Articles about piercing - Vean Lithuania
Articles about piercing
Search for a master Choose the perfect master in your city.


Types of piercings
Articles about piercing
Auskarų vėrimas į ausis

Auskarų vėrimų į ausies kaušelį tipų yra daug, šiandien egzistuoja apie trisdešimt keturios šios paslaugos rūšys, kurios skiriasi auskarais ir vietomis.

Nagų

Nagų plokštelių papuošalų pasirinkimas yra labai platus. Auskaras gali būti gvazdiko arba mažo žiedo formos. Paprastai populiariausi yra žiedai, kurie taip pat gali būti įvairių rūšių: trigubi, dvigubi, su akmenimis, karoliukais, pakabukais, akmenukais ir pan.

Bridge

Piercing „bridge“ yra skausmingas pirsingas, tačiau verta turėti kantrybės. Jei jau apsisprendėte ir pasirinkote „bridge“ tipo pirsingą verta pasiruošti ilgam reabilitacijos laikotarpiui. Po auskarų vėrimo specialistas būtinai pateiks rekomendacijas, kaip prižiūrėti pradurtą odą.

Mikroderminis

Mikrodermalas yra labai populiarus plokščias auskaras, kuris yra ne tik originalus, bet ir labai gražus papuošalas. Nors ši modifikacija pasirodė ne taip seniai, ji jau spėjo gauti daugelio šios paslaugos gerbėjų meilę. Kas yra mikrodermalas ir kaip atliekamas šio auskaro vėrimas? Aptasime šiame straipsnyje.

Skruostų

Daugelis žmonių mano, kad žmonės su duobutėmus an skruostų yra patrauklesni, todėl nenuostabu, kad daugelis nori pasiekti šį efektą naudodami auskarų vėrimo paslaugą.

We use cookies to improve your browsing experience, to serve you personalized ads or content, and to analyze our traffic. By clicking "Accept", you agree to the use of cookies.