithuania
Gaukite 30% nuolaidą pirmajam vizitui!

Rezervuokite sesiją

ir gaukite 30% nuolaidą pirmajam vizitui!

Gaukite 30% nuolaidą pirmajai paslaugai VEAN TATTOO! Pasinaudokite unikalia galimybe ir pradėkite savo tatuiruočių kelionę palankiomis sąlygomis.

Ar jau seniai svajojote apie kažką ypatingo? Dabar turite unikalią galimybę gauti 30% nuolaidą pirmajai paslaugai mūsų salone. Mūsų profesionalūs meistrai yra pasiruošę įgyvendinti jūsų idėjas. Paskubėkite, akcija galioja ribotą laiką!


Sąlygos:

  • Siūloma 30 procentų nuolaida pirmajai paslaugai VEAN TATTOO tinkle. Nepraleiskite progos gauti aukštos kokybės paslaugas už mažesnę kainą.
  • Akcija galioja nuo 2024-06-01 iki 2024-06-30. Visos paslaugos, suteiktos šiuo laikotarpiu, dalyvauja akcijoje, patvirtinus dalyvavimą rezervacijos metu.
  • Nuolaida suteikiama tik pirmajai paslaugai. Pakartotinės paslaugos akcijoje nedalyvauja. Todėl būtinai pasinaudokite šiuo pasiūlymu per pirmąjį apsilankymą VEAN TATTOO.
  • Būtina išankstinė registracija. Norėdami užsisakyti, užpildykite žemiau esančią formą. Rezervacija patvirtinama tik tada, kai su jumis susisiekia internetinis konsultantas.
  • Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Jei paslauga dalyvauja kitose akcijose arba taikomos kitos nuolaidos, taikoma tik viena, pati palankiausia akcija.
  • Vietų skaičius ribotas. Rezervacija vykdoma pagal pirmumo teisę, todėl rekomenduojame užsisakyti iš anksto, kad pasinaudotumėte pasiūlymu ir užtikrintumėte pageidaujamą laiką. Nepraleiskite šios puikios progos ir planuokite savo vizitą iš anksto.

Greita registracija

Užpildykite savo duomenis ir laukite konsultanto skambučio

Būkite informuoti apie visas mūsų naujienas

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymą, rodytume personalizuotą reklamą ar turinį, taip pat analizuotume mūsų eismo srautą. Spustelėdami „Priimti“, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.